خانه / موفقیت در زندگی / سیاست رفتاری مرد / راه هایی برای خوشحال کردن همسر
راه-های-خوشحال-کردن-همسر
راه های خوشحال کردن همسر

راه هایی برای خوشحال کردن همسر

راه هایی برای خوشحال کردن همسرReviewed by زناشویی برتر on Apr 22Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به سیاست رفتاری مرد به بررسی موضوع راه هایی برای خوشحال کردن همسر می پردازیم , هنگامی که یک مرد و یک زن برای ازدواج و تشکیل زندگی مشترک اقدام میکنند باید این ذهنیت را پذیرا باشند که از این لحظه به بعد زندگی تازه ای برای آنها آغاز میشود و آنها باید همواره در جهت بهتر نمودن شرایط این زندگی بکوشند و هر یک از طرفین وظایف خود را به درستی انجام دهد و هر دو یک هدف مشترک یعنی موفقیت در زندگی رو دنبال کنند . در طول زندگی مشترک زوجین وظایف متقابلی بر عهده دارند که هر یک با انجام درست آن سبب خوشحالی دیگری و شاد شدن زندگیشان میشوند .

راه هایی برای خوشحال کردن همسر

هر مردی دوست دارد تا با انجام کارهایی سبب شادی همسرش شود و میزان علاقه و محبت او را نسبت به خودش با انجام کارهای مختلف بیشتر کند و همچنین علاقه خود را به او نشان دهد تا زندگی شاد و بهتری در سایه عشق و محبت داشته باشند . مسلما هنگامی که زنی ببیند که مردش برای خوشحال کردن او کارهای مختلفی انجام میدهد و سعی دارد با سخنان مختلف او را خوشحال کند او نیز رفتاری متقابل خواهد داشت و سعی در خوشحال کردن شوهرش دارد پس هر رفتاری در زندگی مشترک و زناشویی رفتار متقابلی به همراه خواهد داشت , در ادامه به ارائه راه هایی برای خوشحال کردن همسر می پردازیم .

  • هنگام بازگشت به خانه از اتفاقات خوبی که در طول روز برایتان پیش آمده سخن بگویید و هیچگاه از گرفتاری های روزانه و حوادث تلخ سخن نگویید و همواره با صورت شاد با او سخن بگویید .
  • مهر و محبت خود را با انجام کارهای مختلف مانند کادو گرفتن و سخنان عاشقانه به او نشان دهید زیرا زنان اشتهایی سیری ناپذیر در شنیدن سخنان عاشقانه دارند که سبب شود آنها حس کنند شما دوستشان دارید , برای گرفتن کادو و هدیه منتظر مناسبت ها نباشید و حتی با یک شاخه گل هم میتوانید علاقه خود را به او نشان دهید .
  • اگر می بینید که همسرتان در انجام کاری سستی کرده و یا کم و کاستی در خانه وجود دارد با آرامش به او متذکر شوید که فلان چیز باید اینطوری باشد , اگر اینگونه باشد زن هم دوست دارد تا سلیقه و نظر شما را در رابطه با آن چیز بپرسد و نظر شما هم برای او اهمیت پیدا میکند اما اگر متذکر شدن به او درباره چیزی با خشونت و عصبانیت همراه باشد مطمئن باشید که تاثیر منفی در زناشویی شما خواهد شد و از سویی باعث کمرنگ شدن رابطه میان شما میشود .
  • همانطور که انتظار دارید که همسرتان به اقوام و بستگان شما احترام بگذارد باید شما هم در انجام این کار برای بستگان همسرتان کوتاهی نکنید و همواره با معاشرت با بستگان او سعی کنید توجه او را به شخصیت و رفتار خوب خود جلب کنید , همچنین مانع معاشرت و گفتگوی  او با بستگانش نشوید .
  • در پیش دیگران هیچگاه همسرتان را تحقیر نکنید و همواره به تمجید و تحسین او بپردازید و از صفات و ویژگی های خوب او در پیش دیگران تعریف کنید و اگر مشکلی در رفتار همسرتان مشاهده کردید آن را در تنهایی و در قالب خواهش به او متذکر شوید , اینگونه حتما آنرا اصلاح خواهد کرد .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات موفقیت در زندگی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *