خانه / زناشویی / زنان و امیال آنها
زنان-وامیال-آنها
امیال جنسی زنان

زنان و امیال آنها

زنان و امیال آنهاReviewed by زناشویی برتر on Apr 16Rating: 5.0

با یکی دیگر از مطالب بخش زناشویی با عنوان زنان و امیال آنها در خدمت شما هستیم . همانطور که میدانید هر موجودی را که در نظر بگیرید مسلما دارای میل ها و غریزه هایی است و انسان نیز به عنوان کامل ترین موجود در این حیطه قرار میگیرد و مسلما دارای امیال زیادی است که او را به سوی موارد مختلفی می کشاند و باعث میشود او خواسته یا ناخواسته به سمت چیز های مختلفی کشیده شود برای مثال میل جنسی زن است که او را به سوی برقراری رابطه جنسی می کشاند . در این میان زنان بیشتر دارای امیال مختلف هستند و برخی از امیال آنها با ازدواج و تشکیل زندگی مشترک برطرف و سیر میشود که در ادامه به بررسی دقیق تر موضوع زنان و امیال آنها می پردازیم پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با این بخش مهم از زندگی زناشویی خود بیشتر آشنا شوید .

زنان و امیال آنها

یکی از تفاوت های میان مرد و زن تفاوت در نوع امیال آنهاست ولی در امیال مرد و زن نیز علاوه بر تفاوت شباهت هایی نیز مشاهده میشود مانند میل عاطفی و جنسی و … که این دو را در زندگی زناشویی و مشترک به یکدیگر تر میکند . در میان زنان با سلیقه های مختلف نیز امیال متفاوتی وجود دارد که زنان را نیز از یکدیگر متفاوت میکند و شناخت و براورده کردن هر یک از امیالی که به زندگی مشترک مربوط میشود بر عهده ی شوهر می باشد و نباید هیچگونه کوتاهی و قصوری در برطرف کردن ایم امیال صورت گیرد چون همانطور که اگر زن طبق میل شوهر عمل نکند مرد از او ناراحت میشود زن نیز همین رفتار را بصورت متقابل دارد و اگر ببیند شوهرش برای برطرف کردن میل های او سعی میکند مسلما او نیز تلاش میکند که همین رفتار را بصورت متقابل انجام دهد تا هر دو به موفقیت در زندگی دست پیدا کنند . در این قسمت از مطلب زنان و امیال آنها به معرفی میل های یک زن می پردازیم که بطور کلی امیال زنان را به چهار دسته تقسیم میکنند :

  • زنان و میل دوست داشتن آنها

بدون شک هر زنی دوست دارد که هر لحظه همسرش را دوست داشته باشد و همین وضعیت را نیز برای خود دوست دارد یعنی به اینکه  شوهرشان چقد آنها را دوست دارد بسیار اهمیت میدهند و دوست دارند میزان علاقه ی شوهرشان به خود را با ازمایش های مختلف بسنجند برای مثال زن بصورت عمد کاری را انجام میدهد که میداند شوهرش آنرا دوست ندارد او این کار را انجام میدهد تا ببیند که هنوز هم شوهرش روی این کار حساس است یا خیر و بنا به سلیقه و خواست مختلف زنان ممکن است زنی عمدا دعوای کوچکی راه بیاندازد و با قهر کردن مدتی با شوهر خود صحبت نکند , زن در این حالت انتظار دارد که شوهرش با انجام کار های مختلف و بیان سخنان مختلف دل او را بدست بیاورد . در این حالت زن برای سنجش میزان اهمیت خود از نظر شوهر این کار را انجام میدهد و با اقدام و پیش قدمی شوهر , زن متوجه میشود که هنوز هم مردش او را دوست دارد . پس در براورده کردن نیاز دوست داشتن زن به هیچ عنوانی کوتاهی نکنید و از انجام هیچ کاری برای اودریغ نکنید .

  • زنان و میل جنسی آنها

بر خلاف تصور عمومی که فکر میکنند مردان بیشتر از زنان به برقراری رابطه جنسی تمایل دارند باید گفت که همان اندازه که مردان به این عمل علاقه نشان میدهند زنان نیز به همان اندازه و حتی کمی بیشتر به انجام آن تمایل دارند . زنان موجودات با احساس و لطیفی هستند که خیلی زود تحت تاثیر هر چیزی قرار میگیرند و برقراری رابطه ی جنسی نیز یکی از مهم ترین نیاز های زندگی زناشویی است که باید هر دو طرف با انجام آن خود را از این نیاز سیر کنند اما در یان میان مسئله مهم این است که زنان دوست دارند میل جنسی آنها با برقراری رابطه های طولانی اما لطیف و آرام و با آرامش برطرف شود . پس در هنگام برقراری رابطه ی جنسی با زن سعی کنید از انجام کارهای اجباری که او دوست ندارد خودداری کنید و از انجام کارهایی که فکر میکنید باعث بوجود آمدن تصور اشتباه در ذهن او میشود جدا خودداری کنید . میل جنسی در زن یکی از مهم ترین پایه ها و اساس زندگی مشترک را برای او ایفا میکند تا جایی که اگر زوجین از رابطه های جنسی خود راضی نباشند همین امر سبب بروز مشکل هایی جدی بین آنها میشود پس در برطرف کردن نیاز جنسی همسر خود نهایت سعی و تلاش را انجام دهید . زنان در بحث موراد جنسی به حدی به این مسئله اهمیت میدهند که از همان سنین آغاز بلوغ جنسی به فراگیری این موار می پردازند و بیشتر زنان در سنین بین ۱۸ الی ۲۰ سالگی دوست دارند تا با ازدواج و برقراری رابطه با همسر این عمل را انجام دهند و اوج گرایش علاقه ی آنها به این کار در سنین نزدیک ۳۰ سالگی بوجود می آید .

  • زنان و دلبستگی آنها

از آنجایی که زنان بسیار احساساتی اند در نتیجه زود هم وابسته میشوند و به افراد و چیز هایی که علاقه دارند وابسته میشوند و آن شخص یا آن چیز به یکی از مهم ترین قسمت های زندگی آنها تبدیل میشود ولی باید این را هم در نظر گرفت که علاوه بر اینکه آنها زود وابسته میشوند زود هم از طرف مقابلشان دلسرد میشوند . دلبستگی زنان با انجام کارهایی که برخلاف میل آنهاست و انجام کارهای ناپسندی مانند دروغ گفتن و خصاصت کردن خیلی زود از بین میرود پس از انجام کارهایی که سبب دلسرد شدن همسرتان میشود خودداری کنید .

  •  زنان و میل عشقی در آنها

یکی از مهم ترین امیال زنان , میل عشقی آنهاست که شاید بتوان گفت که مهمترین میل در آنها محسوب میشود زیرا همه چیز در زندگی زناشویی به عشق مربوط میشود برای مثال میل جنسی زن فقط هنگامی با لذت همراه خواهد بود که با عشق همراه باشد حتی میل دلبستگی هم زمانی در زن ایجاد میشود که با عشق همراه باشد و او به فردی دلبسته میشود که عاشق اوست . پس همواره سعی کنید که همسرتان را عاشق خود بکنید .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *