خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / نقاط حساس بدن زنان
نقاط حساس بدن زنان
نقاط حساس بدن زنان

نقاط حساس بدن زنان

نقاط حساس بدن زنانReviewed by زناشویی برتر on May 16Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع نقاط حساس بدن زنان می پردازیم , در هر دو جنس مذکر و مونث نقاطی وجود دارند که در جهت ایجاد رابطه جنسی دارای بیشترین اعصاب برای تحریک هستند و فرد مورد نظر از طریق این نقاط تحریک بیشتری را حس میکند و با تحریک این نقاط برای برقراری رابطه و رسیدن به اوج میل جنسی بیشتر ترغیب میشود . در ادامه این مقاله به بررسی موضوع نقاط لذت بخش زنان و نقاط تحریکی زن می پردازیم که در رابطه با نقاط حساس بدن مردان میتوانید به مطلب مربوطه مراجعه کنید .

نقاط حساس بدن زنان

مسلما هر مردی دوست دارد تا در وهله اول نقاط حساس بدن زنان را بشناسد و با شناخت کامل از آناتومی بدن زن به برقراری یک رابطه موفق دست بزند و در طی انجام این کار با انجام روش های متفاوت در طول رابطه جنسی زناشویی به همسر خود لذت بیشتری را ارائه دهد و تمامی نیاز های جنسی او را برطرف سازد و برای رسیدن خود و همسر به اوج لذت جنسی کارهای مختلفی انجام دهد . همانطور که در مطالب قبلی اشاره شد بیشترین توجه برای اینکه خانمی بیشتر تحریک شود باید روی معاشقه و پیش نوازی باشد زیرا مردان برای برقراری رابطه نیازی به پیش نوازی و معاشقه ندارند و با کوچکترین جرقه ذهنی برای این کار آماده میشوند ولی زنان نیاز به تحریک احساسی و پیش نوازی به حد کافی دارند که در ادامه به بررسی نقاط حساس برای استفاده از این نقاط برای تحریک و پیش نوازی زن می پردازیم .

  • نوازش سر

سر او را به آرامی بگیرید با استفاده از انگشتانتان مو های او را به آرامی نوازش کنید و سر او را با ملایمت مالش دهید . برای انجام بهتر این کار میتوانید سر او را در روی سینه خود و به حالت به آغوش کشیدن قرار دهید .

  • نوازش گردن

برای نوازش گردن میتوانید با استفاده از دست هایتان ابتدا مو هایی که روی گردن آمده اند را کنار بزنید و بعد از آن با نوازش های دست یا بوسیدن گردن احساسات او را برانگیزید و موجب کسب لذت بیشتر در رابطه جنسی شوید .

  • نوازش پشت

پشت نیز یکی از نقاط حساس بدن زنان است که دارای اعصاب حسی زیادی است و نوازش و لمس پشت تا حد زیادی موجب تحریک زن میشود .

  • نوازش ران ها

ران ها به علت نزدیکی به ناحیه تناسلی دارای اعصاب محرک زیادی هستند پس نوازش و لمس ران ها را فراموش نکنید . برای این کار میتوانید پا های او را از هم باز کرده و به آرامی با ماساژ دست حالت برانگیختگی جنسی را در او ایجاد کنید .

  • نوازش پشت زانو ها

پشت زانو ها نیز همانند ران یکی از حساس ترین نقاط بدن زنان محسوب میشود و برای تحریک اعصاب موجود در این ناحیه میتوان از لیسیدن و ماساژ دست استفاده کرد .

  • دست ها

نوازش دست ها در همان اولین مراحل پیش نوازی سبب میشود تا او تحریک زیادی را تجربه کند و برای انجام نوازش های بعدی و دخول آماده تر شود .

  • نوازش گوش ها

همراه با لیسیدن و نوازش گردن میتوانید از لیسیدن گوش ها نیز استفاده کنید و نرمه گوش همسرتان را در دهانتان بگذارید و با مکیدن آنها را خیس کنید . , همچنین زمزمه کلمات عاشقانه و شهوت برانگیز میتواند سبب برانگیختگی بیشتر او شود .

  • نوازش شکم

مرحله به مرحله معاشقه را انجام دهید و هنگامی که به شکم رسیدید با دست هایتان ابتدا به تحریک این ناحیه بپردازید و سپس با لیسیدن و بوسیدن اطراف پهلو ها میتوانید تحریک بیشتری را برای او و خود به ارمغان آورید .

  • ماساژ پا ها

پا ها یکی از حساس ترین نقاط تحریکی زن محسوب میشوند و تاثیر مهمی بر افزایش کیفیت ارگاسم دارند و با مالیدن کمی روغن به پا ها و ماساژ انها میتوانید بیشترین تحریک را بوجود آورید زیرا پا ها در رابطه جنسی نقش مهمی را ایفا میکنند که برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به مطلب نقش پا ها در رسیدن زن به ارگاسم مراجعه کنید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه جدید ترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *