خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / روش های بزرگ کردن آلت تناسلی
روش های بزرگ کردن آلت تناسلی
روش های بزرگ کردن آلت تناسلی

روش های بزرگ کردن آلت تناسلی

روش های بزرگ کردن آلت تناسلیReviewed by bestmarital on Jul 27Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع روش های بزرگ کردن سایز آلت تناسلی می پردازیم , همواره یکی از دغدغه های مردان در زندگی زناشویی بخصوص در رابطه جنسی اندازه آلت تناسلی بوده است و اکثرا بر این باورند که اندازه آلت کیفیت رابطه جنسی و حتی رسیدن به اوج لذت جنسی را تعیین میکند از این رو بیشتر افراد همیشه بدنبال راه هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی هستند از این رو در این مقاله تمامی جنبه های این موضوع را مورد بررسی قرار میدهیم .

روش های بزرگ کردن آلت تناسلی

در رابطه با روش های بزرگ کردن آلت تناسلی باید گفت که وسواس و نارضایتی ناشی از اندازه آلت تناسلی مرد در بین آقایان رایج است بطوریکه طبق تحقیقات انجام گرفته حدود ۳۰% آقایان اندازه ی آلت خود را کوچک حس میکنند و این نارضایتی در حدود ۴۰ درصد مربوط به کوچکی در طول و در ۱۵ درصد دیگر مربوط به قطر آلت می باشد و در ۴۵ درصد مربوط به هر دو می باشد یعنی کسانی که فکر میکنند قطر و طول آلتشان کوچکتر از حد طبیعی است آمار بیشتری دارند . آنچه باید مورد توجه قرار گیرد این است که آقایان بدانند اندازه آلت تناسلی فقط یکی از ملاک هایی است بر رابطه جنسی تاثیر دارد و بیشتر افراد مراجعه کننده به پزشک برای کوچکی آلت تناسلی دارای اندازه نرمال هستند , بیشتر افراد که وسواس کوچکی آلت را دارند این مشکل را ندارند و فقط فکر میکنند آلتشان کوچک است پس افرادی که بدون بیماری های جنسی مانند پروستاتیت و آلت تناسلی پرده دار و … به برقراری رابطه جنسی می پردازند اکثرا با انجام راهکار های مناسب همچون مسائل مهم در رابطه جنسی و معاشقه و … میتوانند رابطه ای موفق بسازند .

اندازه طبیعی آلت تناسلی

بدون در نظر گرفتن اختلالات جنسی همچون اختلال در نعوظ معمولا اندازه ی آلت در آقایان در حالت خوابیده بین ۸ الی ۱۰.۵ سانتی متر است و در حالت نعوظ بین ۱۲ الی ۱۵ سانتی متر است و این اندازه ی نرمال و طبیعی برای اندازه ی آلت یک مرد بالغ است که برای ارضا کردن زنان میتواند کافی باشد . اگر در یک مرد بالغ اندازه ی آلت از اندازه های ذکر شده کوچکتر باشد یعنی در حالت نعوظ کمتر از ۷ سانتی متر یا در حالت خوابیده کمتر از ۴ سانتی متر باشد غیر طبیعی محسوب میشود و در این صورت گفته میشود که اندازه ی آلت فرد از اندازه ی طبیعی کمتر است و فرد به میکروپنیس مبتلا است و این بیماری زمینه ی بوجود آمدن عدم لذت بردن از رابطه ی جنسی را بوجود می آورد و باعث بروز مشکلاتی میشود که در هنگام نزدیکی بروز میکند .

راه های بزرگ کردن آلت تناسلی

  • روش پمپ آلت برای افزایش سایز آلت تناسلی

در حقیقت این روش بیشتر برای کسانی بکار میرود که از بیماری هایی نظیری نارسایی انسولین رنج میبرند و این نارسایی باعث عدم خونرسانی مناسب به آلت میشود و این افراد با استفاده از این پمپ ها خونرسانی را برای آلت راحت تر میکنند و بدین وسیله برا مدت کوتاهی در حد یک ساعت اندازه آلت کمی بزرگتر میشود و  این روش به هیچ وجه دائمی نیست و فقط روشی موقتی برای این کار است و دلیلی علمی برا افزایش سایز ندارد زیرا همانطور که گفته شد برای بیماری مورد استفاده قرار میگیرد و برای شق کردن موقتی آلت فقط کاربرد دارند.

  • روش کششی برای بزرگ شدن آلت تناسلی

این لوازم هیچ تاثیری در افزایش اندازه ی آلت ندارند و فقط برای بهبود بافت زخمی در ناحیه ی تناسلی کاربرد دارند و هیچ مبنایی برای افزایش سایز آلت در این وسایل وجود ندارد .

  • روش استفاده از وزنه برای افزایش سایز آلت

این روش هیچ مبنای درستی ندارد و در گذشته که سطح آگاهی افراد پایین بود مورد استفاده قرار میگرفت که اگر با نتیجه هم همراه باشد از سویی باعث افزایش طول آلت میشود و از طرفی باعث کاهش قطر آن میشود پس چه لزومی دارد که از این روش استفاده شود ؟ همچنین با آویزان کردن وزنه ممکن است آسیب های جدی به آلت تناسلی و در کل اندام های تناسلی وارد شود که موجب عقیم شدن فرد شود و برای همیشه او را از لذت بردن از رابطه ی جنسی محروم کند  زیرا در صورت آویزان کردن وزنه فشار زیادی به آلت تناسلی وارد میشود.

  • عمل جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

این روش برای افرادی مورد استفاده قرار میگیرد که در حالت حادی قرا دارند و مبتلا به میکرو پنیس  ( آلت بسیار کوچک ) هستند مورد استفاده قرار میگیرد و در این روش بوسیله ی بریدن رباط و یا تزریق بافت های چربی عمل جراحی را انجام میدهند و از عوارض انجام این عمل این است که بعد از جراحی ماهیچه های آلت فرد نمیتوانند استحکام خاصی داشته باشند و از این رو فرد نمیتواند آلت خود را به مدت زیادی راست نگه دارد . و در برخی از موارد دیده شده که انجام این عمل نتیجه ی برعکس داشته شده و سبب کوتاه شدن رباط و ماهیچه ها شده است که علاوه بر اینکه فرد نتیجه ی مطلوب را دریافت نکرده است بلکه سبب شده است تا فرد نتواند دیگر آلت خود را راست کند .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه جدید ترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *