خانه / موفقیت در زندگی / سیاست رفتاری زن / مردان از چه زنانی خوششان می آید ؟
مردان-از-چه-زنانی-خوششان-می-آید-؟
مردان از چه زنانی خوششان می آید ؟

مردان از چه زنانی خوششان می آید ؟

مردان از چه زنانی خوششان می آید ؟Reviewed by زناشویی برتر on Apr 24Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به سیاست رفتاری مرد به ارائه مطالبی در پیرامون مسئله مردان از چه زنانی خوششان می آید می پردازیم , اصولا هر مردی دوست دارد که شریک زندگی اش و کسی که او را برای زندگی مشترک و زناشویی خود انتخاب کرده است دارای ویزگی های رفتاری و خصوصیات منحصر بفردی باشد که بتواند توجه مرد را برانگیزد و سبب شود که مرد جز خوبی از همسرش چیز دیگری نبیند و شیفته شخصیت و رفتار او شود .

مردان از چه زنانی خوششان می آید ؟

طبعا هر زنی خصوصیاتی دارد که بواسطه این خصوصیات و ویژگی های رفتاری سبب میشود تا افراد جذب او شوند و با او روابط برقرار کنند البته در این میان افرادی هم هستند که شیفته زیبایی و اخلاق کسی میشوند و حاضرند بخاطر او رفتار و اخلاق خود را تغییر دهند تا با او باشند و او را خوشحال کنند , این افراد دوست دارند در مقابل تغییر رفتار خود بصورت متقابل از طرف مقابل هم تغییر و واکنش ببینند تا بفهمند که برای طرف مقابل خود نیز مهم هستند و مشاهده کننند که او نیز بصورت متقابل رفتار هایی را از خود نشان میدهد , در ادامه به بررسی رفتارهایی که سبب شادی مردان میشوند می پردازیم .

  • زنانی که احساس خوبی نسبت به خود دارند

زنانی که میدانند در نزد شوهرشان محبوب و جذاب هستند در خود احساس خوبی دارند , به همین منظور زنان در مرحله اول باید احساسات و افکار منفی راجع به خود را فراموش کنند زیرا احساسات منفی و نگاه بدبینانه در ضمیر ناخود آگاه یک زن دفن میشود و سبب میشود تا او همواره افکار منفی راجع به خودش در ذهن خود پرورش دهد .

  • در اولویت قرار دادن احساسات باعث شادی مردان میشود

از دیگر ویژگی های که مردان دوست دارند در همسرشان یا شخصی که قرار است با او ازدواج کنند این است که او احساسات خود را در اولویت قرار دهد زیرا بیان احساسات قدرت و تاثیر گذاری بی مانندی در مردان دارد .

  • خنده رو بودن

وقتی مردی موقفق به خندان یک زن شود احساس خوبی نسبت به خود پیدا میکند و اگر نتواند این کار را بکند احساس بدی به او دست میدهد و فکر میکند که او رمد مورد علاقه طرف مقابل نیست زیرا توانایی خندان او را هم ندارد . از سوی دیگر اگر خود زن خنده رو باشد مرد هم میتواند روابط راحت تر و صمیمی تری با او داشته باشد .

  • علاقه نشان دادن متقابل به محبت همسر سبب خوشحالی مرد میشود

نکته ی قابل توجه دیگر در مورد رفتارهایی که مردان دوست دارند این است که آنها دوست دارند در مقابل محبت و کاری که انجام میدهند یک واکنش متقابل ببینند , شما میتوانید با تشکر کردن از همسرتان بعد از انجام کاری این حس را در او بوجود بیاورید که کاری بسیار مفید انجام داده است و برای بار دیگری هم به انجام این کار ترغیب شود . زنانی که تشکر و قدردانی از همسر خود را در اولویت قرار میدهند در زناشویی موفق تر خواهند بود و زمینه ی دریافت محبت بیشتری را برای خود فراهم میکنند .

  • گوش کردن با علاقه به حرف های شوهر

هنگامی که شوهرتان ببیند که به حرف های او با علاقه گوش میکنید دوست دارد وقت بیشتری را با شما بگذراند و حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشد و این حس در او بوجود بیاید که برای شما مهم است که بدانید چه اتفاقاتی برای او پیش آمده است .

  • آراستگی ظاهری سبب خوشحالی مردان میشود

نکته ی دیگری که در این مورد باقی مانده است این مسئله است که مردان به زنانی که اراسته هستند بیشتر توجه دارند و اینگونه زنان را بیشتر دوست دارند ولی ممکن است برخی از مردان این عادت را فقط برای داخل خانه دوست داشته باشند که این مربوط به شخصیت و نوع رفتار شوهرتان بستگی دراد .

با انجام چنین راهکارهایی و پرورش شخصیتی این چنین شک نکنید که مورد توجه هر مردی قرار میگیرید و در صورت برقراری رابطه با کسی که شخصیتی متناسب با رفتار شما دارد میتوانید با او به موفقیت در زندگی برسید .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات موفقیت در زندگی

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *