خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / نقش پا ها در رسیدن زن به ارگاسم
نقش پا ها در رسیدن به ارگاسم
نقش پا ها در رسیدن به ارگاسم

نقش پا ها در رسیدن زن به ارگاسم

نقش پا ها در رسیدن زن به ارگاسمReviewed by زناشویی برتر on May 13Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع نقش پا ها در رسیدن زن به ارگاسم می پردازیم , همانطور که میدانید پا ها به عنوان دومین قلب انسان شناخته میشوند و از این جهت دارای اهمیت زیادی هستند و برخلاف تصور عموم که فکر میکنند نقش پا ها حفظ استحکام و راه رفتن است باید گفت که پا ها در رابطه جنسی زناشویی و حتی رسیدن افراد به اوج لذت جنسی نقش دارند . در ادامه این مقاله به بررسی تاثیر پا ها در رسیدن به ارگاسم و … می پردازیم .

نقش پا ها در رسیدن زن به ارگاسم

هر گاه احساس گرما کنید از راه پا ها و خنک کردن آنها با آب سرد میتوانید تمامی بدن را خنک کنید و برعکس هر گاه که احساس سرما بکنید اولین جایی که به سراغ گرم کردن آن میریود پا هایتان است زیرا اگر احساس سرما یا گرما کنید اولین جایی که این احساس را درک میکند پا ها است پس نباید نقش پا ها در رسیدن زن به ارگاسم نادیده گرفت . طبق مطالعاتی که صورت گرفته است زنانی که در طول رابطه پا های گرم تری داشته اند و به نحوی در پا های خود احساس سرما نکرده اند رابطه موفق تری داشته اند و بهتر و با کیفیت بیشتری به اوج لذت جنسی رسیده اند اما زنانی که در طول رابطه در پاهای خود احساس سرما کرده اند رابطه نسبتا ناموفقی داشته اند و یا رسیدن انها به ارگاسم با تاخیر و سردی از سوی آنها بوده است و اوج میل جنسی در آنها کم بوده است .

نتیجه این تحقیقات از این قرار است که افرادی که مکان گرم تر و راحت تری را برای برقراری رابطه جنسی انتخاب میکنند و در این مکان زن در پاهای خود احساس گرما میکند بیشتر تحریک میشوند و رابطه موفق و بهتری را تجربه میکنند و از سوی دیگر پا ها نیز در برخی از زنان میتواند یکی از نقاط حساس محسوب شود که زن در این ناحیه تحریک جنسی زیادی را تجربه کند پس از اهمیت پا ها در رابطه جنسی غافل نشوید . بنابراین برای داشتن رابطه موفق تر میتوانید از ماساژ پاها برای تحریک بیشتر استفاده کنید .

راه های ماساژ دادن پا

  • برای ماساژ پا ها یک دست خود را روی پا قرار دهید و دست دیگر خود را زیر پا قرار دهید و ماساژ را از انگشتان به سوی قوزک پا انجام دهید و دوباره از قوزک تا انگشتان ماساژ را انجام دهید .
  • یکی از پا ها را نگه داسته و با دست انگشتان پا را فشار دهید و با حالت مالش آنها را بکشید .
  • یکی از پا ها را نگه داشته و با دست به آن ضربه بزنید و با حالت چرخشی رو و زیر پا را مالش دهید .
  • یکی از پا ها را کمی بالا آورید و با هر دو دست آنرا ماساژ دهید .
  • با انگشت شست خود بر روی خط عضلات کمی فشار وارد کنید .
  • ماساژ زانو ها را فراموش نکنید .
  • بعد از گرم شدن پا ها به ماساژ کلی یعنی از انگشتان تا اطراف ران بپردازید .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *