خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / قبل از رابطه جنسی چه چیز هایی نخوریم
قبل از رابطه جنسی چه چیز هایی بخوریم
قبل از رابطه جنسی چه چیز هایی بخوریم

قبل از رابطه جنسی چه چیز هایی نخوریم

قبل از رابطه جنسی چه چیز هایی نخوریمReviewed by زناشویی برتر on May 25Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع موادی که قبل از رابطه جنسی نخوریم می پردازیم , مسلما هر یک از مواد غذایی دارای تاثیراتی بر عملکرد بخش های مختلف بدن هستند که ممکن است این تاثیرات در برخی از موارد برای بدن و برای برخی از عملکرد های بدن مفید باشند و در برخی عملکرد های دیگر بدن دارای تاثیرات منفی باشد که در ادامه به بررسی مواد غذایی مضر قبل از رابطه جنسی می پردازیم .

قبل از رابطه جنسی چه چیز هایی نخوریم

بیشتر افراد لازمه داشتن یک رابطه موفق را فقط محدود به بهداشت جنسی و مکان مناسب برای برقراری رابطه میکنند و هیچ توجهی به مواد غذایی و تاثیرات این مواد بر عملکرد آنها در رابطه جنسی ندارند از این رو ممکن است فردی بدون در نظر گرفتن تاثیر برخی مواد آنها را مصرف کند و در طول رابطه دچار مشکلات جنسی شود و عملکرد طبیعی همیشگی را نداشته باشد از این رو برای داشتن یک رابطه موفق باید تمامی جنبه ها اعم از مواد غذایی مصرفی نیز در نظر گرفته شود . در ادامه به بررسی موضوع قبل از رابطه جنسی چه چیز هایی نخوریم می پردازیم .

 • شیرین بیان

همه میدانند که وجود میزان زیاد تستوسترون برابر است با وجود مرد در اوج میل جنسی و تمایل بیشتر به برقراری رابطه , از آنجایی که شیرین بیان باعث کاهش میزان تستوسترون در بدن میشود پس به این دلیل این ماده در دسته بندی مواد مضر برای رابطه جنسی محسوب میشود .

 • غذا های فست فودی

نه تنها برای رابطه جنسی بلکه برای تمامی موارد غذا های فست فودی انتخاب خوبی نیستند زیرا از همه جهت دارای تاثیرات منفی بر بدن هستند . در میان غذاهای فست فودی هات داگ از همه بیشتر تاثیرات منفی بر رابطه جنسی و رفتار های جنسی دارد و مطالعات نشان داده است که حدود ۸۵ درصد از افرادی که هات داگ مصرف میکنند بعد از مصرف آن تمایلی به برقراری رابطه جنسی ندارند .

 • لوبیا

حبوباتی مانند لوبیا دارای فیبر و پروتئین مفید برای بدن هستند و این مواد برای بدن و عملکرد های مختلف بدن بسیار مفید هستند ولی حبوبات بخصوص لوبیا دارای موادی هستند که عمل هضم را کند میکنند و از این رو باعث بوجود آمدن نفخ و گاز میشوند و از آنجایی که داشتن نفخ در طول رابطه جنسی احساس ناخوشایند و آزار دهنده ای است پس باید از مصرف لوبیا خودداری شود .

 • پنیر

خوردن پنیر باعث بوجود آمدن بوی بد در بدن میشود از این رو از مصرف پنیر قبل از رابطه جنسی خودداری کنید .

 • گوشت قرمز

از آنجایی که گوشت قرمز سنگین و دیر هضم است میتواند سبب خستگی و کسلی شما شود و انرژی کافی برای داشتن رابطه جنسی را از شما بگیرد .

 • بلغور جو دو سر

این ماده دارای خواص شگفت انگیزی برای بدن است اما در کنار این خواص میتواند میل جنسی را به شدت کاهش می دهد .

 • سیب زمینی سرخ کردنی

سیب زمینی سرخ کرده دارای چربی های زیادی است که سطح گردش خون را پایین می آورد و همچنین سطح هورمون تستوسترون را به شدت کاهش میدهد و همچنین نمک زیاد موجود در سیب زمینی سرخ کرده فشار خون را بالا نگه میدارد .

 • قرص نعنا

در حالیکه بیشتر افراد فکر میکنند که مصرف قرص نعنا برای از بین بردن بوی بد دهان و تازه کردن نفس خوب است اما باید گفت که قرص نعنا سطح هورمون تستوسترون را به شدت کاهش می دهد .

 • سویا

سویا با داشتن موادی بنام سیتواستروژن باعث میشود که سطح هورمون تستوسترون به شدت در بدن مردان کاهش یابد و از این رو قبل از رابطه جنسی باعث سرد مزاجی در مردان میشود .

 • نوشیدنی های انرژی زا

نوشیدنی های انرژی زا به دلیل داشتن مواد شیمیایی و رنگ های مصنوعی سبب بی میلی جنسی میشوند .

 • سیر

سیر علاوه بر داشتن بوی نامطبوع که مسلما هر کسی از بوی بد خوشش نمی آید برای قبل از رابطه جنسی مناسب نیست و همچنین با داشتن نشاسته باعث ایجاد نفخ میشود .

 • بروکلی

کلم بروکلی دارای ویتامین های مفیدی از قبیل A و K است و همچنین خواص فوق العاده ای دارد اما برای قبل از رابطه جنسی اصلا مناسب نیست .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *