خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / روش های بوسیدن
روش های بوسیدن
روش های بوسیدن

روش های بوسیدن

روش های بوسیدنReviewed by bestmarital on Aug 11Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع روش های بوسه در رابطه زناشویی می پردازیم , همانطور که میدانید لب ها یکی از نقاط حساس بدن زنان محسوب میشوند که داراری گیرنده های حسی زیاد و مختلفی هستند از این رو یکی از تحریک پذیر ترین نقاط در بدن زنان و مردان محسوب میشوند و مییتوان از تحریک و بوسیدن لب ها در طول معاشقه استفاده کرد و با استفاده از انواع بوسه های آتشین اختلال سرد مزاجی در زنان را برطرف کرد و آنها را به سوی رابطه جنسی ترغیب کرد از این رو در ادامه این مقاله به بررسی آموزش بوسیدن از راه های مختلف می پردازیم .

روش های بوسیدن

تمامی افرادی که شریک جنسی دارند و در رابطه زناشویی خود به رفتار هایی همچون انواع بوسه از لب و سایر نواحی حساس بدن می پردازند از تاثیر انجام این عمل در روابط زناشویی افراد مطلع هستند و میدانند بوسیدن تا چه حدی موجب برانگیختگی جنسی میشود و افراد را تحریک میکند از این رو در این مقاله به بررسی روش های بوسیدن و بوسیدن عاشقانه از راه های مختلف می پردازیم زیرا نباید از تاثیر بوسه در روابط زناشویی غافل شد .

 • بوسیدن پروانه ای

در این روش از روش های بوسیدن دو طرف باید روبروی همدیگر به فاصله یک نفس قرار گیرند و و سپس چشم ها را بسته و روبروی فرد مقابل باز کنند و همدیگر را ببوسند اگر این روش را درست انجام دهید هر دو طرف احساس میکنند که در حال پرواز هستند از این رو این روش به بوسیدن پروانه ای معروف است .

 • بوسیدن گونه

یکی از روش های بوسیدن که به معنای ابراز علاقه و پس از گفتن دوستت دارم در قرار های عاشقانه انجام میشود بوسه از گونه است , این روش مقدمه ای برای یک بوسه عاشقانه است .

 • بوسه از لاله گوش

برای ابراز علاقه خود و حتی تحریک همسرتان میتوانید از مک زدن و خوردن لاله گوش و بوسیدن آن استفاده کنید زیرا یکی از نقاطی که میتواند موجب تحریک زنان شود بوسیدن و مک زدن لاله گوش است اما مواظب باشید تا بطور محکم و با صدای بلند مک نزنید زیرا در غیر اینصورت این کار شما موجب میشود تا گوش طرف مقابل اذیت شود .

 • بوسه اسکیمویی

در این روش از انواع بوسه دو طرف باید به اندازه کمتر از یک نفس به یکدیگر نزدیک شوند و سپس بینی های خود را به هم بمالند .

 • بوسیدن چشمان

در این حالت بهتر است سر طرف مقابل را به آرامی بگیرید و آنرا به یک طرف که میخواهید خم کنید و سپس از پلک بالایی چشم بسته شده او بوسه بگیرید .

 • بوسیدن انگشتان دست

در این روش بهتر است در ابتدای رابطه و یا پس از رابطه انگشتان طرف مقابل را بوسه بزنید و مک بزنید زیرا این عمل بسیار لذت بخش و سوق دهنده به سوی رابطه است البته لازم به ذکر است که انگشتان محل تجمع عوامل بیماری زای زیادی هستند .

 • بوسیدن پا

بوسیدن پا ها نیز میتواند بسیار لذت بخش و تحریک آمیز باشد اما پا ها نیز محل تجمع میکروب های زیادی است پس بهتر است قبل از انجام این عمل پا ها را بشویید .

 • بوسه از پیشانی

این نوع بوسه یکی از دل گرم کننده ترین و محبت آمیز ترین نوع بوسه هاست که موجب آرامش شخص میشود و احساس اطمینان به او دست میدهد پس برای این کار میتوانید با در آغوش گرفتن و بوسیدن پیشانی طرف مقابل حس اطمینان و آرامش را در او برانگیزید .

 • بوسه منجمد

اگر قصد دارید تا یک بوسه متفاوت داشته باشید و در هنگام بوسه طنز داشته باشید یک تکه یخ در دهانتان بگذارید و هنگام بوسه آنرا با زبانتان تکان دهید , این روش میتواند موجب خوشحالی و ایجاد تنوع در بوسه های شما شود .

 • بوسیدن فرانسوی

این نوع بوسه یکی از عاشقانه ترین نوع بوسه ها است اما احتمال انتقال بیماری در این روش از آنجایی که زبان ها با یکدیگر درگیر میشوند بسیار زیاد است .

 • بوسه میوه ای

در این نوع از انواع بوسه ها میتوانید یک تکه میوه را در دهانتان بگذارید و سپس با گاز زدن تکه تکه از آن آب میوه بر روی لبانتان جاری شود که بهتر است از میوه هایی همچون آناناس و انبه و انگور و سایر میوه های آبدار استفاده کنید .

 • بوسه گرم و سرد

در این نوع بوسه میتوانید ابتدا زبانتان را به زبان طرف مقابل بمالید و آنرا گرم کنید سپس با یک فوت و وزش باد موجب سرد شدن زبان او بشوید , این کار موجب تحریک زیاد و ایجاد حالت شهوانی میشود اما توجه داشته باشید که این کار از نظر پزشکی و بهداشتی نادرست است .

 • بوسیدن به طریق نوشتن

برای این کار میتوانید در نامه های مخصوص ابراز علاقه و بوسه های خود را به حالت نوشته به طرف مقابل برسانید .

 • بوسیدن گردن

در این حالت میتوانید از بالای گردن شریک جنسی خود بوسیدن را شروع کنید و تا پایین گردن او را ببوسید و بخورید و در پایان با یک بوسه عاشقانه از لب ها این کار را به پایان برسانید .

 • بوسیدن لب

بوسیدن لب ها به هر شکلی مانند لیس زدن لب با زبان و حتی بوسه معمولی از لب میتواند موجبات یک تحریک زیاد را بوجود بیاورد .

توجه داشته باشید که در امر انجام بوسه باید به آرامی پیش بروید و با سخنان عاشقانه طرف مقابل را برای انجام بوسه آماده کنید همچنین در طول بوسه از سایر نقاط حساس بدن غافل نشوید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه جدید ترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *