خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / روش های عشق بازی با همسر
روش های عشق بازی با همسر
روش های عشق بازی با همسر

روش های عشق بازی با همسر

روش های عشق بازی با همسرReviewed by bestmarital on Aug 25Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع راه های عشق بازی با همسر می پردازیم , همانطور که میدانید آنچه به یک رابطه رنگ و بو می بخشد این است که طرفین بفهمند در یک رابطه عشقی و احساسی قرار دارند و کارهایی همچون نشان دادن علاقه را در آن رابطه احساس کنند از این رو یکی از راه هایی که با استفاده از آن میتوان به ابراز عشق و علاقه پرداخت عشق بازی با همسر است که در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم و مسائلی همچون روش های عشق بازی با مرد و روش های عشق بازی با زن را مورد بررسی قرار میدهیم .

روش های عشق بازی با همسر

در رابطه با روش های عشق بازی با همسر باید گفت که زنان موجودات احساساتی و عاطفی هستند که نیازمند توجه و ابراز علاقه هستند و همواره انتظار آنها از مرد این بوده است که به آنها توجهی مداوم داشته باشد پس زنان عاشق دسته ای از مرد ها هستند که بتوانند عشق را به آنها هدیه بدهند از این رو در ادامه این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که چه افرادی با عشق بازی مورد توجه زنان قرار میگیرند و چه شخصیتی از مرد ها مورد دوست داشتن زنان قرار میگیرند , پس اگر میخواهید عشق خود را به همسرتان نشان دهید در دسته افرادی قرار بگیرید که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد .

 • آقایانی که با ملایمت و آرامش به عشق بازی و تحریک می پردازند , زیرا خانم ها برای آمادگی برای رابطه جنسی باید کمی تحریک شوند پس سریع رفتن سراغ دخول کار نادرستی است .
 • مردانی که قبل از رابطه جنسی و در هنگام آن با همسرشان صحبت میکنند , صحبت کردن در هنگام رابطه و حتی قبل و بعد از آن موجب میشود تا همسرتان میزان اهمیت دادن به او را درک کند و متوجه شود که او برای شما مهم است پس با صحبت کردن قبل و بعد از رابطه جنسی حس امنیت و آرامش را به همسرتان هدیه دهید و با صحبت کردن هنگام رابطه جنسی حس عشق و تحریک را در او برانگیزید .
 • زن ها عاشق مرد هایی هستند که بوسه های عاشقانه انجام میدهند پس با استفاده از روش های بوسیدن بصورت های مختلف توجه خانم ها را به خود جلب کنید .
 • مردانی که با نگاه کردن عشق خود را به طرف مقابل نشان میدهند , همانطور که میدانید ارتباط چشمی یکی از موثر ترین و بهترین راه ها برای نشان دادن عشق و علاقه است پس زنان عاشق مردانی هستند که با چشمانشان عشق را نشان دهند .
 • مردانی که لباس های همسرشان را در طول معاشقه و ابتدای رابطه جنسی و پیش نوازی به آرامی در می آورند بیشتر مورد علاقه زنان هستند زیرا زنان دوست دارند پس از کمی تحریک و مورد عشق و علاقه قرار گرفتن و آماده شدن برای رابطه جنسی به دخول و اختصاص دادن وقت برای مدت زمان رابطه جنسی از واژن بپردازند .
 • زنان بیشتر از مردانی خوششان می آید که از لمس نقاط مختلف بدن برای تحریک استفاده کنند پس با لمس نقاط حساس بدن زنان توجه انها را جلب کنید .
 • مردانی که با نوازش مو ها و رفتار هایی همچون بغل کردن همسر به معاشقه میپردازند بیشتر مورد توجه خانم ها قرار دارند پس به نوازش گونه ها و مو های همسر خود و سایر قسمت های مختلف بپردازید .
 • مردانی که از معاشقه و همخوابی نزد همسرشان لذت میبرند بیشتر مورد توجه خانم ها هستند پس شما میتوانید با گفتار و رفتار خود لذت بردن از همخوابی و معاشقه با همسر خود را بیان کنید .
 • مردانی که در بیرون از رختخواب و فضای رابطه جنسی نیز عشق و علاقه خود را به همسرشان نشان میدهند از نظر زنان دوست داشتنی تر هستند پس با گفتن یک دوستت دارم و رفتار هایی همچون دادن کادو بدون مناسبت و یا برای مناسبت های مختلف میتوانید میزان دوست داشتن خود را به همسرتان نشان دهید .
 • مردانی که میدانند چگونه به ارضا کردن زنان بپردازند بیشتر مورد توجه خانم ها قرا میگیرند پس مردانی که در طول رابطه زن را به اوج لذت جنسی میرسانند نزد زنان محبوب تر هستند .
 • مردانی که به همسرشان احساس زیبا تر بودن میدهند و از زیبایی او تمجید میکنند بیشتر مورد توجه خانم ها هستند .
 • زنان بیشتر از مردانی خوششان می آید که برای رابطه جنسی آماده شده باشند و به کار هایی همچون زدودن مو های زائد و عطر زدن پرداخته باشند پس با رعایت بهداشت جنسی مردان و بهداشت جنسی زنان میتوان رابطه ای به دور از بیماری های جنسی و سایر عوامل بیماری زا برقرار کرد .
 • زنان عاشق مرد هایی هستند که پس از گذشت سالیان سال از زندگی زناشویی باز هم مثل روز اول باشند و یا پس از ارضا شدن تغییر رفتار نداشته باشند .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *