خانه / زناشویی / بیماری های جنسی / ۴ مواد غذایی برای دیر انزالی در مردان
مواد غذایی برای دیر انزالی در مردان
۴ مواد غذایی برای دیر انزالی در مردان

۴ مواد غذایی برای دیر انزالی در مردان

4 مواد غذایی برای دیر انزالی در مردانReviewed by زناشویی برتر on Apr 23Rating: 5.0

دراین بخش می خوام ۴ موارد غذایی برای دیر انزالی در مردان رو بهتون معرفی کنم , امروز انزال زودرس یا به اصطلاح زود انزالی در امر زناشویی سبب آشفتگی های زیادی در مردان شده است . از این رو هر فردی برای درمان خود دنبال راه چاره های خاصی می باشد برای رفع مشکل زود انزالی در مردان روش های بسیاری موجود می باشد که در سایت زناشویی برتر به مرور جدیدترین مقالات در رابطه با بیماری های جنسی و مشکلات جنسی قرار خواهد گرفت.

۴ مواد غذایی برای دیر انزالی در مردان

و اما مواد غذایی که می خوام برای رفع مشکل زود انزالی در مردان رو برای زندگی زناشویی معرفی کنم یکی از روش های مشکل زود انزالی می باشد , دقت داشته باشید مواد غذایی مصرفی در این مورد موضوع زود انزالی خیلی تاثیر داره پس مواظب مواد غذایی مصرفی خود باشید. در رابطه با موضوع زود انزالی چیست می تونید مقاله مربوطه را مطالعه کنید. خب بریم سراغ موارد مربوط به دیر انزال شدن در آقایان

۱- انار و مصرف آب انار برای رفع مشکل زود انزالی

 

 آب انار برای رفع مشکل زود انزالی
آب انار برای رفع مشکل زود انزالی

 

در اینجا بهتر از بگوییم آب انار برای رفع مشکل زود ارضا شدن می تونه خوب باشه , آب انار سبب افزایش فشار خون در بدن می باشد و همچنین ضد استرس می باشد و استرس تا حد ممکن می کاهد. در سال ۲۰۰۷ طی یک تحقیق و پژوهش بر روی تعدادی از شرکت کنندگان در این آزمایش نتیجه نشان داد که مصر منظم آب انار سبب می شود تا هنگام نزدیکی نعوظ بهتری داشت و روی اکثر افراد این پژوهش جواب داد. همچنین آب انار در تنظیم استروژن نیز اثر گذار می باشد.

۲- ویاگرای طبیعی چیست ؟ گریپ فروت معروف به ویاگرا ی طبیعیست

 

گریپ فروت معروف به ویاگرای
گریپ فروت معروف به ویاگرای

 

گزینه دوم برای بخش مواد غذایی مصرفی مردان جهت جلوگیری از زود انزالی گریپ فروت هست از این میوه به عنوان ویاگرای طبیعی یاد میشه که واقعا در این مورد می تونه یکی از بهترین ها باشه . اما توجه داشته باشید اینکه به عنوان یک مواد برای دیر ارضا شدن معرفی میشه به این منظور نیست چند عدد مصرف کنید کار تمومه … در رابطه با گریپ فروت دقت داشته باشید به طور منظم باید مصرف کنید و تعداد زیادی هم باید مصرف شود به فرض مثال روزی ۴ عدد به مدت یک ماه مصرف کنید و نتیجه کار رو مشاهده کنید اگر لازم بود ادامه دهید.

گریپ فروت به دلیل دارا بودن خاصیت نارنژنین از ترشخ زود هنگام آنزیمی که مسئول انزال است جلوگیری می کند دقیقا شبیه به ویاگرا عمل می کند.

همچنین برخی تحقیقا هم نشون میده که با مصرف گریپ فروت ۲۰ درصدی کلسترول بد خون و ۱۷ درصدی تری گلیسیرید خون کاهش پیدا می کند. نکته دیگر که لازم به ذکر هست اگر از داروی ویاگرا استفاده می کنید یا داروهای مشابه … از مصرف گریپ فروت خودداری کنید چرا که سبب اختلال می شود. در صورتی که موردی در رابطه با مصرف دارو پیش اومد براتون حتما با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید

۳- روغن کلزا و برخی ماهی های چرب تاثیر گذار در دیر انزال شدن آقایان

دیر انزال شدن آقایان
روغن کلزا و برخی ماهی های چرب تاثیر گذار در دیر انزال شدن آقایان

ماهی چه خاصیتی دارد ؟ خب دارای خاصیت امگا ۳ هست , در ابتدا موقع پختن ماهی سعی کنید آن را نزارید زیاد در حال پختن بماند چرا که خاصیت امگا ی خود را از دست میدهد. توجه داشته باشید مصرف تعدادی ماهی از نوع ماهی های تن ، آزاد ، ساردین و … و حتی روغن کلزا در طول چند روز مثلا یک هفته و در هر هفته ۴ بار مصرف شد این برنامه در صورتی که مرتب پیش بره برای درمان زود ارضایی مردان می تونه کمک بسزایی باشه.

گاهی برخی دلایل زود ارضا شدن می تونه به دلیل بیماری های قلبی و عروقی باشه , خاصیتی که ماهی و روغن کلزا دارا می باشد سبب میشه تا از لخته شدن خون جلوگیری بشه و گردش خون به راحتی و سریع صورت بگیره.

مونو اکسید ازت ترکیبی شیمیایی که سبب منبسط شدن عروق و گردش هر چه بهتر خون می شود و در نتیجه چیزی که می توان مشاهده کرد در اثر این انبساط نعوذ بهتر و کامل تر هست.

۴- مصرف به اندازه کاکائو برای رفع مشکل زود ارضا شدن آقایان

 کاکائو برای رفع مشکل زود ارضا شدن
کاکائو برای رفع مشکل زود ارضا شدن

مصرف کاکائو سعی کنید داشته باشید اما زیاد نه , شکلات دارای چه خاصیتی می باشد ؟ تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۷ صورت گرفته نشان داد که کاکائو با دارو بودن ترکیبات آنتی‌ اکسیدانی خود سبب کاهش فشار خون هست این عامل می تونه در نعوظ طولانی مدت تاثیر گذار باشد.

خب انواع کاکائو داریم می تونید از هر نوعی مصرف کنید فقط برخی شکلات ها هستن که دارای چربی زیادی می باشند از مصرف زیاد این شکلات ها خودداری کنید که برای سلامتی عروقی خوب نیست.

در بالا روش هایی که نام برده شد برخی از مواد غذایی محصوب میشه که طبق تحقیقا و پژوهش های صورت گرفته سبب دیر انزالی و رفع مشکل جنسی زود ارضا شدن می شود.

منبع: وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات و آموزش های مشکلات جنسی و بیماری های جنسی در زندگی زناشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *