خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / روش های افزایش سایز سینه
راه های افزایش سایز سینه
راه های افزایش سایز سینه

روش های افزایش سایز سینه

روش های افزایش سایز سینهReviewed by زناشویی برتر on May 1Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع روش هایی برای افزایش سایز سینه ها می پردازیم , سینه و پستان ها یکی از حساس ترین نقاط موجود در بدن زنان است که هم برای خود زن و هم برای مرد هم اهمیت زیادی دارند که زنان دوست دارند سینه آنها برجسته و دارای فرم مناسبی باشد و برای اطلاع از دلیل اهمیت مردان میتوانید به مطلب علت علاقه مرد به سینه زن مراجعه کنید .

روش های افزایش سایز سینه

همانطور که گفته شد هر زنی دوست دارد تا با داشتن سینه برجسته و خوش فرم اندام جذابی را برای خود رقم بزند اما در این میان زنانی وجود دارند که اندازه سینه آنها نسبت به جثه و اندام هایشان کوچکتر است و میخواهند با داشتن پستان های بزرگ اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند و دارای اندام جذاب تری باشند و از داشتن پستان بزرگ برای لذت بیشتر در رابطه جنسی زناشویی استفاده کنند . در ادامه روش های افزایش سایز سینه مورد بررسی قرار میگیرند که این روش ها برای زنانی که رشد سینه آنها متوقف شده مناسب است و برای دخترانی که هنوز در سن بلوغ و رشد قرار دارند مناسب نبست زیرا ممکن است رشد سینه ها یکباره صورت بگیرد و متناسب با اندام دختر باشد و نیازی به انجام این کار ها نیست .

  • روش ماساژ سینه برای افزاش سایز سینه

این روش میتواند در افزایش سایز سینه بسیار موثر باشد , شما میتوانید با ماساژ دادن پستان ها باعث افزایش سایز آنها شوید . برای این کار میتوانید در هنگام خواب پستان راست را با دست راست و پستان چپ را با دست چپ ماساژ دهید . این کار را در هر شب به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه انجام دهید و نتیجه این کار را میتوانید تا ۵ ماه مشاهده کنید که سینه شما حالت برجسته تر و خوش فرم تری پیدا میکند . توجه داشته باشید که برای انجام این کار باید پستان ها در حالت آزاد باشند و بدون سوتین این کار را انجام دهید . همچنین میتوانید پستان ها را کمی فشار دهید مانند اینکه چیزی را در مشت قرار داده و فشار میدهید البته این کار را تا حدی که منجر به ایجاد درد شود تکرار نکنید .

  • قرار نگرفتن در مقابل گرما و ارتباط با افزایش سایز سینه

گرما و حرارت سبب میشوند تا حرکت خون در رگها و اندام های مختلف بد کند شود و از طرفی حرارت و گرمای ناشی از خورشید برای پوست مضر است پس از قرار گرفتن در مقابل گرما خودداری کنید . برای ماساژ سینه ها در حمام از آب سرد استفاده کنید تا خونرسانی بهتری به این قسمت صورت بگیرد و همچنین میتوانید از دوش آب سرد ۲ دقیقه ای استفاده کنید .

  • انقباض سینه برای افزایش سایز سینه

برای انقباض سینه میتوانید از روشی استفاده کنید که با دست راست آرنج دست چپ و با دست چپ آرنج دست راست را بگیرید و کمی آنها را به سمت یکدیگر فشار دهید و دست هایتان را به مدت یک دقیقه در این حالت قرار دهید و بعد از کمی استراحت این کار را دوباره انجام دهید . این کار را در هر روز برای ۱۵ الی ۲۰ بار تکرار کنید . همچنین از روش دیگری نیز میتوانید استفاده کنید که در این روش دست ها را روبروی یکدیگر قرار دهید و آنها را مشت کنید و به یکدیگر فشار دهید و این کار را برای یک دقیقه انجام دهید تا عضلات سینه و زیر بغل شما تقویت شوند .

  • قرص های ضد بارداری در افزایش سایز سینه

مصرف قرص های ضد بارداری میتواند سبب افزایش سایز سینه شود اما نباید فراموش کرد که اثرات چنین دارو هایی در مقابل عوارض آنها ناچیز است پس با در نظر گرفتن عوارض زیاد آنها میتوان آنها را برای افزایش سینه تا ۳ سایز استفاده کرد .

  • مصرف ویتامین و ارتباط با افزایش سایز سینه

مصرف ویتامین های مختلف میتواند در افزایش سایز سینه ها موثر باشد بخصوص ویتامین E که تاثیر مثبتی در سایز سینه دارد که بدین منظور میتوانید با مشورت پزشک مصرف این ویتامین را شروع کنید .

  • ورزش و افزایش سایز سینه

ورزش هایی که سبب میشوند عضلات اطراف سینه و زیر بغل تقویت شوند میتوانند تاثیر بسیار خوبی در افزایش سایز سینه داشته باشند پس ورزش کردن را فراموش نکنید .

در آخر سعی کنید همواره از سوتین ها و لباس های زیر مناسب استفاده کنید تا پستان ها بتوانند رشد طبیعی داشته باشند و بدون هیچ مشکلی رشد کنند . در رابطه با کرم ها و روغن های موجود در بازار باید گفت که تاثیری که در تبلیغات آنها گفته میشود به طور واقعی نیست و بیشتر آنها به صورت تقلب ارائه میشوند . وب سایت زناشویی برتر با ارائه روش ها و راهکار های مختلف در زمینه های مختلف از جمله راه های بزرگ کردن سینه همواره سعی میکند تا در کمک کردن به شما و رسیدن شما به موفقیت سهمی داشته باشد .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *