خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / رفتار مرد ها بعد از ارضا شدن
رفتار مردها بعد از ارضا شدن
رفتار مردها بعد از ارضا شدن

رفتار مرد ها بعد از ارضا شدن

رفتار مرد ها بعد از ارضا شدنReviewed by زناشویی برتر on Apr 27Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی مبحث کارهایی که مرد باید بعد از رابطه جنسی انجام بدهد می پردازیم , در هر رابطه ای عواطف و احساسات نقش مهمی را در لذت بخش کردن رابطه جنسی ایفا میکنند که برای رفع نیاز احساسی زنان در طول رابطه باید رفتار هایی از سوی همسر صورت بگیرد تا طرف مقابل احساس کمبود نکند از این رو در این مقاله به بررسی موضوعاتی همچون رفتار مرد ها بعد از رابطه چگونه باشد ؟ و نحوه رفتار مردان بعد از رابطه جنسی و … می پردازیم که رعایت این موارد سبب موفقیت در زندگی و لذت بخش شدن رابطه جنسی و در نهایت افزایش سطح ارگاسم رابطه جنسی میشود .

رفتار مرد ها بعد از ارضا شدن

همانطور که در مطالب گذشته اشاره شد مردان به دلیل فعالیت هایی که بعد از انزال و رسیدن به اوج لذت جنسی در آنها ایجاد میشود احساس خستگی و خواب آلودگی میکنند که این احساس همراه با احساس لذت در آنها نمایان میشود که هر دوی این احساسات در اثر ترشح دوپامین در بدن مرد است و ترشح این ماده سبب میشود تا فرد احساس سستی کند و بدن او در حالت خواب آلودگی به سر ببرد اما نباید فراموش کرد که رابطه جنسی رابطه ای است که باید هر دو طرف وظایف خود را به خوبی انجام دهند و با مشارکت یکدیگر رابطه ای لذت بخش را ایجاد کنند پس مردان بعد از اینکه به ارگاسم رسیدند نباید زن را به حال خود رها کرده و پشت به او کنند و بخوابند و یا به فکر فرو بروند زیرا زنان حتی بعد از ارگاسم نیز نیاز به ابراز علاقه از طرف مقابل دارند و به نحوی نوازش های بعد از رابطه تکمیل کننده یک رابطه لذت بخش و فراموش نشدنی برای آنها محسوب میشود , پس باید اصولی را در رابطه با رفتار مرد ها بعد از ارضا شدن را رعایت کنید که در ادامه به این اصول اشاره میکنیم .

  • نفس خود را در هنگام انزال حبس نکنید

در هنگامی که انزال صورت میگیرد نباید نفس خود را حبس کنید متاسفانه برخی از آقایان فکر میکنند که با این کار لذت بیشتری حاصل میشود اما بهتر است نفس خود را حبس نکنید و با دم و بازدم های متوالی انزال را به پایان برسانید زیرا این کار سبب هوشیاری بیشتر در رابطه جنسی میشود .

  • تاثیر خواب بعد از رابطه جنسی

بلافاصله بعد از ارضا شدن نخوابید و پشت به همسرتان نکنید زیرا همانطور که در بالا اشاره شد نوازش ها و در آغوش گرفتن های بعد از رابطه جنسی و حتی بیان حرف های عاشقانه میتواند تاثیر بسیار مثبتی در زندگی زناشویی شما داشته باشد , اگر بسیار احساس خستگی میکنید سعی کنید این خوب را با همسرتان انجام دهید یعنی بجای اینکه به او پشت کنید او را در آغوش بگیرید و با او به خواب بروید .

  • ترک نکردن بستر بعد از رابطه جنسی

متاسفانه برخی از مردان بلافاصله بعد از اینکه ارضا شدند و رابطه به پایان رسید بستر را ترک میکنند و یا به انجام کار دیگری مشغول میشوند که نباید اینگونه یاشد زیرا شما از یک سو باید به بدن خود کمی استراحت دهید و از سوی دیگر ترک کردن فوری بستر سبب میشود تا همسرتان فکر کند که شما فقط او را برای رابطه جنسی میخواهید و با برطرف شدن نیازتان دیگر به او توجهی نمیکنید .

  • باید انزال به طور کامل انجام شود

بعد از رابطه جنسی و نوزش های بعد از رابطه به دسشویی بروید و با فشردن آلت خود از انتها به سر آلت منی باقی مانده در آلت خود را خارج کنید , در این حالت ممکن است دفع ادرار شما با قطع شدن همراه باشد که طبیعی است .

  • بعد از رابطه جنسی آب نخورید

نوشیدن آب سرد باعث میشود که بدن زود سرد شود و حالت بی حسی بیشتری به اندام های شما دست بدهد پس از نوشیدن آب سرد خودداری کنید .

  • بعد از رابطه جنسی بیشتر در کار ها مشارکت دشته باشید

اگر همسرتان از آن دسته خانم هایی است که در طول رابطه بیش از حد فعال است بدون شک او نیز به اندازه شما خسته شده است پس میتوانید با دادن پیشنهاد های مختلف مانند اینکه کمی بخوابیم بعد از خواب به انجام کارهایی مانند شام درست کردن بپردازید این کار سبب میشود تا او به شما احساس علاقه بیشتر ی داشته باشد و حس کند که شما نیز او را درک میکنید .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *