خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / عواملی که مانع لذت بردن زن از رابطه جنسی میشوند
عواملی که مانع لذت بردن زن از رابطه جنسی میشوند
عواملی که مانع لذت بردن زن از رابطه جنسی میشوند

عواملی که مانع لذت بردن زن از رابطه جنسی میشوند

عواملی که مانع لذت بردن زن از رابطه جنسی میشوندReviewed by زناشویی برتر on May 6Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به مشکلات جنسی به بررسی موضوع عوامل مانع لذت بردن زن از رابطه جنسی می پردازیم , قبل از اینکه به بررسی موضوع اصلی بپردازیم باید توجه داشت که منظور از لذت بردن از رابطه جنسی دخول و رسیدن به انزال خشک نیست بلکه رسیدن به اوج لذت جنسی است که ممکن است در این رابطه سولاتی از قبیل چرا در طول روابط زناشویی از طریق دخول ارضا نمیشوم ؟ چرا از رابطه جنسی لذت نمیبرم ؟ چرا از دخول ارضا نمیشوم و … در ذهن زنان بوجود بیاید که در ادامه به بررسی چنین موضوعاتی می پردازیم .

عواملی که مانع لذت بردن زن از رابطه جنسی میشوند

در رابطه با موضوع عواملی که مانع لذت بردن زن از رابطه جنسی میشوند باید گفت که همانطور که همیشه اشاره شده است لازمه برقراری یک رابطه جنسی موفق که با رسیدن به اوج لذت جنسی همراه باشد معاشقه و پیش نوازی زیاد و انجام کارهایی است که برای هر دو طرف موجود در رابطه جذاب و خوشایند باشد . اگر در ابتدای رابطه جنسی به اندازه کافی معاشقه نداشته باشید اصولا با دخول نیز نمیتوان به ارگاسم رسید زیرا زنان برای اینکه بتوانند رابطه خوشایندی را تجربه کننند باید به حالت برانگیختگی جنسی برسند و این حالت را با استفاده از معاشقه طولانی میتوان به وجود آورد .در ادامه به بررسی عواملی که مانع ارضا شدن زن از طریق دخول میشوند می پردازیم .

  • در برخی از زنان حتی بعد از ازدواج نیز از طریق دخول ارضا نمیشوند زیرا ممکن است قبل از ازدواج بر اثر عواملی مانند خود ارضایی , رسیدن زن به ارگاسم فقط از طریق کلیتوریس صورت بگیرد و از این جهت چنین زنی هیچگاه از طریق دخول به ارگاسم نمیرسد .
  • در برخی دیگر از زنان ممکن است به طور طبیعی بافت دیواره واژن به حدی حساس نباشد که باعث به ارگاسم رسیدن خانم شود و ارضا شدن از طریق کلیتوریس صورت بگیرد .
  • اگر تحریک زنان به حدی نباشد که سبب ارضا شدن آنها شود این کار برای آنها تفریحی بیش به شمار نمی آید و هیچ احساسی به این کار نخواهند داشت .
  • ممکن است اعصاب موجود در واژن در مقایسه با اعصاب حسی ناحیه کلیتوریس و سایر مناطق حساس بسیار ناچیز باشد و به همین علت برخی زنان از طریق دخول ارضا نشوند که در این مورد زنان میتوانند ارضا شدن با دست همسر را تجربه کنند .
  • در برخی از زنان ممکن است بدون هیچ مشکل و داشتن هیچ گونه اختلالات جنسی باز هم از طریق دخول از رابطه لذت نبرند و دلیل این کار میتواند ترس از بارداری باشد . این ترس بیشتر در میان زنانی شوهرشان کاندوم استفاده نمیکند و خودشان هم از قرص ها و وسایل ضدبارداری استفاده نمیکنند وجود دارد و این گونه افراد در طول رابطه همواره به فکر این هستند که مبادا باردار شوند و از این طریق تمرکز کافی برای تجربه لذت جنسی را نخواهند داشت .
  • در برخی دیگر ممکن است لذت نبردن از رابطه جنسی از طریق دخول دارای علت سوزش و درد باشد , برخی از زنان در هنگام برقراری رابطه و دخول با انقباض عضلات ناحیه لگن و ران خود باعث تنگی واژن خود میشوند که این کار باعث ایجاد حس درد میشود و یا ممکن است در اثر عوامل دیگری نیز درد و سوزش ایجاد شود .
  • علت دیگری که وجود دارد تا بیشتر زنان از طریق دخول ارضا نشوند این است که ممکن است زن مبتلا به بیماری های جنسی و اختلالات هورمونی باشد زیرا این دو عامل تاثیر مستقیمی بر میل جنسی افراد دارند .
  • ممکن است اطلاعات شوهر به اندازه ای نباشد که به تمامی نقاط حساس بدن زن خود آگاه باشد و نتواند با استفاده از راهکارهای مناسب همسرش را ارضا کند . این حالت بیشتر مربوط به زنانی میشود که همسر آنها رابطه جنسی را فقط به دخول و آلت تناسلی زن متمرکز میکنند .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *