۱۰ مدل بهترین تلویزیون ۵۵ اینچ بازار همراه با نظرات خریداران


چند مدل بهترین تلویزیون ۵۵ اینچ بازار که ارزش معرفی دارند!


تلویزیون‌های ۵۵ اینچ یکی از پرفروش‌ترین سایزهای تلویزیون در بازار هستند، هرچند که رفته رفته دو سایز ۶۵ و ۷۵ اینچ هم رفته رفته با افزایش استقبال مردم روبرو شدند اما در حال حاضر سایز ۵۵ اینچ پرفروش‌ترین سایز تلویزیون هست که در این مطلب قرار است چند مدل از بهترین تلویزیون ۵۵ اینچ بازار را به شما معرفی کنیم.


البته اینکه بهترین تلویزیون ۵۵ اینچ کدام است، کاملا به نیاز شما بستگی دارد، به طور مثال اگر قرار است عمدتا در یک محیط تاریک تلویزیون تماشا کنید بهتر است که صفحه نمایش تلویزیون OLED باشد، اما اگر تلویزیون شما در یک محیط با نور کافی قرار دارد، تلویزیون با صفحه نمایش LED نیاز شما را رفع می‌کند.


پس در واقع بهترین تلویزیون برای هر خانواده با توجه به نیازهای آن خانواده کاملا متفاوت است، اما اگر این موارد را کنار بگذریم ما در این مطلب تلاش کردیم ۱۰ مدل بهترین تلویزیون ۵۵ اینچ را از نظر میزان فروش، رضایت خریداران از محصول و همچینن میزان معتبر بودن برند به شما معرفی کنیم و شما را یک قدم به انتخاب مناسب‌ترین تلویزیون ۵۵ اینچ نزدیک‌تر کنیم.


 


آیا واقعا سایز ۵۵ اینچ برای شما مناسب است؟


حالا که به دنبال خرید یک تلویزیون ۵۵ اینچ هستید، احتمالا تصمیم خود را گرفته‌اید، اما بد نیست که اگر هنوز در انتخاب سایز مردد هستید، نگاهی به شیوه انتخاب سایز تلویزیون داشته باشید و بار دیگر بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که آیا واقعا سایز ۵۵ اینچ برای شما مناسب است یا خیر.


برای مشخص کردن سایز تلویزیون تنها یک راه وجود دارد، باید مشخص کنید که فاصله شما از تلویزوین چقدر است؟ شاید به این فکر کنید که با تغییر چیدمان ممکن است فاصله شما از تلویزیون تغییر کند، به همین دلیل لازم است که چیدمان‌های مختلف را بررسی کنید و ببینید که در این چیدمان‌ها حداقل و حداکثر فاصله شما از تلویزیون چقدر است، با مشخص کردن این دو عدد از روی جدول زیر می‌تواند سایز مناسب را پیدا کنید.


بهترین مارک تلویزیون


تلویزیون ۵۵ اینچ خمیده بخریم یا مسطح؟


پیش از هر چیز بهتر است بدانید که تلویزیون های خمیده گسترده تصویر بیشتری ارایه می‌کنند اما اختلاف آن با تلویزیون های تخت بسیار ناچیز است، پس گسترده تصویر بیشتر دلیل کافی برای خرید تلویزیون های خمیده نیست، در واقع خرید تلویزیون خمیده به دلیل ظاهرش منطقی‌تر است تا خرید آن به دلیل گسترده تصویر بیشتر، در تلویزیون‌های خمیده تنها در فاصله نزدیک گسترده تصویر کمی از حالت تخت بهتر است، وقتی از تلویزیون فاصله می‌گیرید عملا تفاوتی بین حالت خمیده و تخت نیست.


 


تنها اگر ظاهر تلویزیون خمیده برای شما جذاب‌ است اقدام به خرید آن کنید، در غیر این صورت هیچ برتری نسبت به تلویزیون‌های تخت ندارند.


 


تلویزیون ۵۵ اینچ LCD ، LED یا OLED بخریم؟


تنها باید بدانید که تفاوت LCD و LED در نوری است که به آن مایع تابیده می‌شود. در تلویزیون های LCD نور تابیده شده از نوع فلورسنت یا همان مهتابی است اما در تلویزیون های LED نوری که از پشت به مایع تابیده می شود از نوع LED است که همین موضوع تفاوت های زیادی را بین این دو نوع تلویزیون ایجاد کرد است.  • مصرف برق خیلی کمتر تلویزوین های LED

  • نمایش بهتر تصاویر از زاویه های مختلف تلویزیون در LED ها

  • کنتراست بهتر تلویزیون های LED


در OLED ها اصلا نیازی به تابانده شدن نور وجود ندارد و نورها توسط دیودهای نوری ساخته میشن که یک تکنولوژی جدیدتر محسوب می شود. در نتیجه تلویزیون های OLED می‌توانند در ضخامت های بسیار کم تولید شوند، پس اگر به دنبال تلویزیون های خیلی باریک هستید، احتمالا گزینه مورد نظرتان را به تلویزیون های OLED پیدا کنید.


راهنمای خرید تلویزیون


 


بهترین مارک تلویزیون ۵۵ اینچ کدام است؟


اگر به دنبال آشنایی عمیق‌تر با برندهای مختلف تلویزیون هستید، توصیه می‌کنم به مطلب بهترین مارک تلویزیون مراجعه کنید، در این مطلب خیلی مفصل به معرفی برندهای مختلف و همچنین نکات پیش از خرید تلویزیون پرداخته‌ شده است.


اما به طور کلی در حال حاضر از تلویزیون با سایز ۵۵ اینچ از برندهای مختلفی مانند سونی، تی سی ال، ایکس ویژن، دوو، اسنوا و ال جی در بازار وجود دارد(برند سامسونگ کمیاب شده است). همه این برندها محصولات قابل قبولی دارند که از نظر امکانات و همچنین قیمت باهم متفاوت هستند، در ادامه ۱۰ مدل بهترین تلویزیون ۵۵ اینچ بازار که از برندهای مختلفی هستند، معرفی شده‌اند.


 


https://kharidyaar.ir/12228/best-55-inch-tv/


 


 

منبع خبر :