خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / فواید به ارگاسم رسیدن زنان
فواید-به-ارگاسم-رسیدن-زنان
فواید به ارگاسم رسیدن زنان

فواید به ارگاسم رسیدن زنان

فواید به ارگاسم رسیدن زنانReviewed by زناشویی برتر on Apr 24Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع فواید رسیدن زنان به ارگاسم می پردازیم , رسیدن به ارگاسم و لذت بردن از این حالت یکی از علایق زنان است که علاوه بر رفع نیاز جنسی خود برای رسیدن به چنین حالتی به برقراری رابطه جنسی اقدام میکنند و مهم ترین عامل ترغیب کننده در زنان برای برقراری رابطه جنسی محسوب میشود که باعث میشود زن بعد از رسیدن به اوج لذت جنسی احساس علاقه و عشق بیشتری به طرف مقابل موجود در رابطه داشته باشد .

فواید به ارگاسم رسیدن زنان

بسیاری از افراد حتی خود زنان هم فکر میکنند که ارگاسم و رسیدن به اوج لذت جنسی حالتی زودگذر و موقتی است که بعد از گذشت چند دقیقه فراموش میشود اما باید توجه کرد که رسیدن به ارگاسم و حتی رفتارهایی که سبب رسیدن به این حالت میشوند در زن تاثیرگذارند و در روح و روان و همچنین جسم او دارای تاثیراتی است که برای زنان بسیار مفید است , برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اوج لذت جنسی و مراحل آن میتوانید به مطلب مربوطه مراجعه کنید . در ادامه به بررسی فواید به ارگاسم رسیدن زنان می پردازیم .

  • رسیدن به ارگاسم در زنان باعث بوجود آمدن حالت ارامش در آنها میشود و آنها در آن لحظه هیچ فکر مشغولی دیگری ندارند , این آرامش به حدی قوی است که آنها را تا مرز به خواب رفتن پیش میبرد . به گفته ی بسیاری از پزشکان ایجاد حالت خواب آلودگی باعث آرامتر شدن بدن زن برای سهولت حرکت اسپرم ها ایجاد میشود و آنها راحت تر به تخمک برسند .
  • حالت اوج لذت جنسی باعث انقباض و انبساط ناحیه ای از رحم میشود که اسپرم ها در آنها قرار دارند و در پی این تغییرات اسپرم ها بیشتر به داخل کشیده میشوند و مسیر شنای آنها در طول رحم هموارتر میشود .
  • رسیدن به ارگاسم باعث میشود که علاقه و محبت زن در زندگی زناشویی نسبت به کسی که او را به این حالت رسانده است بیشتر شود و این افزایش شدت علاقه نیز ناشی از ترشحات هورمون اکسی توسین است که در لحظه رسیدن به ارگاسم ترشح میشود و به هورمون عشق و علاقه معروف است و سبب میشود تا با ایجاد روابط جنسی بین دو نفر وابستگی ها و پیوند های عاطفی ایجاد شود .
  • کیفیت ارگاسم در زنان به تصمیم گیری آنها درباره مردی که میخواهند با او رابطه برقرار کنند نشان میدهد که چقدر از نظر ژنتیکی به همدیگر نزدیک هستند پس در تصمیم گیری ها نیز ارگاسم دخیل است .
  • از انجایی که نگهداری از فرزندان برعهده خانم ها می باشد برای همین باید یک پاداش دل فریب بنام ارگاسم را در طول رابطه تجربه کنند و این پاداش از اتفاقات بعد از بارداری پشتیبانی کند .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *