خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / راهنمایی های مفید جنسی برای مردان
راهنمایی های مفید جنسی برای مردان
راهنمایی های مفید جنسی برای مردان

راهنمایی های مفید جنسی برای مردان

راهنمایی های مفید جنسی برای مردانReviewed by زناشویی برتر on Jun 16Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع راهنمایی های جنسی مهم برای مردان می پردازیم , رابطه جنسی در زندگی زناشویی نقش مهمی را در حفظ زندگی افراد و بهبود کیفیت زندگی دارد پس اگر این نوع رابطه به درستی و بدون بروز مشکلی انجام شود بخش عظیمی از روابط بین زن و شوهر به خودی خود به سمت خوبی گرایش پیدا میکند و از آنجایی که مردان نقش بیشتری مانند اقدام به شروع رابطه را بر عهده دارند پس باید به نکات بیشتری در جهت افزایش کیفیت ارگاسم توجه کنند .

راهنمایی های مفید جنسی برای مردان

راهنمایی های مفید جنسی برای مردان و رعایت این راهنمایی ها و نکات ارائه شده موجب بهبود رابطه جنسی و سایر روابط همچون روابط عاطفی بین زوجین میشود , طبق آمار ها در هر ثانیه حدود ۴۰۰۰ رابطه جنسی برقرار میشود از این رو نباید از اهمیت این مسئله و کیفیت و نحوه انجام آن غافل شد که برای برقراری یک رابطه موفق به دور از هر گونه مشکلات جنسی رعایت مسائل مهم در رابطه جنسی لازم و ضروری است تا هدف از برقراری رابطه یعنی رسیدن به اوج لذت جنسی هر دو طرف و ارضا جنسی حاصل شود . در ادامه به معرفی نکات مهم در رابطه جنسی برای مردان می پردازیم به امید اینکه زوجین با رعایت این نکات رابطه موفق تری را تجربه کنند .

  • اگر در طول رابطه جنسی با علائمی همچون عرق کردن مواجه شدید نگران نباشید زیرا عرق زیاد ناشی از وجود تستوسترون زیاد در بدن شما می باشد و از این رو به مراتب قوای جنسی بیشتری در شما موجود است و عرق شما نیز میتواند برای زن تحریک کننده و لذت بخش باشد .
  • سعی کنید اتاقی با هوای نسبتا گرم را برای برقراری رابطه انتخاب کنید زیرا گرما تا حدودی سبب شل شدن رگها و عضلات و در نتیجه موفقیت بیشتر در انجام حرکات و پوزیشن های خاص میشود . همچنین گرما باعث تغییر پوست بدن میشود و این تغییر پوست میتواند برای برخی از افراد تحریک بیشتری را به همراه داشته باشد .
  • اگر رابطه جنسی برای بارداری برقرار کرده اید سعی کنید همسرتان را به اوج لذت جنسی برسانید زیرا انقباضات عضلات لگنی در حین ارگاسم میتواند برای سهولت رسیدن اسپرم به تخمک موثر باشد و اسپرم بدون مشکلی از رحم عبور کند و عمل لقاح صورت بگیرد .
  • اگر همسرتان قبل از رابطه جنسی سر درد داشت در صورت تمایل او رابطه را انجام دهید و او را به ارگاسم برسانید زیرا به ارگاسم رسیدن با آزاد شدن اندروفین همراه است و اندروفین میتواند سبب تسکین سر درد او شود , اگر همسرتان با رسیدن به ارگاسم به سر درد دچار شد ممکن است او از عارضه ارگاسم و سر درد بعد از آن رنج ببرد زیرا اگر از ادامه سر باز زد به این فکر نیفتید که او تظاهر به ارگاسم میکند .
  • انجام معاشقه قبل از رابطه جنسی و حتی در حین رابطه و لمس نقاط حساس بدن زنان برای رساندن آنها به اوج لذت جنسی لازم و ضروری است از این رو لمس نقاط حساس را فراموش نکنید .
  • نقطه جی را پیدا کنید , تحریک این نقطه همراه با کلیتوریس حتی در افرادی که آنورگاسمی دارند موجب رسیدن آنها به ارگاسم تا حد زیادی میشود که برای یافتن نقطه جی میتوانید به مطلب نقطه جی مراجعه کنید .
  • اگر شب ها میلی برای برقراری رابطه جنسی ندارید میتوانید صبح ها این کار را انجام دهید زیرا صبح ها تستوسترون بیشتری نیز در خون ترشح میشود و این امر در افراد مبتلا به اختلال در نعوظ و سایر بیماری های جنسی تا حدی میتواند کمک کننده باشد .
  • تناسب اندام خود را حفظ کنید زیرا تناسب اندام علاوه بر افزایش موفقیت شما در رابطه جنسی موجب میشود تا زن بیشتر تحریک شود .
  • پیری و مسن بودن را به خود تلقین نکنید زیرا سن در مردان نمیتواند بسیار زیاد در میل جنسی کم موثر باشد ولی نباید فراموش کرد که با افزایش سن تستوسترون هم به مراتب کاهش می یابد .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه جدید ترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *