خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / چشم چرانی در مردان
چشم چرانی در مردان
چشم چرانی در مردان

چشم چرانی در مردان

چشم چرانی در مردانReviewed by زناشویی برتر on Jun 8Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع چشم چرانی مردان می پردازیم , اصولا افرادی که در روابط خود و حتی انتخاب همسر خود برای ازدواج تحت اجبار و فشار از سوی دیگران باشند هیچگاه به همسر خود به عنوان شریک زندگی زناشویی خود نگاه نمیکنند و او را مانند وبال گردن خود میدانند و از این رو باز هم مانند دوران قبل از ازدواج به روابط بی بند و بار خود با بقیه و حتی چشم چرانی می پردازند که در ادامه این مقاله به بررسی موضوعاتی همچون علت چشم چرانی در مردان و … می پردازیم .

چشم چرانی در مردان

با اینکه هر دو جنس زن و مرد با رسیدن به اوج لذت جنسی به ارضای جنسی دست پیدا میکنند اما متاسفانه بیشتر افراد به دلایل مختلفی همچون مشکلات جنسی و بیماری های جنسی و حتی نبود عشق در زندگی زناشویی نمیتوانند خود و شریک زندگی خود را ارضا کنند زیرا ارضا شدن شرایط خاصی دارد که باید تمامی این شرایط برای هر دو فرد مهیا شود , برای مثال باید قبل از رابطه جنسی به معاشقه و پیش نوازی کافی بپردازند و مسائل مهم در رابطه جنسی را رعایت کنند . آمار ها نشان میدهد که حدود ۶۰ درصد رابطه ها بدون رسیدن به ارگاسم و ارضا شدن دو طرف به پایان میرسد و هدف از این رابطه ها فقط انجام وظایف زن و شوهری است و در بیشتر آنها رفتار هایی مانند تظاهر به ارگاسم صورت میگیرد تا چنین رابطه ای زود به پایان برسد . مطمئنا افرادی که در چنین روابطی ارضا نمیشوند به رفتار هایی مانند خود ارضایی روی می آورند و به مانند گرسنگانی هستند که دائم بدنبال راهی برای ارضای جنسی خود هستند و برای این کار به هر روشی روی می آورند .

علل چشم چرانی مردان

اگر کسی در طی رابطه جنسی با شریک زندگی خود به ارضای جنسی برسد یعنی از آمیزش با عشق و علاقه با همسر خود کاملا راضی است اما کسی که از آمیزش با شریک زندگی خود راضی نباشد یعنی رسیدن به اوج میل جنسی را با او تجربه نمیکند و در نتیجه در رابطه ارضا نمیشود , در چنین رابطه ای افراد به سمت تنوع طلبی و امتحان راه های مختلف از جمله برقراری رابطه با افراد مختلف و بی بند و باری روی می آورند . تنوع طلبی جنسی چیزی نیست که در ذات انسان باشد بلکه در پی ارضا نشدن در روابط در افراد پدید می آید و آنها را به سمت روابط دیگر سوق میدهد همانطور که گفته شد اگر عشق و علاقه در زندگی زناشویی وجود نداشته باشد روابط ناموفق خواهند بود و طرفین موجود در رابطه به سمت و سو های مختلف مانند چشم چرانی و تماشای فیلم های و تصاویر غیر اخلاقی و انحرافات جنسی برای ارضای جنسی خود روی می آورند .

چشم چرانی در مردان نیز یکی از عادات بد است که در پی ارضا نشدن مرد بوجود می آید و اکثر مردانی که در روابط خود از لحاظ عاطفی و جنسی سیر نمیشوند چنین عاداتی را در خود پرورش میدهند و سعی دارند با چنین رفتار هایی کمبود های خود را جبران کنند . هنگامی که مردی از لحاظ عاطفی و احساسی از سوی زن خود مورد بی توجهی قرار بگیرد چنین رفتار هایی را از خود بروز میدهد پس اگر خانمی چنین رفتاری را در شوهر خود دید بهتر است بجای کنترل رفتار و نگاه های او به قوی کردن روابط خود با او بپردازد .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *