خانه / زناشویی / شناخت شخصیت مرد و نکاتی برای جذب مردان
شناخت شخصیت مرد وراه های جذب مردان
شناخت شخصیت مرد وراه های جذب مردان

شناخت شخصیت مرد و نکاتی برای جذب مردان

شناخت شخصیت مرد و نکاتی برای جذب مردانReviewed by زناشویی برتر on Apr 15Rating: 5.0

در این بخش به ارائه ی مطالبی در رابطه با شناخت شخصیت مردان و کارهایی که سبب شادی آنها میشود می پردازیم . بدون شک هر زنی برای کسب موفقیت در زندگی باید شناخت کافی از خلق و خو و شخصیت همسر خود داشتهب اشد تا بتواند با انجام کارهایی که سبب خوشحالی و لذت او میشود رضایت او را جلب کند البته شناخت شخصیت باید متقابلا صورت گیرد به این معنی که نباید فقط زن سعی در شناخت شخصیت مرد داشته باشد و مرد نیز با شناخت کافی از شخصیت زن به انجام رفتار ها و کار هایی بپردازد که سبب خوشحالی همسرش شود . با شناخت متقابل است که هر دو طرف میتوانند همیشه در زندگی مشترک موفق باشند و در کنار یکدیگر با شادی زندگی کنند .

شناخت شخصیت مرد و نکاتی برای جذب مردان

قبل از اینکه به بحث شناخت شخصیت مرد و نکاتی برای جذب مردان بپردازیم به بررسی شخصیت کلی انسان ها می پردازیم و نکته ی قابل تامل در این بحث این است که شخصیت انسان به دو نیمه تقسیم شده است اولین نیمه , نیمه اختصاصی و مربوط به خود انسان است و نیمه ی دیگر مربوط به افرادی میشود که فرد برای آنها ارزش و احترام قائل است و متقابلا این ارزش و احترام برای او نیز از طرف این افراد وجود دارد و اگر کسی میخواهد شخصیت فردی را بشناسد باید با نفوذ به نیمه ی دوم از شخصیت او شروع کند به این معنی که ابتدا با محبت و علاقه ی متقابل خود را در دل او جای دهد و بعد از آن به شناخت شخصیت اختصاصی یعنی نیمه ی اول او بپردازد . بدون شک کسی که این کار را انجام دهد در شناخت شخصیت مقابل بسیار موفق خواهد بود و خواهد توانست خلق و خوی رفتاری او را در مدت زمان کمی بشناسد و برای خوشحال مردن او به انجام کارهایی متناسب با شخصیت او بپردازد . قسمت اعظم مسئولیت پذیری و احساسات مردان مربوط به نیمه ی دوم شخصیت آنها میشود و آنها دوست دارند در نیمه ی دوم خود افرادی را داشته باشند که به مرد یه چشم یک تکیه گاه نگاه کنند و در مواقع سختی و ناراحتی به او تکیه کنند و به او مراجعه کنند از این رو است که مرد همواره میکوشد تا با انجام کار هایی به عنوان یک تکیه گاه برای زن و خانواده ی خود باشد .

شناخت شخصیت مردان
شناخت شخصیت مرد و راه های جذب مردان

وقتی مردی تصمیم به ازدواج میگیرد یعنی قصد دارد که فردی را انتخاب کند که تمام شخصیت وخود را نثار او کند و مرد همواره در این راه میکوشد تا شریک زندگی خود را راضی نگه دارد از آنجایی که زن در زندگی مرد مهم ترین نقش را ایفا میکند پس باید زن از تمامی ویژگی های مرد خود مطلع باشد تا بتواند در مقابل مهر و محبتی که از سوی مرد دریافت میکند کارهایی انجام بدهد که بتواند این علاقه را متقابلا به مرد نشان دهد . اگر زن بتواند شخصیت مرد خود را به خوبی بشناسد و مرد بفهمد که زنش سعی میکند تا او را بهتر درک کند او نیز از اهمیت خود برای شما مطلع میشود و همواره سعی میکند تا همیشه در زندگی زناشویی و مشترک کنار شما باشد و اوقات خوشی را با شما تجربه کند هستند مردانی که کل روز را لحظه شماری میکنند تا به آغوش خانواده خود برگردند و ساعات باقیمانده ی روز را در کنار آنها بگذرانند زیرا میدانند که همسرشان در خانه منتظر آنهاست اما دراین میان کسانی نیز هستند که هیچ میل و رغبتی برای بازگشت به خانه و پیش همسر خود ندارند این افراد کسانی هستند که معمولا محبت کمتری از جانب شریک زندگی خود دریافت میکنند .

نکاتی برای جذب مردان

چگونه توجه مرد را جلب کنیم ؟ همانطور که میدانید خارج از بحث های دیگر مهم ترین هدف از ازدواج دو فرد با یکدیگر برطرف کردن نیاز های جنسی و عاطفی است پس هر زنی میتواند با انجام رابطه های عاطفی و جنسی مناسب همسر خود را همیشه در تسخیر خود در اورد و او را در این زمینه به خود جذب کند زیرا اقایان از زنانی که در رابطه ها راحت هستند بسیار خوششان می آید پس شما میتوانید با انجام روابط لذت بخش و عاطفی دل او را به دست بیاورید اگر چه این رفتار ها جزو سیاست رفتاری زن محسوب میشوند اما اقایان نیز باید همین رفتار را با همسر خود داشته باشند زیرا زندگی مشترک یعنی هر رفتار خوبی را باید متقابلا برای طرف مقابل انجام داد . برای جذب بیشتر مرد میتوانید هنگامی که در خانه هستید از لباس های تحریک کننده و جذاب استفاده کنید تا توجه همسرتان بیشتر به شما جلب شود و برای نتیجه گرفتن بهتر از این کار میتوانید از ارایش های مختلف استفاده کنید و در هر بار برقراری رابطه از ارایش متفاوتی استفاده کنید . از شوهرتان به خاطر خوبی ها و مهربانی ای که دارد تشکر کنید ( البته این مورد باید متقابلا صورت گیرد یعنی مرد هم این کار را در حق زن انجام بدهد ) .

از انجام کار های عاشقانه و کارهایی که دوست دارید در حین رابطه ی جنسی انجام دهید هیچ امتناعی نکنید و از انجام آنها خجالت نکشید زیرا کسی نزدیک تر از همسرتان به شما وجود ندارد پس نباید هیچ گونه خجالتی از او داشته باشد و فراموش نکنید که مردان دارای غرور مردانه ای هستند که اجازه بیان برخی چیز ها و انجام برخی از کار ها را به او نمیدهد البته این به این معنا نیست که مرد شما فردی بی احساس است برعکس مرد ها در عین وجود غرور موجودات فوق العاده احساسی هستند , پس شما با پیش قدمی در انجام برخی از کار ها میتوانید این غرور او را کنار بگذارید و باعث شوید که او بیش از پیش با شما راحت باشد . از انجام جر و بحث بیخود بر سر مسائل ناچیز خودداری کنید و اگر انتقادی از رفتار شوهرتان دارید سعی منید آنرا در پیش بقیه بخصوص بچه ها بیان نکنید و این انتقاد را به عنوان یک پیشنهاد برای تصحیح اخلاق او بکار بگیرید البته باید توجه داشته باشید که اولا انتقاد شما به جا باشد و دوما به گونه ای نباشد که به شخصیت او لطمه وارد شود .

راه های جذب شوهر
راه های جذب شوهر

همواره سعی کنید تا با ارائه ی راهکار ها و مشاوره در زمینه هایی که تخصص دارید او را یاری کنید تا علاوه بر اینکه به شما به چشم یک شریک زندگی نگاه کند به عنوان یک دوست مشاور و صمیمی نیز به شما نگاه کند و ببیند که شما نیز دارید پا به پای او برای کارش اهمیت قائل میشود و این احساس بسیار خوبی در مرد شما ایجاد خواهد کرد و او حس میکند که شما او را در هر شرایطی درک میکنید و یار همیشگی او هستید . مردان هنگامی که از کاری خسته شوند بسیار کم حوصله میشوند از این رو در هنگام خستگی شوهرتان سعی کنید تا با صحبت های شیرین و دلپذیر توجه او را جلب کنید و به نوعی خستگی او را برطرف سازید . اگر مشکلی برای شما پیش امده و از این میترسید که با بیان این مشکل در هنگامی که شوهرتان خسته است او بیشتر ناراحت میشود از بیان این مشکل تا زمان رفع خستگی او خودداری کنید و بجای بیان این مشکل از اتفاقات خوبی که در طول روز برای شما اتفاق افتاده است سخن بگویید . مردان اکثرا بدلیل مشغله و فکر مشغولی زیاد روز های مهمی مانند روز ازدواج , ولنتاین و روز تولد و… را ممکن است فراموش کنند پس چه خوب است که شما با گفتن جمله ای یا کادوی کوچکی این روز را برای او یادآوری کنید مطمئن باشید که این کار شما در او بسیار تاثیر گذار خواهد بود و اینگونه نباشد که شما فکر کنید باید حتما مرد برای من کادو بخرد .

موارد فوق برخی از حالت هایی بود که یک زن میتواند با انجام آنها توجه شوهرش را به خود جلب کند و با انجام این کار ها و بیان این سخنان مهر و محبتی متقابل برای خود رقم بزند و زندگی زناشویی و مشترک خود را با موفقیت بیشتر ادامه دهد.

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات موفقیت در زندگی

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *