خانه / زناشویی / علت علاقه مردان به رابطه جنسی
علت علاقه مردان به رابطه جنسی
علت علاقه مردان به رابطه جنسی

علت علاقه مردان به رابطه جنسی

علت علاقه مردان به رابطه جنسیReviewed by bestmarital on Aug 18Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع علاقه مردان به رابطه می پردازیم , همانطور که میدانید یکی از اصول مهم در زندگی مشترک افراد رابطه جنسی است و کیفیت این رابطه و سایر روابط بین زوجین موجب میشود تا کیفیت زندگی زناشویی نیز تعیین شود پس رعایت اصول و مسائل مهم در رابطه جنسی میتواند موجب افزایش کیفیت روابط بین زن و شوهر شود . در این مقاله به بررسی یکی از موضوعات مرتبط با رابطه جنسی در زندگی زناشویی با عنوان چرا مردان به رابطه جنسی بیشتر علاقه دارند ؟ می پردازیم .

علت علاقه مردان به رابطه جنسی

در رابطه با علت علاقه مردان به رابطه جنسی باید گفت که با اینکه رابطه جنسی در زندگی زناشویی رابطه ای دو طرفه است و هر دو طرف باید به آن تمایل نشان دهند اما باز هم مشاهده میشود که مردان تمایل بیشتری به رابطه جنسی دارند و علت علاقه بیشتر مردان به رابطه جنسی را میتوان با کمی بررسی دریافت . بنا بر بیشتر عقاید و رسومات ابتدا باید مرد شروع کننده رابطه باشد برای مثال برخی از خانم ها فکر میکنند که اگر آنها به رابطه تمایل نشان دهند شوهرشان فکر میکند که آنها در گذشته دارای روابط متعددی بوده اند از این رو هیچوقت به خود اجازه نمیدهد که خواسته های خود را در رابطه جنسی بیان کند از این رو بیشتر زنان به این دلیل از بیان چگونگی لمس نقاط حساس بدن زنان اجتناب میکنند و به انجام هیچ کاری برای کسب لذت خود و رسیدن به اوج لذت جنسی اقدام نمیکنند .

دلیل دیگری که میتواند حاکی از میل جنسی بیشتر مردان به رابطه جنسی باشد این است که مردان یاد گرفته اند که آغاز کننده رابطه باشند زیرا بیشتر زنان بدلیل شرم و حیا هیچگاه اقدام به پیش قدمی برای رابطه نمیکنند حتی اگر لازم باشد از طریق خود ارضایی خودشان را ارضا میکنند اما به بیان تمایل خود به رابطه جنسی با شوهر اقدام نمیکنند پس به این دلیل مردان یاد گرفته اند که باید حتما آنها رابطه را شروع کنند پس این مورد میتواند یکی از دلایل علاقه مردان به رابطه جنسی باشد .

شب زفاف نیز میتواند دلیلی بر این مسئله باشد زیرا رفتار این شب نیز میتواند موجب بروز سرد مزاجی در زنان و سرد مزاجی در مردان شود و یا برعکس موجب تقویت استحکام رابطه زناشویی آنها شود . بهتر است اولین رابطه جنسی در شب زفاف با آرامش خاطر و بدون اجبار صورت گیرد تا اخلاق و علایق همسر بخوبی برای هر دو طرف شناخته شود . پس خاطره بد شب زفاف میتواند باعث شود تا زن دچار بی میلی شود و این هم دلیلی بر تمایل جنسی بیشتر مردان به رابطه جنسی باشد .دلیل علاقه مردان به رابطه جنسی میتواند این باشد که مردان با یک تحریک کوچک و از طریق چشم هم به حالت برانگیختگی جنسی میرسند اما زنان پس از کمی کار ها و گفتار های تحریک انگیز به این حالت میرسند پس باید به زنان حق داد زیرا موتور آنها پس از کمی تحریک گرم میشود .

علت علاقه مردان به رابطه معقدی

چرا مردان به رابطه از پشت علاقه دارند ؟ وجود مشکلات جنسی و بیماری های مختلف مربوط به واژن نیز میتواند یکی از علل علاقه مردان به رابطه از پشت و علاقه مردان به رابطه دهانی باشد زیرا علاوه بر بیماری های جنسی واژنی همچون ترشحات غیر طبیعی در زنان بیشتر مردان با مشاهده فیلم های پورنو و تقلید از انها دوست دارند کارهایی مانند رابطه جنسی معقدی و رابطه جنسی دهانی انجام دهند .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *