خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / عشق بازی با همسر
عشق بازی با همسر
عشق بازی با همسر

عشق بازی با همسر

عشق بازی با همسرReviewed by bestmarital on Aug 22Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع عشق بازی مرد و زن در رابطه زناشویی می پردازیم , عشق بازی یکی از مواردی است که میتواند تاثیر مثبتی در روابط زناشویی و سایر روابط عاطفی بین زن و شوهر داشته باشد و سبب شود تا آنها نزدیکی بیشتری به هم داشته باشند و عشق متقابل به یکدیگر در زندگی مشترک را تجربه نمایند از این رو در این مقاله به بررسی موضوع آموزش عشق بازی مرد و زن می پردازیم .

عشق بازی با همسر

همانطور که میدانید عشق بازی با همسر موجب میشود تا افراد نزدیکی بیشتری را به یکدیگر احساس کنند و عشق بازی میتواند مصداقی برای نشانه های علاقه افراد به هم باشد زیرا در طی انجام این کار افراد از احساسات خود به طرف مقابل و برعکس اگاه میشوند و از این رو میتوانند با شور و نشاط بیشتری به انجام وظایف زناشویی خود همچون رابطه جنسی موفق تر بپردازند , توجه داشته باشید که عشق بازی نیز همچون معاشقه میتواند در انجام روابط زناشویی برای دسته ای از افراد فواید بیشتری نیز داشته باشد برای مثال مردانی که به زود انزالی مبتلا هستند و زنانی که به بیماری های جنسی همچون خشکی واژن مبتلا هستند و نمیتوانند رابطه واژینال برقرار کنند با استفاده از راه هایی همچون ارضا کردن همسر با دست و لمس نقاط حساس بدن مردان و لمس نقاط حساس بدن زنان به ارضا کردن زنان و ارضا کردن مردان بپردازند پس عشق بازی دارای فواید زیادی است .

توجه داشته باشید که برخی از افراد در دوستی های پوچ قرار دارند که هیچگونه سرانجامی ندارد و در این روابط هر دو جنس مرد و زن به انجام رفتار هایی همچون عشق بازی با دختر و عشق بازی با دوست پسر می پردازند که در این رابطه باید گفت که افرادی که در این نوع روابط قرار دارند دچار آسیب های جبران ناپذیری میشوند . برخی از افراد ممکن است از این شکایت داشته باشند که مرد عشق بازی با زن را انجام دهد اما زن عشق بازی با مرد را انجام ندهد و تمایلی به انجام آن نداشته باشد که در این رابطه باید گفت که ممکن است هنگامی که شما به انجام این کار و در نهایت رابطه جنسی تمایل دارید ممکن است زن تمایلی به انجام این کار نداشته باشد از این رو باید سلیقه جنسی در رابطه جنسی و در روابط زناشویی یکدیگر را درک کنید و از امتناع زن برای انجام این کار نگران و ناراحت نشوید . در ادامه به بررسی توصیه هایی در اسلام در رابطه با عشق بازی با همسر می پردازیم .

از امام رضا ( ع ) روایت است که فرموده اند :

آمیزش مکن با زن مگر اینکه با او بازی کنی و زیاد هم بازی کنی و دو پستان او را بفشاری چون چنین کنی , شهوت او را غلبه میکند و منی او جمع میشود زیرا منی زن میان دو پستان اوست و شهوت از چشمان و صورت او نمایان میشود و از تو همان می طلبد که از او میخواهی . با زنان آمیزش مکن مگر در هنگامی که پاکیزه از حیض ( قاعدگی ) باشد و بعد از آمیزش هم بلند نشو و ننشین بلکه ابتدا به سمت راست بچرخ و سپس برای ادرار ولو اندک برو که اگر چنین کنی از سنگ مثانه به اذن خداوند در امان می مانی و سپس غسل کن .

امام صادق ( ع ) فرموده اند :

پیش از آنکه با عروس خود به زفاف بروید هدیه ای به او بدهید زیرا با این کار آرامش و عشق را به او هدیه میکنید .

پیامبر اکرم ( ص ) فرموده اند :

هنگام در آمیختن با همسر خود او را ببویید , ببوسید , عشق بازی کنید و با این کار عشق و ارامش را به او پیشکش کنید .

همانطور که ذکر شد طبق احادیث بهتر است که با عشق بازی و استفاده از راه های مختلف معاشقه همسر خود را تحریک کنید , توجه داشته باشید که بهتر است تا تمرکز خود را بر دوست داشتن یکیدگر متمرکز کنید زیرا با این کار در طول رابطه جنسی به تحریک روحی میرسید و به طور نا خود آگاه به انجام کارهایی می پردازید که باعث تحریک جنسی و جسمی افراد نیز میشود پس بهتر است با استفاده ار معاشقه و پیش نوازی و روش های بوسیدن و معاشقه زن را تحریک کنید و وقت کمی را به مدت زمان رابطه جنسی از واژن اختصاص دهید تا زن کاملا تحریک شود و پس از آن به دخول بپردازید .

پیامبر اکرم ( ص ) فرموده اند :

هنگام آمیزش همچون پرندگان شتاب نکنید و صبر پیشه کنید زیرا زن ها نیازمند وقت بیشتری برای تحریک شدن هستند از این رو مدت نه چندان زیادی به عشق بازی بپردازید سپس همسرتان را برای آمیزش اماده کنید .

خانم ها از آرایش دریغ نکنید , بهترین , ملایم ترین , خوشبوترین عطر را به کار ببرید و زیبا ترین و دلربا ترین لباس را به اندام کنید و خود را با یک گردنبند زینت بخشید و صبح و شام خود را بر شوهرتان عرضه دارید و به طور کلی چشم و دل او را هنرمندانه بربایید .

بهتر است افراد از روش هایی همچون زدودن مو های زائد بدن و تمیز بودن و استفاده از عطر های خوشبو استفاده کنند تا رابطه موفق تری داشته باشند زیرا تمیزی بدن در هنگام آمیزش از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است . خانم ها و آقایانی که دچار مشکلات جنسی همچون سرد مزاجی در مردان و سرد مزاجی در زنان هستند در صورتیکه دارای قدرت تخیل بالا باشند میتوانند مراحل اولیه تحریک و رسیدن به برانگیختگی جنسی را در خود تقویت کنند و سپس رسیدن به اوج لذت جنسی و در نهایت انزال و ارضا شدن را به لمس و تحریک سایر نقاط  واگذار کنند . در رابطه جنسی به همه چیز توجه کنید و تمام تمرکز خود را بر روی ناحیه تناسلی نگذارید و حتی به صدا های شهوت انگیز و نفس نفس زدن نیز برای تحریک بیشتر توجه کنید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه جدید ترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *