خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / مشکلات رایج مردان در رابطه جنسی با همسر
مشکلات رایج مردان در رابطه جنسی با همسر
مشکلات رایج مردان در رابطه جنسی با همسر

مشکلات رایج مردان در رابطه جنسی با همسر

مشکلات رایج مردان در رابطه جنسی با همسرReviewed by bestmarital on Sep 15Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع مشکلات مردان در رابطه جنسی با همسر می پردازیم , از مشکلات مردان در رابطه زناشویی میتوان به مشکلاتی اشاره کرد که ریشه آن در خانم ها است یعنی برخی از رفتار خانم ها و ویزگی های آنها موجب بروز این مشکلات میشود و از انجایی که رابطه جنسی رابطه ای همه جانبه و در برگیرنده تمامی ابعاد زندگی است باید این مشکلات رفع شوند و زوجین بتوانند رابطه ای موفق به دور از مشکلات جنسی و اختلالات جنسی متعدد داشته باشند .

مشکلات رایج مردان در رابطه جنسی با همسر

در رابطه با مشکلات رایج مردان در رابطه جنسی همسر باید گفت که اکثر مردان انتظاراتی از همسر خود دارند و در صورت برآورده نشدن این انتظارات باز هم به بیان انتظارات خود و انتقاد از عملکرد جنسی طرف مقابل خود نمی پردازند پس بسیار کم اتفاق می افتد که مردی به بیان خواسته هایش در طول رابطه جنسی بپردازند او انتظار دارد همانطور که او به تمامی کار ها از جمله روش های بوسیدن و بغل کردن همسر و معاشقه و پیش نوازی و … می پردازد و بطور کلی به لمس نقاط حساس بدن طرف مقابل می پردازد و به مسائل مهم در رابطه جنسی توجه دارد طرف مقابل نیز به انجام همین کار ها بپردازد و بتواند او را به اوج لذت جنسی برسند اما متاسفانه برخی از خانم ها در هنگام رابطه جنسی به انجام وظایف خود بدرستی نمی پردازند و موجب بروز سرد مزاجی در مردان میشوند بطوریکه فرد دیگر به رابطه زناشویی خود علاقه ای ندارد . در ادامه به بررسی موضوع سایر مشکلات مردان با زنان در رابطه جنسی می پردازیم .

  • نشان ندادن تمایل به رابطه جنسی از سوی زن

تمامی مردان از این مسئله دلخور هستند که همسرشان برای شروع رابطه و ادامه رابطه هیچ اقدام و تمایلی از خود نشان نمیدهد , خانم ها وقت ان رسیده که حیا و خجالت را در رابطه جنسی کنار بگذارید و به بیان خواسته های جنسی خود بپردازید و هر گاه نیاز به انجام رابطه داشتید خواسته خود را بیان کنید زیرا این کار موجب خوشحال شدن شوهرتان میشود و موجب افزایش اعتماد به نفس جنسی در او میشود .آقایان از همسرتان بخواهید که برخی از اوقات او شروع کننده و پیش قدم رابطه جنسی باشد و هر باری که همسرتان این کار را انجام داد احساس شادمانی خود را از انجام این کار بیان کنید تا او برای دفعات رابطه جنسی بعدی به انجام دوباره این کار بپردازد .

بوی بد واژن یکی از مواردی است که موجب دوری زوجین از رابطه جنسی میشود و اگر خود شخص نیز از بوی بد واژن خود مطلع باشد در دراز مدت به سرد مزاجی در زنان مبتلا میشود . اگر واژن همسرتان بوی بدی دارد نیازی به گفتن مستقیم آن نیست میتوانید قبل از رابطه جنسی به حمام بروید و بدن او را شستشو بدهید و از او بخواهید که او هم این کار را برای شما انجام دهد و بعد از شستشو به او بگویید که از بوی خوش بدن او لذت میبرید .

  • تنفر از برخی از رفتار های جنسی

برخی از مردان از برخی از رفتار های جنسی خود متنفر هستند و ممکن است از انجام ندادن برخی از رفتار ها نیز تنفر داشته باشند . مردان دوست دارند که همسرشان بطور کامل در هنگام رابطه جنسی به تحریک وی بپردازد و از انجام هیچ کار تحریک کننده ای سر باز نزند اما برخی دیگر نیز ممکن است از انجام برخی از رفتار های همسرشان تنفر داشته باشند , خانم ها توجه کنید که تمامی مردان مانند هم نیستند و ممکن است برخی از رفتار ها برای او ناخوشایند باشد , آقایان هرگز به انتقاد مستقیم جنسی از همسرتان نپردازید بلکه میتوانید با گفتن اینکه اگر این کار را جور دیگری انجام دهیم بهتر است و جملاتی این چنین منظور خود را برسانید . البته ممکن است خنام شما هم از انجام برخی از رفتار های شما همچون رفتار های پر خطر جنسی مانند رابطه جنسی دهانی و رابطه جنسی معقدی تنفر داشته باشد پس شما نیز در مقابل سخنان و انتقادات همسرتان بی تفاوت نباشید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *