خانه / موفقیت در زندگی / سیاست رفتاری مرد / سخنانی که باعث شادی همسرتان میشوند
سخنانی-که-باعث-شادی-همسرتان-میشود
سخنانی که باعث شادی همسرتان میشود

سخنانی که باعث شادی همسرتان میشوند

سخنانی که باعث شادی همسرتان میشوندReviewed by زناشویی برتر on Apr 15Rating: 5.0

در این بخش در رابطه با مبحث سخنانی که باعث شادی همسرتان میشوند به ارائه ی مطالبی می پردازیم که این مبحث برای موفقیت در زندگی باید همواره مورد توجه افراد باشد تا با علاقه و محبت بیشتری به زندگی مشترک و زناشویی خود ادامه بدهد و در این مسیر به اهداف مورد نظر خود برسند و هر دو طرف از زندگی مشترک خود نهایت رضایت را داشته باشند . برای بیان سخنانی که فرد با گفتن آنها به همسرش سبب خشنودی او میشود فرد باید شناخت کافی از همسر خود و ویژگی های رفتاری او داشته باشد تا بتواند با بیان سخنانی که متناسب با رفتار و اخلاق همسرش است بتواند سبب خشنودی و شادی او بشود . تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا راهکارهای بیان سخنانی که همسرتان را شاد میکند را فرا بگیرید .

سخنانی که باعث شادی همسرتان میشود

همانطور که میدانید روحیه و احساس زنان به گونه ای است که همواره از شنیدن حرف های عاشقانه و جذاب از سوی شوهرشان لذت میبرند و هر لحظه دوست دارند که شوهرشان با گفتن سخنان مختلف آنها را سورپرایز و خوشحال کند و زنان در شنیدن سخنان لذت بخش از سوی شوهرشان اشتهایی سیری ناپذیر دارند که هیچگاه از شنیدن این سخنان سیر نمیشوند و یکی از خواسته های عاطفی زنان نیز با شنیدن این سخنان برطرف میشود پس اگر شما خواسته های آنان را برآورده کنید بدون شک آنها نیز میکوشند تا با انجام کارهایی سبب خشنودی شما شوند . نکات و راه کار هایی که در ادامه در رابطه با سخنانی که باعث شادی همسرتان میشود بیان میشود هم برای افرادی که ازدواج کرده اند میتواند مناسب باشد هم برای افرادی که هنوز در دوران نامزدی به سر میبرند پس گفتن این حرف و انجام این کار ها را فراموش نکنید .

شادی همسر
سخنانی که باعث شادی همسرتان میشود
  • پرسیدن اینکه همسرتان روز خود را چگونه گذرانده است

هنگامی که شما از همسرتان سوال میکنید که روز خود را چگونه گذرانده است و در طول روز چه کارهایی انجام داده است برای همسرتان این واقعیت تداعی میشود که او برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است که شما تا این حد به کار های او ارزش میدهید و از او در مورد آنها از او می پرسید . شما میتوانید این سوال را به گونه ای و با عنوان آیا روز خوبی داشتی بیان کنید و نباید پرسیدن شما به گونه ای باشد که پس از کمی طولانی شدن صحبت همسرتان دیگر به او گوش ندهید و سعی در عوض کردن بحث داشته باشید بلکه باید یا تحمل و مشتاقی به حرف های او گوش بسپارید و او نیز در کمال علاقه داستان های طول روز را برای شما بازگو کند .

  • گوشزد کردن زیبایی او

همانطور که میدانید زن ها عاشق تعریف و تمجید هستند بخصوص زمانی که این تعریف و تحسین از سوی شریک زندگی مشترک و زناشویی آنها باشد پس شما با بیان اینکه همسرم تو خیلی زیبایی این را به او می فهمانید که او در نظر شما دارای جذابیت خاصی است و همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس در او میشود  و در همین راستا او نیز میکوشد تا این جذابیت را بیشتر و بیشتر برای شما نمایان کند .

  • پرسیدن حس او نسبت به موارد مختلف

پرسیدن سوالاتی که مربوط به احساس او به چیز های مختلف است باعث میشود تا همسرتان فکر کند که شما برای احساس او نسبت به چیز های مختلف ارزش قائلید و از آنجایی که زن ها موجودات احساسی ای هستند حتما در مورد هر چیزی احساسی دارند و شما با پرسیدن احساس او نسبت به مسائل مختلف اهمیت او و احساسش را برای خودتان تداعی میکنید و این کار سبب جذب بیشتر او به شما میشود . در پاسخ دادن همسرتان نیز صبورانه به حرف های او گوش دهید و مشتاقانه برای شنیدن حرف های او گوش جان فرا دهید .

  • گفتن اینکه او نسبت به دیگران زیبا تر است

اینکه همسرتان را از نظر زیبایی تمجید کنید و به او بگویید که برای مثال در میان دوستانش از همه زیبا تر است میتواند حس خوبی در او ایجاد کند و با یان حرف شما طرز فکر او نیز در رابطه با زیبایی خود تغییر میکند و احساس میکند که نسبت به دیگران برتری دارد و همین برتری سبب مبشود تا او نیز در مقابل برای شما اهمیت بیشتر ی قائل شود .

  • گفتن اینکه او باهوش و زیرک است

شما میتوانید با بیان اینکه او از هوش و ذکاوت بالایی برخوردار است توجه او را نسبت به مسائل زندگی مشترک و زناشویی بیشتر جلب کنید و با گفتن اینکه او باهوش است به او تلقین کنید که باید کارهایی انجام دهد که این باهوشی را حفظ کند و در این صورت زن همواره میکوشد تا با انجام کار های رمانتیک و زیرکانه این باهوشی خود را حفظ کند و روز به روز با انجام این کار ها خود را زیرک تر جلوه دهد .

  • گوشزد کردن اینکه هیچکس به مهربانی او نیست

گفتن این جمله سبب میشود تا همسرتان فکر کند که مهربان است و به مانند یک الهه است . اگر همسرتان بد خلقی هم داشته باشد بعد از شنیدن این جمله سعی میکند تا با مهربانی بیشتری نیاز عاطفی شما را برطرف سازد و با بیشتر کردن روز به روز مهربانی خود سعی کند که انتظارات شما را برآورده سازد .

  • گفتن اینکه او در روابط زناشویی عالی است

گفتن این جمله سبب میشود تا اگر همسرتان دارای ضعفی نیز هست در صدد رفع آن ضعف برآید و با انجام بهتر وظایف خود در طول زناشویی و روابط جنسی رضایت شما را جلب کند و باعث شود که شما این عالی بودن را بیشتر حس کنید .

شادی همسر
سخنانی که باعث شادی همسرتان میشود
  • گفتن اینکه او بهترین شخصیت ممکن را دارد و بهترین همدم شماست

با گفتن این جمله به او اثبات میکنید که نیاز شما به او چیزی فراتر از نیاز جنسی است و شما به عنوان یک تکیه گاه به او نگاه میکنیدو با این طرز فکر او نیز همواره میکوشد تا همدم و یار خوبی برای شما باشد و در تمامی لحظات خوشی و غم در کنار شما باشد و خود را عضوی از شما حس کند .

  • گفتن اینکه با وجود او زندگیتان کامل میشود

این جمله به همسرتان می فهماند که او تنها فرد مورد علاقه ی شماست و یکی از بهترین جمله هایی سات که میتواند واقعا احساسات یک زن را برانگیزد و باعث وابستگی شدید او به شما میشود و شعله های محبت را در درون او روشن میکند پس از گفتن این جمله دریغ نکنید .

  • گفتن جمله ی معروف دوستت دارم

تنها جمله ای که هیچگاه برای کسی تکراری نمیشود جمله ی دوستت دارم است و همیشه قرار نیست که این جمله را بر زیان بیاورید بلکه میتوانید با خریدن کادو ها و گل ها و درج این جمله ی فوق العاده میزان دوست داشتن خود را به او ثابت کنید . شما با تکرار کردن این جمله در طول زندگیتان هر روز نشاط و طراوت تازه یا به زندگی مشترکتان می بخشید .

موارد فوق از موادی بودند که با بیان آنها میتوانید علاقه و محبت بیشتری را در زندگی خود جاری کنید و با رفتار متقابل همسرتان در رابطه با سخنان و کارهای خود روبرو شوید . بیان این جمله ها جزو سیاست رفتاری مرد محسوب میشود که اگر مرد این سیاست ها را به درستی بکار گیرد زندگی موفق تری خواهد داشت .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات موفقیت در زندگی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *