خانه / موفقیت در زندگی / سیاست رفتاری زن / نحوه گفتن خواسته ها به همسر
نحوه بیان خواسته ها به همسر
نحوه بیان خواسته ها به همسر

نحوه گفتن خواسته ها به همسر

نحوه گفتن خواسته ها به همسرReviewed by زناشویی برتر on Apr 26Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به سیاست رفتاری زن به بررسی موضوع نحوه گفتن خواسته ها به همسر می پردازیم , مسلما هر کسی برای گفتن خواسته ای که دارد از روش و راه های مختلفی استفاده میکند تا به خواسته اش برسد و همسرش خواسته ی او را برآورده کند حال در این میان زن این روش ها را با توجه به شناخت خود از همسر و شخصیت او بکار میگیرد تا خواسته اش را طوری بیان کند که هم به آن برسد هم به شخصیت و تصمیم همسرش احترام گذاشته باشد . در این مقاله به بررسی موضوعاتی همچون چگونه خواسته ام را به همسرم بگویم و چگونگی بیان خواسته ها و … می پردازیم .

نحوه گفتن خواسته ها به همسر

همانطور که گفته شد در زندگی زناشویی هر کسی با توجه به شناخت ویژگی های رفتاری همسرش از روش های مختلف بیان خواسته از همسر استفاده میکند تا همسرش با توجه به خواسته های او در جهت رفع و براورده کردن آنها تلاش کند و طرف مقابل را خوشحال کند . در این میان زوج هایی وجود دارند که بدون استفاده از روش های خاصی با بیان معمولی خواسته هایشان در صورت مناسب بودن آنها همسرشان آنها را براورده میکند که این خانم ها نیاز به کارگیری روش های خاص برای بیان خواسته خود ندارند و لی افرادی هستد که برای بیان خواسته های خود باید از روش خاصی استفاده کنند و به نحوی قلق شوهرشان دستشان بیاید تا او خواسته های آنها را براورده کند .

در مورد زنانی که باید از روش های مختلف استفاده کنند تا همسرشان به خواسته آنها توجه کند باید گفت که هیچوقت برای بیان خواسته ها اصرار نکنید و به صورت مستقیم به بیان خواسته هاتون نپردازید , برای مثال هیچوقت به او دستور ندهید که باید فلان چیز را بخری و چند ماه است که برای من چیزی نخریدی و از این جور حرفا . جملاتی این چنین و طعنه زدن که فلان مرد برای همسرش هر روز یک چیزی میخرد سبب میشود تا به خواسته یتان نرسید یا اگر هم برسید با بروز مشکل و دلخوری یه خواسته یتان برسید .

بهترین راه برای زنانی که در زندگی زناشویی همسری اینگونه دارند این است که در میان حرف هایتان بصورت غیر مستقیم به خواسته هایتان اشاره کنید مثلا بگویید من از مدل کفش های اینطوری خوشم می آید و انقدر دوست دارم یکی از آنها را داشته باشم , یا وقتی که از همون مدل کفش رو در بیرون دیدید اونرو به همسرتون نشان دهید و بگویید این همون کفشی است که من میگفتم و از ویژگی های اون کفش تعریف کنید , با استفاده از این روش ها همسرتان بعد از گذشت مدتی خود به خود ترغیب میشود که اون کفش رو برای شما بخرد و یا یادش میماند که شما از چه چیزی خوشتان می اومد و به بهانه ای مانند بهانه مناسبت های مختلف اون کفش رو برای شما تهیه کند .

البته نمیتوان گفت که این روش برای همه جوابگو است زیرا هر کسی شخصیت و ویژگی های رفتاری متفاوتی دارد و تشخیص استفاده از کدام راه برای ترغیب همسر بر عهده خود زن می باشد .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات موفقیت در زندگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *