خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / علت علاقه داشتن زنان به نوازش شدن
علت علاقه داشتن زنان به نوازش شدن
علت علاقه داشتن زنان به نوازش شدن

علت علاقه داشتن زنان به نوازش شدن

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع علت علاقه زنان به پیش نوازی می پردازیم , یکی از روش هایی که میتوان از طریق آن موجبات یک رابطه موفق و تحریک کافی برای ترغیب شدن به برقراری رابطه جنسی را فراهم کرد انجام پیش نوازی و معاشقه است . معاشقه و پیش نوازی در زنان موجب میشود تا آنها از لحاظ جسمی و روحی برای ادامه رابطه آمادگی داشته باشند برای مثال در طول پیش نوازی بدلیل لمس نقاط حساس بدن زنان ترشحاتی در واژن صورت میگیرد که مانع از بروز مشکلات جنسی همچون خشکی واژن میشود همچنین حرف ها و کارهایی که در طول پیش نوازی در زنان صورت میگیرد زن را از لحاظ روحی اماده میکند از این رو در ادامه به بررسی موضوع علت علاقه زنان به معاشقه می پردازیم .

علت علاقه داشتن زنان به نوازش شدن

در رابطه با علت علاقه داشتن زنان به نوازش شدن باید گفت که نوازش شدن و انجام معاشقه برای زنان یکی از کارهای مورد علاقه آنهاست که دوست دارند پیش از رابطه جنسی و حتی بعد از رابطه جنسی این کار با آنها انجام شود و علاقه خود را با نوازش کردن به آنها نشان داد البته نباید فراموش کرد که نوازش بعد از رابطه جنسی نیز همان اندازه که پیش نوازی اهمیت دارد باید مورد اهمیت قرار گیرد زیرا در غیر اینصورت زنان فکر میکنند که فقط آنها را برای ارضای جنسی خود میخواهید . معاشقه و پیش نوازی یکی از بهترین راه ها برای ایجاد حالت برانگیختگی در زنان است زیرا از این طریق میتوان احساسات زن را شعله ور کرد و در مواردی نیز که زن و مرد مبتلا به بیماری های جنسی همچون زود انزالی و یا اختلال در نعوظ و یا واژینیسموس هستند میتوان بدون اینکه مدت زمان رابطه جنسی از واژن ت زمان رابطه جنسی از واژن را در رابطه خود جای دهند و دخول صورت بگیرد به اوج لذت جنسی برسند و در نهایت هر دو طرف ارضا شوند بودن اینکه دخول صورت گرفته باشد .

جالب است که بدانید مهم ترین تفاوت هایی که در نوع برانگیختگی زن و مرد وجود دارد نوع تحریک آنها و محرک هایی است که موجب برانگیختگی جنسی آنها میشود که در مردان تحریک جنسی بیشتر از طریق ذهنی و بصری صورت میگیرد یعنی مردان این توانایی را دارند که با فکر کردن و نگاه کردن نیز به رابطه جنسی ترغیب شوند اما زنان برای تحریک نیازمند چیزی فراتر هستند چیزی مانند لمس نقاط حساس و یا لبریز شدن از عشق و علاقه که میتواند از طریق معاشقه و عشق بازی و نوازش این حالت را در زنان ایجاد کرد و از آنجایی که زنان از این طریق بسیار تحریک میشوند و برای رابطه جنسی امادگی پیدا میکنند پس علت علاقه زنان به عشق بازی را میتوان در تحریک و لذت زیاد موجود در نوازش شدن دانست .

نکاتی در رابطه با نوازش زنان

معاشقه نباید به صورت اجبار و یک امر ناخوشایند صورت بگیرد در اینصورت میل جنسی زن به رابطه کور میشود و با رفتار هایی همچون تظاهر به ارگاسم از ادامه رابطه اجتناب میکند پس عجله و اجبار را کنار بگذارید همچنین توجه داشته باشید که هر چقدر معاشقه طولانی تر باشد بهتر است زیرا هر لحظه نوازش زن میتواند او را بیشتر به اوج میل جنسی نزدیک کند . تنها به انجام کار ها اکتفا نکنید بلکه سعی کنید ذهن خانم را نیز آماده کنید از این رو میتوانید با استفاده از یادداشت های عاشقانه و گرفتن هدیه کوچک و یا گفتن کلمه دوستت دارم احساسات و عاطفه او را برانگیزید تا روح او درگیر معاشقه و عشق بازی شود . لطافت و آرام لمس کردن نقاط حساس بدن او را فراموش نکنید برای این کار میتوانید در طول نوازش از کارهایی مانند دست زدن به ران ها و دست انداختن داخل مو ها و بوسیدن پشت گردن و شانه ها استفاده کنید تا تحریک بیشتری را متوجه خود و خانم کرده باشید . بوسیدن لب ها در عشق بازی و گفتن حرف های محبت آمیز را نیز فراموش نکنید .

نقاط تحریک پذیر زنان برای نوازش زنان

مردان میتوانند از نقاط حساسی همچون بوسیدن لب ها و پشت گردن و سایر نقاط بدن زنان که دارای گیرنده های زیادی است استفاده کنند و بدین وسیله آنها را تحریک کنند همچنین نوازش و لمس سینه ها و تحریک نقاطی همچون کلیتوریس میتواند موجب برانگیختگی جنسی افراد شود و در نهایت از تحریک نقطه جی هم غافل نشوید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *