خانه / موفقیت در زندگی / سیاست رفتاری زن / چگونه همسرم را آرام کنم ؟
چگونه-همسرم-را-آرام-کنم-؟
آرام کردن همسر

چگونه همسرم را آرام کنم ؟

چگونه همسرم را آرام کنم ؟Reviewed by زناشویی برتر on Apr 18Rating: 5.0

در این بخش از ارائه ی مطالب در رابطه با موفقیت در زندگی به بررسی موضوع نحوه ی آرام کردن همسر می پردازیم . همانطور که میدانید ازدواج امری است که زوجین باید در انجام مسئولیت های و وظیفه های خود رابطه متقابل داشته باشند تا به موفقیت و اهداف خود برسند پس درست است که این مطلب در رابطه با سیاست رفتاری زن بیشتر صدق میکند اما مرد نیز باید در مقابل همین رفتار را با زن داشته باشد و رابطه ای متقابل داشته باشند تا بدون بروز هیچ مشکلی به زندگی مشترک خود ادامه بدهند و در تمامی لحظات خوشی و غم در کنار یکدیگر باشند .

چگونه همسرم را آرام کنم ؟

در زندگی مواقعی وجود دارد که یکی از طرفین بنا به دلایلی ناراحت میشوند و دلیل این ناراحتی ممکن است از شخص مقابل او یا کس دیگری باشد که در هر صورت فردی که ناراحت است باید توسط همسرش آرام شود و همسرش با راهکار های مختلف متناسب با رفتار و شخصیت او به آرام کردنش بپردازد حال ممکن است این فرد با بیان سخنان آرام بخش و دلداری آرام شود یا با انجام کار خاصی خوشحال شود که انجام این کار ها و بیان سخنان باید متناسب با شخصیت فرد باشد تا باعث افزایش ناراحتی او نشود و باعث نشود که او از شما هم احساس دلگیری کند که در این میان مطمئنا هر مرد و زنی از شخصیت و عادات مورد علاقه طرف مقابل خود به اندازه ی کافی شناخت دارند و میدانند با انجام چه کاری یا بیان چه سخنی باعث دلگرمی طرف مقابل خود میشود و از این شناخت برای آرام کردن فرد مقابل استفاده میکنند که در مقاله ای با عنوان شناخت شخصیت مرد به بررسی ویژگی های شخصیتی مردان پرداخته شده است و میتواند به شناخت شخصیت مرد توسط زن کمک کند . ممکن است در افراد مختلف سلیقه های متفاوتی وجود داشته باشد و هر شخصی کار هایی را دوست داشته باشد ولی در عوض افراد دیگری هستند که ممکن است کاری که باعث خشنودی کسی شود باعث ناراحت شدن او بشود پس در انتخاب کار ها و سخنانی که بیان میکنید در این مواقع مواظب باشید .

نکته هایی در رابطه با آرام کردن همسر

در بحث چگونه همسرم را آرام کنم ؟ اول از همه قبل از اینکه به بیان سخنان و انجام کارهایی برای خوشحال کردن همسر خود بپردازید از این مطمئن شوید که آیا او از چیزی ناراحت است یا نه ؟ زیرا در بیشتر مواقع زنان با بیان سوالاتی منتظر پاسخ از سوی همسر خود هستند و در صورت عدم پاسخ دادن فکر میکنند که شوهرشان از دست آنها ناراحت شده است و فورا به دلجویی از او می پردازند اما شاید دلیل این عدم پاسخگویی این باشد که فرد برای سوال شما پاسخی نداشته باشد پس در این جور مواقع بجای دلجویی از شوهرتان او را زیر فشار سوالات مختلف نگذارید . اما همانطور که گفته شد باید این رفتار ها متقابل باشد یعنی آقایان نیز به این گونه نباشد که اطلا پاسخ هیچ یک از سولات را ندهند زیرا این کار باعث میشود که زن فکر کند که علاقه شما به او کم شده است و تخیلات بی موردی در ذهن خود پرورش دهد .

در برخی مواقع مرد به کمی تنهایی نیاز دارد و دوست ندارد کسی مزاحم او شود در این مواقع که شوهرتان در لاک خودش است سعی نکنید که به لاک او سرک بکشید چرا که همین کار شما ممکن است بیشتر باعث ناراحتی او شود . اشتباه دیگری که زنان در آرام کردن همسر خود مرتکب میشوند این است که اکثرا از روش هایی برای آرام کردن همسر خود استفاده میکنند که خودشان با آن روش ها آرام میشوند البته این کار ممکن است در برخی موارد درست جواب دهد اما نباید فراموش کرد که زن و شوهر در رابطه زناشویی نیز ممکن است در اوج تفاهم با یکدیگر تفاوت های شخصیتی و رفتاری نیز داشته باشند . در آخر به شما توصیه میشود که از روش هایی برای آرام کردن همسر خود استفاده کنید که متناسب با شخصیت رفتاری او باشد و باعث دلسردی او از کارهای شما نشود .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات موفقیت در زندگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *