خانه / موفقیت در زندگی / سیاست های رفتاری / راه هایی برای عاشق کردن همسر
راه هایی برای عاشق کردن همسر
راه هایی برای عاشق کردن همسر

راه هایی برای عاشق کردن همسر

راه هایی برای عاشق کردن همسرReviewed by زناشویی برتر on Jun 6Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به سیاست های رفتاری به بررسی موضوع راه هایی برای عاشق کردن همسر می پردازیم , زندگی زناشویی موفق حاصل رابطه های عشقی و محبت زوجین به یکدیگر است و یا روابط است که با تاثیر بر احساس و رفتار افراد باعث بوجود آمدن روابط جنسی موفق به دور از مشکلات و در نتیجه زندگی شاد میشود . در ادامه به بررسی موضوعاتی همچون راه هایی برای ابراز عشق و … می پردازیم .

راه هایی برای عاشق کردن همسر

هر فردی بنا به ویژگی های رفتاری و شخصیت خود و همچنین شناخت شخصیت و ویژگی های فرد مقابل دست به انجام کار هایی میزند تا زندگی شاد تر و بهتری را برای خود و همسرش رقم بزند از این رو بسیاری از افراد به انجام کار های عاشقانه و تکنیک های عاشقانه می پردازند تا همسرشان حس توجه به خودش را درک کند و پاسخ این رفتار را به صورت متقابل از خود نشان دهد . زندگی عاشقانه و مملو از عشق آرزوی هر زوجی است که در ادامه به بررسی راه هایی برای عاشق کردن همسر می پردازیم .

  • همسرتان را با احترام عزیز کنید

هسته ایجاد روابط عاشقانه و ابراز علاقه و محبت در یک زندگی مشترک در گرو این است که هر دو طرف متوجه شوند که از سوی طرف مقابل مورد توجه و عشق قرار میگیرند پس باید هر دو طرف تلاش کنند تا با انجام کار های مختلف این عشق را به یکدیگر نشان دهند , در این میان آقایان به این مورد باید توجه بیشتری داشته باشند چرا که این خانم ها هستند که با مشاهده کمی توجه دنیایی از توجه و علاقه را برای همسر خود به ارمغان می آورند . در مقابل اینکه آقایان باید توجه بیشتری به خانم ها داشته باشند خانم ها نیز باید با احترام و ارزش قائل شدن به تصمیمات مرد میزان توجه خود را به او نشان دهند و به نحوی در جهت جبران رفتار مرد قدمی برداشته باشند .

  • مانند دوست های صمیمی با یکدیگر رفتار کنید

برای اینکه زن و شوهر به دوست های صمیمی تبدیل شوند باید اصولی را رعایت کند مانند اینکه باید به رفتار های یکدیگر احترام گذاشته و بدور از هیچگونه ناراحتی از یکدیگر به انجام کار های مورد علاقه مشترک برای هر دو بپردازند تا بیشترین لذت را از رابطه زناشویی و به نحوی دوستی خود داشته باشند .

  • نشان دادن میزان توجه در قالب های مختلف

یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از دعوا در زندگی این است که از همان ابتدای ازدواج با یکدیگر تصمیم بگیرید که هر چقدر هم که از دست یکدیگر ناراحت بودید دعوا نکنید و به تحقیر یکدیگر نپردازید . شما با استفاده از تکنیک های ساده اما متفاوت میتوانید توجه خود به همسرتان را نشان دهید .

گوش دادن : به همسرتان اجازه دهید که بدون هیچ ترس و واهمه ای حرف های خود را با شما در میان بگذارد و شما نیز به حرف های او گوش کنید و بعد از تمام شدن حرف هایش در صورت لزوم راهنمایی یا دلداری به او بدهید و از سرزنش کردن او حتی در مواردی که مرتکب اشتباه شده است خودداری کنید .

با شرایط مختلف کنار بیایید : بعد از بوجود آمدن شرایط های مختلف مانند بروز اختلافات کوچک جا نزنید و با این شرایط کمی کنار بیایید تا اینکه مشکل حل میشود , با تصمیم گیری های مشترک به حل مشکلات بپردازید و راهی را انتخاب کنید که در آخر موجب شادی هر دو طرف شود .

بازسازی کنید : وقتی ناخواسته یا خواسته باعث ناراحتی همسرتان میشوید باید از هر راهی هم که شده این ناراحتی را از دل او دربیاورید و به رفع مشکل بپردازید زیرا باقی ماندن حتی یک ذره ناراحتی در زندگی میتواند سبب سرد شدن طرفین زا یکدیگر و عدم وجود رابطه های احساسی مانند سابق شود .

قدر دانی کنید : حتی اگر هر دقیقه یکبار هم از شریک زندگیتان تشکر کنید باز هم کم است زیرا زن و شوهر با هر لحظه کنار یکدیگر بودن دنیایی از محبت و علاقه را به هم هدیه میدهند از این رو بعد از انجام هر کاری میتوانید با قدردانی کردن از همسر خود تشکر کنید و با این کار باعث شوید تا همسرتان هم برای انجام خواسته هایتان تمایل بیشتری پیدا کند , قدر دانی کردن یکی از راه های نحوه گفتن خواسته ها به همسر است .

  • مرز هایی قوی برای خود مشخص کنید

فراموش نکنید که با ازدواج باید همسرتان در اولویت هر کاری باشد تا احساس کمبود نکند پس بنابراین باید میان براورده کردن خواسته های همسرتان و توجه به او با نزدیکان و دوستان و خویشاوندانتان مرزی قوی وجود داشته باشد و با توجه به همسر این مرز ها را نیز برای او مشخص کنید .

  • هر روز تازگی و لذت به زندگی خود ببخشید

ازدواج یعنی هر روز تازگی را تجربه کنید وگرنه شما قبل از ازدواج زندگی معمولی و کار مشابهی در هر روز انجام میدادید پس با انجام کار های مورد علاقه همسرتان این تازگی را به زندگی خود ببخشید برای مثال اگر همسرتان از گل نرگس خوشش می آید ولی شما گل رز را دوست دارید نباید گل رز بخرید زیرا هدیه شما باید باب میل خانمتان باشد و موجب خوشحالی او شود .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه جدید ترین مقالات موفقیت در زندگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *