نیم رخ جنسی
نیم رخ جنسی

نیم رخ جنسی

نیم رخ جنسیReviewed by bestmarital on Oct 30Rating: 5.0

در این بخش از آموزه های مربوط به بخش دانستنی های جنسی به مساله مهم نیم رخ جنسی میپردازیم نیم رخ حنسی چیست ؟ آگاهی از نیم رخ های جنسی تقویت مساله زناشویی را چگونه تقویت می کند ؟ زوج جوان نیم رخ های جنسی را چقدر میشناسند و عملکرد طرفین نسبت به این نیمرخ ها چیست ؟ بسیار از مشکلات زوجین نیم رخ جنسی پنهان است و این در حالیست که برای خود زوجین در حاله ای از ابهام است .

نیم رخ جنسی

ویژگی که موجب جذب جنس مخالف میشود را نیم رخ جنسی می گویند . همچنین به نیاز های هوشیار و ناهوشیار  و در واقع شخصیت و ماهیت جنسی نیم رخ جنسی میگویند . بنابراین رابطه مستقیم جذب جنس مخالف و نیم رخ های جنسی انکار ناپذیر است  .بعد مهم نیم رخ های جنسی میل جنسی است . میل جنسی مردان و میل جنسی زنان نیم رخ جنسی آنها را تشکیل می دهد لذا با توجه به محیط جغرافیایی و میل غذایی افراد نیم رخ های متفاوتی نیز دارند و عوامل بیرونی دیگر نیز میتواند بر نیم رخ ها تاثیر گذار باشد.همچنین عوامل متعددی که امیال جنسی را تحت تاثیر قرار میدهند برای زوجین در رابطه زناشویی قابل بحث  می باشد .

بسیاری از مردان و زنان به علت بی توجهی و عدم تمرکز بر نکات این چنینی دچار سردرگمی می شوند که پس از مراجعه به روانشناسان و مشاورین متوجه این موضوع می گردند. قابل ذکر است عدم توجه به امیال جنسی نیم رخ های جنسی پنهان طلاق عاطفی را در سطح چشم گیری رقم زده است . این مشکل نیم رخ جنسی  در زنان تحصیل کرده بسیار ملموس می باشد اما همسران آگاه هرگز میل جنسی خود را پشت دیوارهای متانت و پرده داری پنهان نمی نمایند . پنهان نمودن نیم رخ جنسی بصورت اگاهانه برای زوج طرف مقابل شما به سختی ملموس میباشد . فرایند عشق ورزی عدم بروز نیم رخ جنسی به فرد مقابل می شود این موضوع عشق ورزی که در مرد های عاطفی بسیار دیده می شود به پایداری خود اصرار میکند و در نتیجه عشق ورزی سرد مزاجی در مردان و سرد مزاجی در زنان و نیم رخ های جنسی را به مخاطره می اندازد .

توصیه میشود مردان و زنان جوان قبل از ازدواج حتما آگاهی مناسب در زمینه نیم رخ های جنسی یکدیگر داشته  و جویا شوند. از جمله اشتباهاتی که در موضوع قبل از ازدواج صورت می گیرد پرسش از برنامه ها و منزل و سرمایه و همچنین تحصیلات و … بجز نیم رخ های جنسی است .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *