خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / شیطنت هایی برای داشتن رابطه جنسی بهتر
شیطنت هایی برای داشتن رابطه جنسی بهتر
شیطنت هایی برای داشتن رابطه جنسی بهتر

شیطنت هایی برای داشتن رابطه جنسی بهتر

شیطنت هایی برای داشتن رابطه جنسی بهترReviewed by زناشویی برتر on Jun 12Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع شیطنت هایی برای بهبود رابطه جنسی می پردازیم , رابطه جنسی زناشویی ارتباطی عاطفی نیازی در افراد محسوب میشود که نباید تایع ریتم و محدوده خاصی باشد برای مثال نباید همواره از یک پوزیشن و روش برای برقراری رابطه استفاده کنید زیرا این کار موجب دلزدگی و تکراری شدن این عمل میشود و افراد به چشم یک ارتباط تکراری و وظیفه به آن بنگرند از این رو برای برقراری یک رابطه شاد باید از تکنیک های بهبود رابطه جنسی استفاده شود .

شیطنت هایی برای داشتن رابطه جنسی بهتر

برقراری ارتباطات جنسی هیجان آور و متفاوت با دفعات قبلی میتواند تا حد زیادی موجب نزدیکی احساسی و عاطفی زوجین به یکدیگر در زندگی زناشویی آنها شود از این رو افراد برای جلوگیری از روزمرگی و مرگ احساسات خود و طرف مقابلشان به انجام کار های مختلف برای شعله ور کردن عطش جنسی بپردازند زیرا این کار علاوه بر بهبود روابط جنسی سبب افزایش صمیمیت و اعتماد طرفین به یکدیگر میشود . در ادامه به بررسی شیطنت هایی برای داشتن رابطه جنسی بهتر می پردازیم .

  • لباس های زیر متفاوت بپوشید

در انتخاب لباس خود هنگام برقراری رابطه جنسی و حتی تحریک قبل از آن دقت کنید و سعی کنید که لباس های زیر تحریک کننده در تن داشته باشید و حتی جنس لباس طوری باشد که با برخورد به تن طرف مقابل حس شهوت را در او برانگیزد و تمایل بیشتری برای برقراری رابطه جنسی داشته باشد .

  • مشارکت در رابطه جنسی از روش های بهبود رابطه جنسی زناشویی

ممکن است برخی از افراد دوست داشته باشند تا برای برقراری رابطه جنسی خود نقش های مختلفی را بریا خود قائل شوند , برای مثال بیشتر خانم ها دوست دارند با ایفای نقش پرستار و … رابطه جنسی را آغاز کنند و برای انجام این کار برنامه خاصی داشته باشند .

  • نوع رابطه جنسیتان را با روش های مختلف تعیین کنید

برای افزودن هیجان بیشتر به رابطه جنسی میتوانید از روش هایی مانند مسابقه و سنگ کاغذ قیچی و حتی تاس ریختن استفاده کنید برای مثال عدد های خاصی را به انجام کار های مختلف اختصاص دهید و یا از روش ی استفاده کنید که مجموع عدد های بیشتر برای هر فرد بیانگر این باشد که او نوع رابطه را مشخص کند یا برای مثال عدد ۳ را به معاشقه و عد ۵ را به بوسیدن و … اختصاص دهید .

  • آب بازی از روش های هیجان انگیز در رابطه جنسی محسوب میشود

انجام بازی هایی همچون آب بازی میتواند حس شهوت و برانگیختگی جنسی را در هر دو طرف موجود در رابطه برانگیزد و موجب شود تا احساس عطش بیشتری برای برقرای رابطه داشته باشند پس با استفاده از آب بازی و خیس کردن یکدیگر ( البته درشرایط مناسب نه اینکه روی تختخواب آب بازی کنید ) میتوانید یک رابطه جنسی هیجان انگیز را تجربه کنید .

  • استفاده از چشم بند از روش های موثر در بهبود نزدیکی جنسی

چشم بستن یکی از طرفین و تماس دادن چیز های مختلف با بدن او میتواند جذابیت بیشتری برای او داشته باشد و برای برقراری رابطه جنسی تمایل بیشتری داشته باشد زیرا از دست دادن یکی از حواس مانند بینایی برای مدتی میتواند سبب تقویت حواس دیگر شود . حتی با لمس بدن خود با بدن کسی که چشمش را بسته است او را بیشتر تحریک کنید .

  • به امور مورد علاقه خود جنبه جنسی بدهید

برای مثال با انجام بازی قایم موشک بازی و پنهان کردی چیز هایی و واگذار کردن مسئولیت پیدا کردن آن چیز بر طرف مقابل جذابیت بیشتری به رابطه خود بدهید , میتوانید پوزیشن مورد نظر خود را بر روی یک کاغذ بنویسید و آنرا در جایی پنهان کنید و از طرف مقابلتان بخواهید که آنرا پیدا کند .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *