خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / میوه ای که باعث افزایش میل جنسی میشود
میوه ای که باعث افزایش میل جنسی میشود
میوه ای که باعث افزایش میل جنسی میشود

میوه ای که باعث افزایش میل جنسی میشود

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع میوه ای که میل جنسی زنان را افزایش میدهد می پردازیم , یکی از مواردی که میتواند در نوع رابطه جنسی و کیفیت انجام رابطه زناشویی افراد موثر باشد استفاده از مواد طبیعی برای افزایش قوای جنسی است پس از این رو رابطه جنسی از دیدگاه طب سنتی نیز زوجین را به مصرف مواد طبیعی برای بهبود بیماری های جنسی همچون زود انزالی و … ترغیب میکند . در این مقاله به بررسی یکی از مواد طبیعی برای افزایش میل جنسی در زنان می پردازیم .

میوه ای که باعث افزایش میل جنسی میشود

بیشتر زوجین در زندگی زناشویی خود با مشکلاتی از قبیل سرد مزاجی در زنان و سرد مزاجی در مردان روبرو هستند و به برقراری رابطه جنسی تمایل چندانی ندارند پس با استفاده از مواد غذایی موثر در افزایش میل جنسی میتوان این بی میلی به رابطه را تا حدودی درمان کرد و علاوه بر برطرف کردن بی میلی به رابطه جنسی موجب افزایش میل جنسی نیز شد پس استفاده از میوه هایی که موجب بهبود کیفیت رابطه جنسی و افزایش کیفیت ارگاسم میشود را نباید فراموش کرد .

در رابطه با میوه ای که باعث افزایش میل جنسی میشود باید گفت که یکی از میوه هایی که میتواند موجب افزایش میل جنسی خانم ها شود سیب است که از یک سو به ممنوعه بودن شهرت دارد و از سوی دیگر به خواص زیاد برای بهبود مشکلات و اختلالات جنسی و همچنین افزایش میل جنسی شهرت دارد بطوریکه زنانی که در رژیم غذایی خود روزانه مصرف یک یا دو سیب را دارند کمتر در معرض بیماری های جنسی قرار دارند و به مشکلاتی از قبیل سرد مزاجی و بی میلی به رابطه جنسی مبتلا نمیشوند . در تحقیقی که روی ۷۸۱ زن صورت گرفت مشخص شد که این زنان با مصرف سیب کیفیت بهتری از رابطه را تجربه کردند و در رسیدن به اوج میل جنسی و ارگاسم با مشکلی روبرو نبوده اند همچنین لازم به ذکر است که این زنان به هیچگونه بیماری خاصی و یا افسردگی مبتلا نبوده اند پس مصرف سیب در افرادی که هیچگونه عارضه ای ندارند هم میتواند موثر باشد .

خواص سیب برای افزایش میل جنسی زنان

سیب همانند شکلات دارای مقادیر زیادی پلی فنول و سرشار از آنتی اکسیدان هایی است که موجب میشود خونرسانی بهتری به اندام تناسلی زنان صورت بگیرد و در هنگام رابطه خون بیشتری به کلیتوریس که عملکردی مانند آلت تناسلی مردانه دارد منتقل شود , فلوریزین موجود در سیب نیز عملکردی مشابه با استروژن دارد و در رسیدن فرد به اوج لذت جنسی و کسب لذت جنسی بیشتر میتواند موثر باشد . لازم به ذکر است که اکثر مواد مفید برای افزایش میل جنسی زنان در سیب در داخل پوست وجود دارد پس زنان برای داشتن رابطه جنسی بهتر میتوانند مصرف سیب را همراه با پوست در برنامه غذایی خود بگنجانند .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *