خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / محل نقطه جی در مردان
محل نقطه جی در مردان
محل نقطه جی در مردان

محل نقطه جی در مردان

محل نقطه جی در مردانReviewed by bestmarital on Aug 17Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع نقطه جی در مردان می پردازیم , شاید شنیدن این کلمات یعنی نقطه جی مردان برای برخی از افراد تازگی داشته باشد و موجب تعجب آنها شود اما لازم است بدانید که مردان نیز همچون زنان دارای نقطه جی هستند که تحریک پذیری زیادی را می پذیرد و با تحریک این نقطه مردان به اوج برانگیختگی جنسی میرسند و بیشترین تحریک را تجربه میکنند پس علاوه بر نقطه جی در زنان در مردان نیز نقطه جی وجود دارد که در ادامه به بررسی دقیق تر موضوع می پردازیم .

محل نقطه جی در مردان

قبل از اینکه به بررسی موضوع محل نقطه جی در مردان بپردازیم به بررسی موضوع نقطه جی در مردان چیست ؟ می پردازیم , نقطه جی G – spot in men برگرفته از نام پزشک متخصص زنان آلمانی بنام ernst grafenberg است و این پزشک شهرت خود را برای اثبات این نقطه تحریک پذیر بدست آورده است . البته توجه داشته باشید که هنوز هم بسیاری از متخصصان بر این عقیده هستند که وجود نقطه جی اثبات نشده است و بنا بر یک تجربه شخصی میتوان این نقطه را شناسایی کرد و بعد از مدت زمان رابطه جنسی از واژن و تعداد رابطه جنسی زیاد افراد میتوانند این نقطه را پیدا کنند بدین صورت که هر عمل و پوزیشنی که موجب تحریک بیشتر شود میتواند در لمس نقطه جی و سایر نقاط حساس بدن زنان و نقاط حساس بدن مردان نقش داشته باشد . متخصصان بر این باور هستند که در همه افراد نقطه جی وجود ندارد و افرادی که نتوانند تحریک از این طریق را تجربه کنند ممکن است به مشکلات جنسی و روحی مبتلا شوند و موجب شود تا زندگی زناشویی آنها از حالت تعادل خارج شود .

محل نقطه جی در مردان
محل نقطه جی در مردان

نقطه جی در مردان کجاست ؟ نقطه جی مردان در پروستات است , در حد فاصل معقد تا قسمت انتهایی کیسه بیضه و در فضایی حدود ۳ انگشت یا ۶ سانتی متری بنام پرینه یا میاندوراه که در زیر پروستات قرار دارد وجود دارد که این به این معنا است که نقطه جی در مردان بسیار مخفی و پوشیده است و لمس و تحریک آن کار سختی است . پزشکان نیز برای معاینه پروستات مردان از راه معقد دست به کار میشوند و معاینه پروستات و اجزای آنرا از راه معقد انجام میدهند .

نقش نقطه جی در مردان

نقطه جی در آقایان نیز همچون زنان موجب برانگیختگی جنسی و رسیدن به اوج لذت جنسی و در نهایت یک انزال همراه با ارگاسم میشود و تحریک نقطه جی میتواند موجب شود تا زوجین در طول رابطه تحریک زیادی را تجربه کنند . تفاوت نقطه جی در مردان و زنان این است که در مردان این نقطه کاملا محافظت شده است و شاید بسیار کم مورد تحریک قرار گیرد اما در زنان این نقطه حفاظت نشده است و میتوان با استفاده از لمس محل دقیق آن تحریک را رقم زد .

تحریک نقطه جی در مردان

برای تحریک مردان از طریق نقطه جی باید از راه معقد اقدام نمود زیرا این نقطه در زیر پروستات قرار دارد و در نتیجه برای تحریک نقطه جی باید پروستات را از راه معقد تحریک کرد البته توجه داشته باشید که برای انجام این مورد باید موارد بهداشتی را رعایت کرد و ناخن ها را کوتاه کرد تا موجب آسیب رسیدن به اندام ها نوشد و بعد از شستشو و رعایت موارد بهداشتی با استفاده از ژل لوبریکانت اقدام به وارد نمودن انگشت درون معقد کرد تا مرد تحریک از طریق نقطه جی را تجربه کند . البته نقطه دیگری نیز وجود دارد که مرد تحریک زیادی را از طریق لمس آن نقطه تجربه میکند که این نقطه در ناحیه حشفه که در سطح زیرین آلت تناسلی و در سر آلت و محل اتصال پوست و سر آلت تناسلی است وجود دارد پس میتوانید از این طریق نیز به تحریک مردان بپردازید .

جالب است که بدانید مردانی که دارای مشکل جنسی زود انزالی هستند میتوانند از طریق تحریک نقطه جی خود تا حدودی این مشکل را برطرف سازند زیرا از طریق لمس و تحریک نقطه جی تمرکز فرد بر روی آلت تناسلی برداشته میشود و میتوان بعد از رسیدن به ارگاسم و اوج میل جنسی به انزال رسید پس بجای استفاده از پوزیشن های مختلف و دارو های جنسی به لمس و تحریک نقطه جی بپردازید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *