خانه / زناشویی / راه های جذب همسر برای برقراری رابطه جنسی
راه های جذب همسر به رابطه جنسی
راه های جذب همسر به رابطه جنسی

راه های جذب همسر برای برقراری رابطه جنسی

راه های جذب همسر برای برقراری رابطه جنسیReviewed by زناشویی برتر on Apr 13Rating: 5.0

در این بخش میخواهیم در رابطه با راه های جذب همسر برای برقراری رابطه ی جنسی مطالبی را ارائه بدهیم . از آنجایی که فرهنگ ایرانی در بیشتر مناطق و در میان بیشتر اقوام و اقلیت های قومی متفاوت است و هر قومیتی رسومات زناشویی مخصوص به خود را داراست پس ما در اینجا به بررسی جامع راه های جذب همسر برای برقراری رابطه می پردازیم تا همه ی ابعاد این موضوع مورد بررسی قرار گیرد و جای هیچ ابهام و سوالی باقی نماند و متناسب با فرهنگ هر قومیتی مطالبی مفید را ارئه بدهیم تا همگی نهایت استفاده را از این مقاله داشته باشند .

راه های جذب همسر برای برقراری رابطه جنسی

راه های جذب همسر برای برقراری رابطه جنسی اگر درست استفاده شوند میتواند تاثیر بسیار مثبتی در زندگی زناشویی فرد داشته باشد و موجب بروز علاقه و محبت بیشتری در میان زوجین شود و آنها را از نظر عاطفی و احساسی به یکدیگر نزدیکتر کند . اصولا در فرهنگ ما همیشه مرد آغاز کننده ی رابطه ی جنسی است و تا امروز هم همین فرهنگ در میان جوامع ما حفظ شده است اما هر مردی دوست دارد که هر چقدر هم که از ازدواج او گذشته باشد برای یکبار هم که شده همسرش برای برقراری رابطه ی جنسی اقدام کند و آغاز کننده ی آن باشد . اگر چه هیچ مردی از درخواست انجام رابطه ی جنسی از همسرش سر باز نمیزند اما اینکه همسرش آغاز کننده این رابطه باشد میتواند برای مرد بسیار لذت بخش و خوشحال کننده باشد و موجب افزایش علاقه ی او نسبت به انجام این کار شود .

راه-های-جذب-همسر-برای-رابطه-زناشویی
راه های جذب همسر برای رابطه جنسی

راه های جذب همسر برای برقراری رابطه ی جنسی یکی از سیاست های رفتاری است که در سایه ی انجام آنها میتوان به یک زندگی موفق و شاد رسید . سوال بسیاری از مردان این است که با وجود این که با انجام معاشقه همسرمان کاملا تحریک میشود اما هیچوقت برای آغاز رابطه ی جنسی پیش قدمی نمیکند . در پاسخ به این سوال باید گفت که فکر و طرز فکری که در ذهن زنان گنجانده شده است بطوری است که مانع از انجام این کار میشود که در زیر به برخی از مواردی که مانع از آغاز رابطه زناشویی توسط زن میشوند اشاره میکنیم :

  •  اول اینکه عادتی که خود مرد ها باعث ایحاد آن شده اند باعث میشود که زن هیچوقت برای انجام رابطه پیش قدمی نکند زیرا از اول ازدواج مرد همیشه این کار را انجام داده است و این ذهنیت را برای زن ایجاد کرده است که او نمیتواند هیچوقت تقاضای برقراری رابطه جنسی کند .
  • مورد دیگر این است که در میان برخی از قومیت ها اگر زنی برای آغاز رابطه ی جنسی پیش قدمی کند این کار او بی احترامی به رسومات و شوهر خود است و در این قومیت ها انجام پیش قدمی برای برقراری رابطه مختص زن های بدکار محسوب میشود . پس در جوامعی با چنین طرز فکر و رسم و رسوماتی هیچ زنی برای شروع رابطه پیش قدمی نخواهد کرد .
  • برخی از زن ها بخاطر اینکه شوهرشان در مورد آنها فکر و برداشت اشتباه کند از انجام این کار خودداری میکنند و میترسند در طول انجام این کار مرتکب انجام عملی شوند که مورد رضایت شوهرشان نباشد و سبب بروز مشکلاتی در زندگی زناشویی آنها شود . از سوی دیگر ترس طرد شدن از طرف شوهرشان مانع این کار میشود .
  • در برخی موارد ممکن است زن بطور کلی از انجام رابطه حتی با پیش قدمی مرد خودداری کند که این عمل میتواند ریشه در کاهش میل جنسی زن در اثر عواملی همچون عدم وجود جذابیت از طرف مرد برای زن باشد و در این موارد زن از هر بهانه ای برای عدم برقراری رابطه استفاده میکند .

برای جذب همسر برای برقراری رابطه چه کارهایی انجام گیرد ؟

اول از همه این عادت را در ذهن او کم رنگ تر کنید که همیشه باید شما رابطه را آغاز کنید که برای این کار میتوانید با او حرف بزنید و به او بگویید که هیچ مشکلی ندارد که او آغاز کننده ی رابطه باشد . همچنین میتوانید کار دیگری نیز انجام بدهید که اگر شما در هفته ای چندین بار رابطه داشته اید مطمئنا زن نیز منتظر است تا شما همین روال را ادامه بدهید و همان دفعات رابطه را در طول هفته داشته باشید اما اگر شما تعداد دفعات رابطه را کاهش دهید مطمئنا زن نیز برای ارضای نیاز جنسی خود یا به شما پیشنهاد میدهد که رابطه داشته باشید یا برای انجام این کار پیش قدمی میکند . مورد دیگری که میتوانید انجام دهید این است که در طول روز با انجام بوسه و معاشقه او را تحریک کنید و بعد از آن رابطه برقرار نکنید مطمئنا خود زن به سراغ شما خواهد آمد و برای انجام رابطه پیش قدمی میکند . همچنین میتوانید برای انجام این کار با همسر خود سخن بگویید و از کارهایی سخن بگویید که دوست دارید چه کارهایی را در طول رابطه ی جنسی انجام بدهید زیرا ممکن است زن شرم و حیا داشته باشد برای شروع رابطه و شما با گفتن سخنان لذت بخش این شرم و حیا را از بین ببرید و باعث راحتی همسرتان با خودتان شوید .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *