خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / نکاتی برای افزایش کیفیت ارگاسم در مردان
نکاتی برای افزایش کیفیت ارگاسم در مردان
نکاتی برای افزایش کیفیت ارگاسم در مردان

نکاتی برای افزایش کیفیت ارگاسم در مردان

نکاتی برای افزایش کیفیت ارگاسم در مردانReviewed by زناشویی برتر on Apr 26Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی نکاتی برای افزایش کیفیت ارگاسم در مردان می پردازیم , هدف اصلی از برقراری یک رابطه جنسی رسیدن دو طرف به ارگاسم است اما در این میان بیشتر مردان بدون اینکه ارگاسم را تجربه کنند به انتهای رابطه جنسی میرسند یعنی به انزال بدون لذت جنسی کافی میرسند که علت بوجود آمدن چنین حالتی ممکن است در اثر اختلالات جنسی مانند زود انزالی باشد که برای اطلاع بیشتر در رابطه با این عارضه میتوانید به زودانزالی چیست مراجعه کنید . در این مقاله به بررسی موضوعاتی همچون چگونه از رابطه لذت بیشتری ببریم و افزایش لذت جنسی در مردان و … می پردازیم .

نکاتی برای افزایش کیفیت ارگاسم در مردان

قبل از اینکه به سراغ بحث نکاتی برای افزایش کیفیت ارگاسم در مردان برویم لازم است که بدانید راه هایی برای افزایش کیفیت ارگاسم به این معنی نیست که انزال داشته باشید , باید میان انزال و اوج لذت جنسی تفاوت هایی قائل شد زیرا ممکن است مردان انزال را بدون اینکه به ارگاسم برسند تجربه کند که در این حالت لذت زیادی از رابطه حاصل نمیشود اما اگر انزال در هر دو طرف با رسیدن به اوج لذت جنسی همراه باشد رابطه ای موفق و لذت بخش ایجاد شده است پس منظور از افزایش لذت جنسی افزایش لذت حاصل از ارگاسم است نه انزال . در ادامه به راهکارهای افزایش لذت جنسی در مردان می پردازیم .

  • داشتن ذهنیت جنسی و تاثیر در ارگاسم

از انجایی که مسئله رابه جنسی و زناشویی مسئله ای مهم است و نیاز به تمرکز زیاد دارد پس باید افراد در حین رابطه جنسی تمرکز لازم را داشته باشند و فکر مشغولی ها و دغدغه های خود را کنار بگذارند و با ذهنی آرام به انجام این کار بپردازند زیرا فکر مشغولی های بیخود میتواند سبب اختلال در نعوظ شود .

  • توجه به تحریکات همسر و تاثیر آن در ارگاسم

در حین رابطه جنسی توجه داشته باشید که انجام چه کارهایی سبب تحریک بیش از حد خانم شما میشود و آن رفتار را در طول رابطه انجام دهید و به نحوه تحریک شدن همسرتان توجه کنید زیرا مرد وقتی میبیند که میتواند سبب تحریک همسرش شود بیشتر برای انجام کارهای مختلف برای رساندن او و خود به ارگاسم تلاش میکند و همین کار سبب میشود تا رسیدن به ارگاسم با کیفیت بیشتری همراه باشد .

  • توجه به صداهای همسر و تاثیر آن در ارگاسم

اگر همسرتا اهل صداهای شهوانی و تحریک کننده باشد این کار او سبب تحریک بیشتر شما میشود و اگر همسرتان اینگونه نیست و از انجام این کار اجتناب میکند حتی توجه به صدای نفس نفس زدن او نیز میتواند برای شما تحریک کننده باشد پس به صداها توجه بیشتری داشته باشید .

  • تخیلات جنسی و تاثیر آن در ارگاسم

شما میتوانید قبل از رابطه با تخیلات جنسی و پیش بینی کارهایی که قرار است در طول رابطه انجام دهید در حین رابطه بیشتر تحریک شوید . البته این به این معنا نیست که در طول رابطه فقط در تخیل به سر ببرید .

  • نحوه عملکرد هنگام انزال و تاثیر آن در ارگاسم

شما میتوانید هنگام انزال با منقبض کردن عضلات اطراف لگن و ران خود برای چند ثانیه و سپس شل کردن آنها حس تحریک بیشتری را تجربه کنید .

  • تقلید از فیلم های پورنو و تاثیر آن در ارگاسم

فیلم های پورنویی را که مشاهده کرده اید را برای همیشه فراموش کنید و از انجام آنها خودداری کنید زیرا ممکن است در صورت تقلید اینگونه حرکات رفتارهای ناخوشایندی از شما سر بزند که برای همسرتان ناراحت کننده باشد و از ادامه رابطه اجتناب کند .

  • بیان خواسته های جنسی و تاثیر آن در ارگاسم

اگر میخواهید رفتار خاصی از سوی همسرتان صورت بگیرد تا شما بیشتر تحریک شوید آنرا بیان کنید و از او بخواهید که این رفتار ها را انجام دهد زیرا شما هم مانند او حق لذت بردن از رابطه را دارید .

  • روابط جنسی گذشته و تاثیر در ارگاسم

اگر در گذشته با شخص دیگری رابطه جنسی داشته اید به طور کلی آنرا فراموش کنید زیرا سبب فکر مشغولی شما میشود و باعث میشود تا شما نتوانید تمرکز لازم را در حین رابطه جنسی داشته باشید .

  • انجام رابطه جنسی در زمان های مختلف و تاثیر در ارگاسم

انجام رابطه جنسی خود را فقط محدود به شب نکنید زیرا ممکن است شب به علت هایی همچون خستگی ناشی از کار روزانه توانایی لازم برای برقراری رابطه لذت بخش را نداشته باشید و همچنین ثابت شده است که قدرت نعوظ مردان در صبح ها بیشتر است .

  • انجام معاشقه و تاثیر آن در ارگاسم

در هنگام رابطه هیچگاه برای دخول عجله نکنید و قبل از دخول به انجام معاشقه طولانی بپردازید زیرا باعث تحریک بیشتر هر دو طرف میشود از سویی درافرادی که مبتلا به زود انزالی هستند بدون دخول نیز میتوان از راه معاشقه طولانی به ارگاسم رسید .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *