خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / مدت زمان رابطه جنسی از واژن
مدت زمان رابطه جنسی از واژن
مدت زمان رابطه جنسی از واژن

مدت زمان رابطه جنسی از واژن

مدت زمان رابطه جنسی از واژنReviewed by زناشویی برتر on Jun 3Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع مدت زمان مطلوب رابطه جنسی از راه واژن می پردازیم , رابطه جنسی یکی از ارکان مهم ازدواج و زندگی مشترک و زناشویی بعد از ازدواج است که رابطه جنسی و عوامل مربوط به این رابطه همچون مدت زمان داشتن رابطه واژینال و نحوه برقراری رابطه جنسی و … باید مورد توجه زوجین قرار داشته باشد . در ادامه به بررسی موضوع مدت زمان مناسب برای رابطه جنسی واژینال می پردازیم .

مدت زمان رابطه جنسی از واژن

در رابطه با مدت زمان رابطه جنسی از واژن باید گفت که توجه به رابطه جنسی و انجام کارهایی برای بهبود کیفیت رابطه تاثیر مثبت و مستقیمی بر تمامی روابط زن و شوهر دارد از این رو زوجین با رعایت اصولی از قبیل استفاده از راهکارهایی برای افزایش کیفیت ارگاسم و همچنین رفتار هایی مانند معاشقه برای رسیدن به اوج لذت جنسی تکیه میکنند اما برخی از زوجین همواره این سوال را داشته اند که مدت زمان موثر برای رابطه جنسی واژن چقدر است ؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که برخلاف تصور عمومی که بر این عقیده استوار است که هر چقدر رابطه جنسی طولانی تر باشد بهتر و موفق تر خواهد بود , طولانی بودن رابطه هیچ تاثیر مثبتی در کیفیت ارگاسم و رسیدن به اوج میل جنسی ندارد و البته زیاد هم بی تاثیر نیست زیرا افرادی وجود دارند که بدلیل مبتلا بودن به بیماری های جنسی از قبیل زود انزالی و دیر انزالی و … با محدودیت زمانی برای رابطه جنسی روبرو هستند از این رو مدت زمان مناسب رابطه جنسی ممکن است برای برخی از افراد با محدودیت روبرو باشد .

همانطور که گفته شد طولانی بودن یا نبودن رابطه تاثیر کمی در کیفیت رسیدن به ارگاسم و موفق بودن رابطه دارد , جالب است که بدانید بیشتر زوج ها انجام دخول به مدت طولانی را خسته کننده میدانند و بیشتر به انجام کار های مختلف از قبیل معاشقه و .. تمایل دارند که در ادامه به آماری که طی نظر سنجی از زوجین انجام شده اشاره خواهیم کرد . توجه داشته باشید که امار ارائه شده در زیر صرفا برای مدت زمانی است که آلت مرد تا انزال در واژن زن باشد یعنی آمار مربوط به دخول است .

  • ۱-۲ دقیقه : خیلی کوتاه
  • ۳-۷ دقیقه : قابل قبول
  • ۷ – ۱۳ دقیقه : مطلوب
  • ۱۳ – ۳۰ دقیقه : خیلی طولانی

نتایج این آمار برای افرادی که فکر میکنند با داشتن رابطه واژنی ۷ الی ۱۳ دقیقه ای به انزال میرسند میتواند امید بخش باشد زیرا بیشتر افراد فکر میکنند که با داشتن انزال بین ۷ الی ۱۳ دقیقه به زود انزالی مبتلا هستند و بدنبال روش های مختلف مانند استفاده از دارو های جنسی مثل سیالیس و … هستند که باید به این افراد گفت داشتن رابطه واژنی در بازه های زمانی ۷ الی ۱۳ دقیقه کاملا طبیعی و مطلوب است و جای نگرانی وجود ندارد همچنین برای اطلاع بیشتر در رابطه با برقراری رابطه در افراد مبتلا به زود انزالی میتوانید به مطلب مربوطه مراجعه کنید . در وب سایت زناشویی برتر اصولی ترین و بهترین راه های درمان زود انزالی معرفی میشود که به عنوان مثال میتوان به مطلب ۴ مواد غذایی برای دیر انزالی در مردان اشاره کرد .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *