خانه / موفقیت در زندگی / سیاست های رفتاری / نحوه برخورد در مهمانی ها
نحوه-برخورد-در-مهمانی-ها
نحوه برخورد در مهمانی ها

نحوه برخورد در مهمانی ها

نحوه برخورد در مهمانی هاReviewed by زناشویی برتر on Apr 23Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به سیاست های رفتاری به بررسی موضوع نحوه برخورد در مهمانی ها می پردازیم , همانطور که میدانید نحوه برخورد در مهمانی ها بخصوص مهمانی های خانوادگی بسیار مهم است و نحوه رفتار هر کسی نشان دهنده شخصیت اوست پس همواره در نحوه رفتار و برخورد خود دقت لازم را داشته باشید که رفتار و گفتار شما باعث افتخار همسرتان در مقابل اطرافیان باشد و با انجام چنین کارهایی و رضایت دو طرف از یکدیگر به موفقیت در زندگی دست پیدا کنند .

نحوه برخورد در مهمانی ها

از آنجایی که مهمانی ها همواره مکان تجمع افراد زیادی است و از یک سو بیشتر افراد فامیل و اقوام هستند پس همیشه عده ای هستند که رفتار شما را زیر نظر بگیرند و به بررسی گفتار و رفتار شما بپردازند , این مسئله بخصوص برای افرادی که تازه ازدواج کرده اند و وارد یک جمع جدید شده اند بسیار صدق میکند زیرا نگاه هر کسی به اوست و او را زیر ذره بین میگذارند تا ببینند او چگونه شخصیتی دارد . در ادامه به بررسی برخی از سیاست های رفتاری در هنگام مهمانی ها می پردازیم که با انجام و رعایت آنها تا حد زیادی آداب معاشرت و نشست و برخواست در این گونه مجالس را رعایت کرده اید .

  • در نحوه نشستن و ایستادن خود دقت کنید و برای این کار میتوانید در خانه تمرین کنید که چجوری بنشینید که هم مودبانه باشد هم در این نحوه نشستن راحت باشید .
  • نحوه راه رفتن شما تا حد زیادی مهم است و میزان اعتماد به نفس شما را نشان میدهد پس در راه رفتن خود مصمم و استوار باشید تا هیچگونه استرس و اضطرابی در راه رفتن شما مشاهده نشود .
  • در جمع هیچگاه به افرادی که با بقیه به گونه ای متفاوت هستند زل نزنید برای مثال به سر کسی که طاس است خیره نشوید زیرا این کار باعث میشود تا شما از جمع افراد با کلاس و با شخصیت بیرون بیاید و طرز فکر آن فردی که به او زل زده اید و نیز بقیه نسبت به شما متفاوت شود .
  • به هیچ وجه به درگوشی حرف زدن و آرام حرف زدن و خلوت گزینی با یک شخص یا همسرتان نپردازید و همواره سعی کنید که در صحبت های جمع شرکت داشته باشید و سخنی برای گفتن داشته باشید البته به گونه ای نباشد که فکر کنند شما انقدر پرحرف هستید که درباره همه چیز اظهار نظر میکنید . پس درگوشی حرف زدن از آداب نادرست معاشرت است که باعث میشود همه افراد حاضر در جمع به این شک بیفتند که مشغول حرف زدن در رابطه با آنها هستید و طرز فکر نادرستی از شما داشته باشند .
  • موقع غذاخوردن از صحبت کردن بپرهیزید و با دهان بسته غذا را بجوید و برای خوردن همه چیز عجله نکنید .
  • در هنگام صحبت کردن با افراد حاضر در جمع و حتی در هنگام حرف زدن با گوشی همراه صدایتان را بالا نبرید و همواره با متانت و آرامش صحبت کنید .
  • سعی کنید با تمام افراد حاضر در جمع حتی بچه ها هم رفتاری دلنشین داشته باشید به گونه ای که از صحبت کردن و از بودن با شما لذت ببرند .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات موفقیت در زندگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *