خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / راه های بالابردن سطح رابطه جنسی
راه های بالا بردن سطح رابطه جنسی
راه های بالا بردن سطح رابطه جنسی

راه های بالابردن سطح رابطه جنسی

راه های بالابردن سطح رابطه جنسیReviewed by زناشویی برتر on Apr 26Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی مبحث راه هایی برای بالا بردن سطح رابطه جنسی می پردازیم , در برقراری رابطه جنسی زناشویی هر کسی دوست دارد تا با استفاده از راهکارهای مختلف و انجام روش های متفاوت با دفعات قبل به سطح بیشتری از لذت در طول رابطه برسد و ارگاسم لذت بخش تری را تجربه کند . از این رو در ادامه این مقاله به بررسی راه های کسب لذت بیشتر از رابطه جنسی و راه های بالابردن کیفیت رابطه جنسی و … را مورد بحث قرار میدهیم .

راه های بالا بردن سطح رابطه جنسی

همانطور که گفته شد در طی انجام رابطه جنسی افراد همواره میکوشند تا بیشترین لذت را برای خود به ارمغان آورند و با انجام کارهای مختلف سعی در رساندن خود و طرف مقابل به اوج لذت جنسی دارند که برای اینکه هر دو طرف از رابطه جنسی انجام شده نهایت رضایت را داشته باشند باید هر دوی آنها رفتارهای مناسب و لذت بخش را بطور متقابل انجام دهند و به نحوی در انجام وظایف خود کوتاهی نکنند زیرا خود ازدواج به معنای شروع مشارکت است و از آنجایی که رابطه جنسی یکی از ارکان ازدواج است پس باید بصورت متقابل و مشارکتی باشد . در ادامه به بررسی روش های افزایش کیفیت رابطه جنسی می پردازیم .

  • عدم تظاهر به ارگاسم از راه های بالا بردن سطح ارگاسم

تظاهر به ارگاسم و رسیدن به اوج لذت جنسی غیر طبیعی نیست و امروزه به عنوان یکی از رایج ترین عادات زنان در رابطه جنسی تبدیل شده است , اما از انجام این کار پرهیز کنید تا از رابطه جنسی لذت بیشتری ببرید زیرا وقتی زنی تظاهر به ارگاسم میکند مرد فکر میکند که دیگر نیازی به انجام تحریک بیشتری از سوی او نیست و دیگر مثل سابق به تحریک زن نمی پردازد و ممکن است رابطه شما بدون ارگاسم و بدون لذت جنسی پایان پذیرد .

  • بیان تخیلات جنسی سبب بالا بردن سطح رابطه جنسی میشود

افکاری را که قبل از شروع رابطه جنسی به آنها فکر کرده اید را در حین رابطه انجام دهید البته برای این کار قبل از انجام آنها با همسر خود درباره آنها صحبت کنید تا در صورت انجام آنها بدون رضایت او به مشکل برنخورید , همچنین برای انجام کارهایی که هر دو طرف دوست دارید انجام دهید صحبت کنید و در صورت رضایت هر دو طرف آنها را انجام بدهید .

  • در حین رابطه بی حیا باشید تا لذت بیشتری تجربه کنید

در حین رابطه جنسی صدا ها و ناله هایتان را مخفی نکنید و انها را با کمی صدای بلند هم نشان دهید تا مرد بیشتر تحریک شود , اه و ناله های زیاد در طی رابطه جنسی نشان میدهد که همه چیز خوب پیش میرود .

  • انجام کار های مطابق با خلق و خو سبب بالا رفتن سطح رابطه میشود

ممکن است در طول رابطه کارهای یانجام گیرد که متناسب با خلق و خوی هر دو طرف نباشد , حتی ممکن است در طول روز خلق و خوی افراد بر اثر مشغله های کاری عوض شده باشد پس مطابق با خلق و خوی خود به انجام رابطه جنسی بپردازید .

  • استفاده از روش های جدید و ارتباط آن با سطح ارگاسم

سعی کنید که در برقراری رابطه های جنسی روش های جدیدی را به کار بگیرید برای مثال از پوزیشن ها و حرکات جدید استفاده کنید و یا با خریدن لباس های زیر جدید جذابیت خاصی را برای خود رقم بزنید و یا مکان های تکراری را برای رابطه حجنسی انتخاب نکنید .

  • انجام روابط جنسی بیشتر و ارتباط با ارگاسم

برقراری روابط جنسی بیشتر میتواند در شما حس اعتماد به نفس بوجود بیاورد و سبب نزدیکی احساسی بیشتر شما به همسرتان میشود و سبب میشود تا افراد مبتلا به زود انزالی نیز دچار زود انزالی نشوند .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *