خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / کلیتوریس و رابطه جنسی
کلیتوریس و رابطه جنسی
کلیتوریس و رابطه جنسی

کلیتوریس و رابطه جنسی

کلیتوریس و رابطه جنسیReviewed by bestmarital on Aug 20Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع کلیتوریس و نقش آن در رابطه جنسی می پردازیم , همانطور که میدانید تعداد زیادی محل تحریک پذیر با نام نقاط حساس بدن زنان وجود دارد که مردان میتوانند با استفاده از لمس و مالش و انواع روش های بوسیدن و مک زدن و … این نقاط را تحریک کنند و موجب سیدن خانم ها به حالت برانگیختگی جنسی شوند که در این میان کلیتوریس در خانم ها نیز یکی از این نقاط محسوب میشود که بدلیل نبود اطلاعات کافی زوجین کمی در زندگی زناشویی خود به تحریک آن می پردازند و سوال بیشتر زوجین این است که کلیتوریس در کجا قرار دارد ؟ در ادامه به بررسی بیشتر و دقیق تر این موضوع می پردازیم .

کلیتوریس و رابطه جنسی

در رابطه با کلیتوریس و رابطه جنسی باید گفت که یکی از اندام هایی که به تنهایی در طول رابطه جنسی میتواند موجب رسیدن افراد به اوج لذت جنسی کلیتوریس است پس نقش کلیتوریس در رابطه جنسی را نباید نادیده گرفت و از این نقطه حساس به عنوان یکی از تحریک پذیر ترین نقاط بدن برای ارضا کردن زنان استفاده کرد . شناخت این اندام و لمس و مالش آن در طول رابطه جنسی میتواند تا حدود زیادی رابطه جنسی را متحول کند و این مورد برای زوجینی که دارای مشکلات جنسی از قبیل واژینیسموس و خشکی واژن هستند میتواند کمک کننده باشد و در مردانی که دچار زود انزالی هستند نیز میتواند کمک کننده باشد زیرا تحریک این ناحیه با دست نیز امکان پذیر است پس بدون تماس آلت تناسلی به آن نیز میتوان موجبات تحریک را بوجود آورد و یکی از روش های ارضا کردن همسر با دست است پس از اهمیت کلیتوریس در رابطه جنسی نباید غافل شد پس تحریک کلیتوریسم را در دستور کار رابطه خود قرار دهید .

کلیتورس در زنان کجاست ؟

کلیتوریس دقیقا کجاست ؟ کلیتوریسم یا چوچوله دقیقا در بالای محل تقاطع دو لبه داخلی واژن و در نزدیکی بالای شکاف اندام تناسلی قرار دارد البته این اندام ممکن است در تمامی زنان به راحتی قابل رویت نباشد پس باید در وهله اول شوهر به این مسئله بپردازد که کلیتوریس چیست و کجاست ؟ پس از درک این موضوع و یافتن کلیتوریس باید به تحریک آن بپردازد که برای یافتن آن میتوانید از همسر خود بخواهید که دراز بکشد و پا های خود را از هم باز کند تا شما بتوانید این نقطه را پیدا کنید .

اندازه کلیتوریس

کلیتوریس دارای اندازه چهار اینچی است که بدلیل اینکه سه چهارم آن در بدن زنان مخفی است نمیتوان به راحتی آنرا رویت کرد .

میزان رشد کلیتوریس

کلیتوریس میتواند در تمامی مراحل زندگی زنان رشد کند برای مثال ممکن است زنان بعد از زایمان و حتی بعد از یائسگی کلیتوریس بزرگتر داشته باشند .

نقش کلیتوریس

کلیتوریس هیچ ارتباطی با تولید مثل ندارد و بدلیل داشتن عصب های حسی مختلف برای تحریک ساخته شده است و میتوان از آن برای رسیدن به اوج میل جنسی استفاده کرد .

اهمیت کلیتوریس برای زنان

تقریبا حدود پنجاه تا هفتاد و پنج درصد زنان برای رسیدن به اوج میل جنسی نیازمند تحریک کلیتوریس هستند و از آنجاییکه بیشتر افراد نمیتوانند رابطه دخولی داشته باشند و مدت زمان رابطه جنسی از واژن داشته باشند پس میتوانند به تحریک کلیتوریس برای ارضا کردن استفاده کنند .

قدرت کلیتوریس

در میان راه هایی که سبب میشود تا زنان به ارگاسم برسند تحریک کلیتوریس از همه راه ها آسان تر است و از سوی دیگر هر ارگاسمی که از طریق تحریک کلیتوریس حاصل شده باشد حدود سه الی شانزده انقباض به همراه دارد و موجب میشود تا انقباضات موثر سه الی ده ثانیه طول بکشد . توجه داشته باشید که کلیتوریس آنقدر حساس است که آنرا با آلت مردانه برابر میدانند .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه جدید ترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *