خانه / زناشویی / راه های رفع کمر درد بعد از انزال
راه های رفع کمر درد بعد از انزال

راه های رفع کمر درد بعد از انزال

راه های رفع کمر درد بعد از انزالReviewed by زناشویی برتر on Apr 27Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به مشکلات جنسی به بررسی موضوع راه های رفع کمر درد بعد از انزال می پردازیم , شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در مواردی بعد از برقراری رابطه جنسی و به انزال رسیدن دچار کمر درد شوید و یا عوارضی همانند درد و سوزش در کمر شما ایجاد شده باشد که کمر درد بعد از رسیدن به اوج لذت جنسی یکی از مشکلات رایج در میان مردان محسوب میشود که در ادامه به بررسی موضوعاتی همچون راه های پیشگیری از کمر درد بعد از انزال و علت کمر درد بعد از انزال می پردازیم .

راه های رفع کمر درد بعد از انزال

کمر درد در آقایان میتواند علاوه بر داشتن رابطه جنسی ناشی از عوامل دیگری همچون آرتریت , گوژ پشتی و دیسک مهره ها و … باشد اما شایع ترین نوع کمر درد در میان آقایان مربوط به بعد از انزال می باشد که در ادامه مطلب راه های رفع کمر درد بعد از انزال به راه های پیشگیری از کمر درد در اثر انزال می پردازیم .

  • سعی کنید رابطه جنسی خود را در یک مکان گرم و راحت انجام دهید که بدنتان در آن شرایط بیشترین راحتی را حس کند و بنا به نوع راحتی خود میتوانید از وسایل مختلفی مانند بالش استفاده کنید .
  • در طول رابطه جای خود را با همسرتان عوض کنید تا در اثر یکجا ماندن علاوه بر کمر درد اختلالاتی دیگر در شما ایجاد نشود .
  • از پوزیشن ها و حرکاتی استفاده کنید که در طول رابطه با انجام آنها احساس راحتی میکنید .
  • بعد از رابطه ادرار خود را کاملا تخلیه کنید و دوش آب گرم بگیرید .
  • ماساژ کمر در حین رسیدن به اوج لذت جنسی و انزال میتواند در پیشگیری از کمر درد ناشی از رابطه جنسی موثر باشد پس از همسرتان بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد .
  • همواره قبل از شروع رابطه جنسی ورزش را فراموش نکنید البته این به این معنا نیست که فقط قبل از رابطه ورزش کنید بلکه همیشه ورزش را در سرلوحه کارتان قرار دهید تا با انجام رابطه کمرتان دچار فشار های ناگهانی نشود .
  • از آنجایی که لذت رابطه جنسی بسیار بالاست و در حین انجام این کار بدن احساس گرمای زیادی میکند بیشتر افراد لباس های خود را درآورده و با لختی به انجام رابطه می پردازند که این کار ممکن باعث عرق مردن و خشک شدن کمر شود و سوزش و درد کمر بر اثر رابطه جنسی ایجاد شود .
  • از نزدیکی و برقراری رابطه جنسی چندین بار در طول روز پرهیز کنید .
  • در صورت تکرار رابطه جنسی در مدت زمان کم حتما بین برقراری دو رابطه حمام کنید .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *