خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / نشانه های ارضا شدن زنان
نشانه های ارضا شدن زنان

نشانه های ارضا شدن زنان

نشانه های ارضا شدن زنانReviewed by زناشویی برتر on May 2Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع نشانه های ارضا شدن زنان می پردازیم , هر مردی دوست دارد که در رابطه زناشویی خود با انجام دادن روش ها و کارهای مختلف همسر خود را به اوج لذت جنسی و ارگاسم برساند و سبب شود تا همسرش از رابطه احساس رضایت داشته باشد . رسیدن به ارگاسم دارای علائم مختلفی است که در هر زنی میتواند متفاوت باشد اما رفتار هایی وجود دارند که در طی رسیدن به اوج لذت جنسی در همه زنان مشترک هستند و تمامی زنان چنین رفتار هایی را از خود بروز میدهند که در ادامه به بررسی دقیق تر موضوع علائم رسیدن زنان به ارگاسم می پردازیم .

نشانه های ارضا شدن زنان

همانطور که گفته شد رسیدن به ارگاسم در زنان با نشانه هایی همراه است که هر مردی با توجه به گذشت زمان و شناخت شخصیت و عادات زن میتواند دریابد که چه شرایطی نشان دهنده ی رسیدن زن به ارگاسم است اما در این میان مردانی وجود دارند که همواره در این شک هستند که همسرشان تظاهر به ارگاسم میکند و در حقیقت به ارگاسم نمیرسد از این رو به بررسی علائم رسیدن به ارگاسم در زنان می پردازیم همچنین برای اطلاع بیشتر از ارگاسم دروغین میتوانید به مطلب تظاهر به ارگاسم در زنان مراجعه کنید .

  • یکی از نشانه های ارضا شدن زنان این است که نوک سینه ها سفت میشود و تنفس سریعتر میشود و حالت نفس نفس زدن در زن بوجود می آید .
  • احساساتی شدن یکی دیگر از نشانه های ارضای جنسی است بطوریکه در برخی از زنان چنان موجی از احساسات شکل میگیرد که گاها گریه میکنند .
  • به خواب رفتن و احساس خستگی کردن یکی دیگر از نشانه های به ارگاسم رسیدن است پس اگر مشاهده کردید که همسرتان بعد از رابطه جنسی احساس خواب الودگی کرد بدانید که رابطه موفقی داشته اید .
  • اصولا زنان دوست دارند که بعد از به ارگاسم رسیدن شما آنها را محکم بغل بگیرید و با نوازش های خود علاقه خود را بیشتر به او نشان دهید .
  • زنان بعد از رسیدن به ارگاسم لرزش در پاهایشان ایجاد میشود و تا مدتی نمیتوانند راه برود از این رو هنگامی که زن نتواند بلافاصله بعد از رابطه راه برود نشانه این است که شما رابطه موفقی داشته اید .
  • اگر زنی بعد از رابطه جنسی درباره لذت موجود در رابطه حرف بزند و انجام کارهای خوشایند را برای خود لذت بخش بداند و از شما بخواهد که این کار ها را تکرار کنید مطمئن باشید که به اوج لذت جنسی رسیده است .
  • اگر بعد از انجام رابطه جنسی همسرتان لبخند بر لب داشت و رفتار مهربان تری با شما داشته باشد به این معنی است که او با رسیدن به ارگاسم احساس رضایت در خود را ایجاد کرده است .

فراموش نکنید که رسیدن به ارگاسم میتواند در هر زنی با نشانه های مختلف همراه باشد و این احتمال وجود دارد که تمامی حالات بیان شده در بالا در یک فرد ظاهر نشوند , همچنین شما میتوانید با انجام راه های مختلف از جمله معاشقه زیاد و پیش نوازی مناسب کیفیت رابطه جنسی و رسیدن به ارگاسم را بالا ببرید .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *