خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / قبل از نزدیکی چه باید کرد ؟
قبل از رابطه جنسی چه باید کرد ؟
قبل از رابطه جنسی چه باید کرد ؟

قبل از نزدیکی چه باید کرد ؟

قبل از نزدیکی چه باید کرد ؟Reviewed by bestmarital on Aug 29Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع اقدامات قبل از نزدیکی می پردازیم , رابطه جنسی فرآیندی است که نیازمند توجه بسیاری است زیرا این نوع رابطه میتواند تا حد زیادی کیفیت زندگی زناشویی و مشترک افراد را تعیین کند و موجب سردی و یا نزدیکی بیشتر زوجین از همه لحاظ به یکدیگر شود پس یکی از مهم ترین بخش هایی که باید بسیار مورد توجه زوجین قرار داشته باشد مسئله رابطه جنسی است .

قبل از نزدیکی چه باید کرد ؟

آنچه به یک رابطه جنسی روح می بخشد لذت و عشق موجود در آن است به این معنی اگر این رابطه با عشق و عاطفه همراه نباشد موجب ارضای روحی افراد نمیشود و ممکن است در صورت عدم ارضای روحی افراد در رابطه جنسی مشکلاتی همچون بی بند و باری و رابطه های بی سر انجام بالا بگیرد و افراد دچار آسیب های زیادی شوند از این رو باید اطلاعات زوجین و افراد در رابطه با مسائل زناشویی و آموزش زناشویی بیشتر شود تا بتوانند تمامی وظایف مربوط به مسئولیت خود را به نحو احسن انجام دهند و موجب رضایت خود و شریک زندگیشان شوند که در این میان روابط جنسی و مسائل مربوط به آن نیز یکی از این وظایف محسوب میشوند که طرفین باید وظیفه خود را در این رابطه به درستی انجام دهند . در ادامه به بررسی موضوع قبل از نزدیکی چه باید کرد ؟ می پردازیم .

برای رابطه جنسی و مقدمات رابطه جنسی باید مواردی را رعایت کرد که سبب شود این رابطه بدون هیچگونه مشکل و اختلالی موفق به پایان بیانجامد , پس برای شروع رابطه باید افراد ابتدا به آماده سازی طرف مقابل بپردازند که برای این کار در ابتدا میتواند از صحبت کردن استفاده کرد و در ادامه به انجام کار های دیگری برای آماده سازی خود و طرف مقابل پرداخت از این رو در ادامه به بررسی موضوع کار های قبل از دخول می پردازیم . توجه داشته باشید که لازمه رابطه جنسی رعایت بهداشت جنسی مردان و رعایت بهداشت جنسی زنان است پس این نکته ها را دوباره گوشزد نمیکنیم زیرا در وب سایت زناشویی برتر بار ها به این مسئله اشاره شده است .

  • آماده سازی جسم و روح

رابطه جنسی در سه مبحث خلاصه شده است در ابتدا برقراری رابطه کلامی برای آماده سازی و رسیدن به برانگیختگی جنسی و عشق بازی با همسر و سپس برقراری ارتباط فیزیکی برای تحریک و لذت بردن و رسیدن به اوج لذت جنسی و در آخر برقراری ارتباط روحی و روانی برای ارضای روحی است پس باید این سه اصل در رابطه جنسی رعایت شوند تا مردان در ارضا کردن زنان و زنان در ارضا کردن مردان موفق باشند . پس میتوانید با گفتار خود و به یاد آوردن خاطرات خوب و بیان علاقه خود به طرف مقابل موجب آمادگی روحی او برای برقراری معاشقه و رابطه جنسی شوید و با گفتگو های تحریک برانگیز و شهوت آور میتوانید تمایل بیشتر را در او بوجود بیاورید که برای اینکار میتوانید از سوالات جنسی و کار هایی که در دفعات قبلی انجام اده اید استفاده کنید .

  • انجام بازی های جنسی

شما میتوانید با استفاده از بازی های جنسی موجب تحریک بیشتر طرف مقابل شوید برای مثال میتوانید از لباس در آوردن و حتی بازی با انگشتان و روش های بوسیدن به صو.رت های مختلف و ناز و عشوه گری استفاده کنید زیرا زنان برای آمادگی نیازمند تحریک بیشتری هستند اما مردان با فکر و نگاه نیز تحریک میشوند پس برای اینکه زن به اوج میل جنسی برسد میتوانید از بازی های و شیطنت هایی برای داشتن رابطه جنسی بهتر استفاده کنید .

  • معاشقه و پیش نوازی

بعد از آمادگی روحی و جسمی برای برقراری و آغاز رابطه جنسی نوبت به تحریک فیزیکی بدن میرسد که برای این کار میتوانید از معاشقه و لمس نقاط حساس بدن زنان و لمس نقاط حساس بدن مردان استفاده کنید و در طول این کار تحریک زیادی را به ارمغان بیاورید برای مثال میتوانید برای لحظه ای چشمان طرف مقابل را ببندید و سپس به تحریک نقطه ی دیگری بپردازید بطوریکه او غافلگیر شود پس در طول معاشقه نقش کلیتوریس و رابطه جنسی را فراموش نکنید و به تحریک و لمس آن بپردازید و از روش های عشق بازی با همسر استفاده کنید , حتی افرادی که مبتلا به بیماری های جنسی همچون زود انزالی و خشکی واژن و … هستند میتوانند از تحریک قسمت های مختلف برای ارضای خود و طرف مقابل استفاده کنند و یا به ارضا کردن همسر با دست بپردازند .

در آخر باید به این نکته اشاره کنیم که طبق روایات نیز زنان باید در هنگام رابطه جنسی با شوهر لباس حیا را از تن خود بیرون بیاورند و بعد از رابطه بپوشند پس تا جایی که میتوانید با همسر خود راحت باشید و هر چیزی را که میخواید به بیان آن بپردازید . از طرف دیگر باید گفت که همسر شما بازیگر فیلم پورنو نیست پس انتظارات سحر آمیز از او نداشته باشید که در این رابطه میتوانید به مطالب دیدن فیلم مستهجن با همسر و تاثیر فیلم مستهجن بر روابط زناشویی مراجعه کنید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه جدید ترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *