رابطه جنسی
رابطه جنسی

رابطه جنسی

رابطه جنسیReviewed by bestmarital on Jul 16Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع آموزش رابطه جنسی می پردازیم , رابطه جنسی یکی از کارهایی است که در زندگی زناشویی نقش مهمی برقرار میکند بطوریکه میتوان رابطه جنسی و کیفیت انجام آنرا یکی از مصادیق پایداری ازدواج دانست که اگر این رابطه بخوبی و مورد ایده آل زوجین نباشد میتواند تاثیرات منفی زیادی بر زندگی آنها بگذارد پس برای داشتن یک رابطه جنسی برتر و به دنبال آن داشتن خانواده برتر که از همه لحاظ بخصوص رابطه جنسی ارضا شده باشد باید اطلاعاتی در رابطه با آموزش زناشویی و آموزش رابطه جنسی زناشویی داشته باشید از این رو در این مقاله به بررسی موضوع رابطه جنسی برتر و انواع رابطه می پردازیم .

رابطه جنسی

رابطه جنسی چیست ؟ رابطه جنسی فرآیندی است که در آن دو فرد با عشق و علاقه به برقراری ارتباط روحی و جسمی با یکدیگر می پردازند و در طی این فرآیند به انجام کار هایی می پردازند که علاوه بر ارضای جنسی و کسب لذت از طریق رسیدت به اوج لذت جنسی به ارضای روحی و احساسی یکدیگر می پردازند تا تمامی نیاز های موجود و مورد نیاز در یک زندگی مشترک زناشویی برطرف شود . رابطه جنسی موفق همراه با عشق اگر به دور از بیمای های جنسی و مشکلات جنسی متعدد و انجام رفتار های پر خطر جنسی همچون رابطه جنسی معقدی و رابطه جنسی دهانی برقرار شود میتواند موجب افزایش استحکام پایه های ازدواج شود اما متاسفانه اگر چه زوجین قبل از ازدواج به رابطه جنسی بار ها و بار ها فکر میکنند اما در زندگی زناشویی بدلیل نداشتن اطلاعات کافی در این مورد نمیتوانند بطور دلخواه لذت کافی از این رابطه را ببرند و اکثر افراد تا اخر عمر خود فقط به تقلید از فیلم های پرونو می پردازند بدون اینکه حتی یکبار برای ارضا کردن زنان و رساندن آنها به اوج میل جنسی خودشان باشند و سعی کنند با کارهای خود و بدون تقلید از کسی یا چیزی موجب ارضای جنسی طرف مقابل شوند .

انواع رابطه جنسی

رابطه جنسی در اصل سه نوع است : رابطه جنسی دخولی , رابطه جنسی غیر دخولی , رابطه جنسی دهانی

  • رابطه جنسی دخولی ( HARD )

به رابطه ای که در آن اندام های جنسی نقشی بر عهده دارند و با دخالت این اندام ها این رابطه انجام میشود رابطه جنسی دخولی میگویند که این نوع رابطه نیز خود بر دو قسم است : رابطه جنسی واژینالی ( نزدیکی از واژن ) و رابطه جنسی معقدی ( نزدیکی از معقد ) اما از آنجایی که رابطه جنسی معقدی موجب انتقال بیماری های محتلفی میشود و از لحاظ شرعی نیز کراهت دارد انجام آن به هیچ وجه توصیه نمیشود که در رابطه با این نوع رابطه و برای رسیدن به پاسخ سوالات خود در این رابطه میتوانید به مطالب تشخیص رابطه جنسی معقدی , عوارض رابطه جنسی معقدی , آیا رابطه معقدی برای زن لذت بخش است ؟ مراجعه کنید .

در رابطه با رابطه جنسی از واژن نیز باید گفت که رابطه ای که از طریق دخول از واژن انجام شود رابطه واژینالی است و بهترین نوع رابطه جنسی محسوب میشود و در مقایسه با رابطه جنسی معقدی عوارض کمتری دارد . در رابطه با رابطه جنسی واژنی نیز در وب سایت زناشویی برتر مقالات متعددی ارائه شد است که در این رابطه و برای رسیدن به پاسخ سوالات مختلف خود در مورد این نوع رابطه و عوامل تاثیر گذار در این نوع رابطه میتوانید به مطالب زیر مراجعه کنید :

مدت زمان رابطه جنسی از واژن

تاثیر اندازه آلت و نوع پرده بکارت در رابطه جنسی

بعد از رابطه جنسی این کار ها را انجام ندهید

شیطنت هایی برای داشتن رابطه جنسی بهتر

رابطه جنسی پس از زایمان

تعداد رابطه جنسی در هفته

حرکات ورزشی برای رابطه جنسی بهتر

چه چیز هایی قبل و بعد از رابطه جنسی بخوریم

قبل از رابطه جنسی چه چیز هایی نخوریم

مسائل مهم در رابطه جنسی

نقطه جی

و …

  • رابطه جنسی غیر دخولی ( SOFT )

در این نوع رابطه اندام های دیگر برای تحریک زن مورد استفاده قرار میگیرند و میتوان با استفاده از لمس نقاط حساس بدن زنان و معاشقه و پیش نوازی این نوع رابطه را بصورت کامل انجام داد .

  • رابطه جنسی دهانی ( ORAL )

در این نوع رابطه جنسی تحریک با استفاده از لیسیدن اندام ها جنسی صورت میگیرد و رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال بیماری هایی همچون سوزاک و … در رابطه جنسی دهانی ضروری است که از مطالب مرتبط با رابطه جنسی دهانی میتوان به مطلب انتقال ایدز از طریق رابطه جنسی دهانی اشاره کرد .

توجه داشته باشد که ممکن است افرادی که در اوایل آغاز رابطه جنسی در زندگی زناشویی هستند نتوانند بسیار کارآمد و موثر به برقراری رابطه جنسی بپردازند چرا که ممکن است با مشکلات و اختلالات جنسی همچون عدم به ارگاسم نرسیدن و زود انزالی روبرو باشند که در این رابطه باید گفت که اصلا نگران نباشید که هسرتان در روز های ابتدایی آغاز رابطه جنسی به ارگاسم نمیرسد چرا ارگاسم نیازمند مهارت و کسب تجربه است و به مرور این تجربه به دست می آید . زود انزالی نیز در روز های ابتدای آغاز رابطه طبیعی است و با انجام روابط جنسی پی در پی و با فواصل کم میتوان این مشکل را بطور کامل برطرف کرد که در رابطه با درمان زود انزالی نیز میتوانید به مطالب قرص زود انزالی , برقراری رابطه جنسی در افراد مبتلا به زود انزالی , تاخیر انداختن در انزال , ۴ مواد غذایی برای دیر انزالی در مردان و … مراجعه کنید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه جدید ترین مقالات زناشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *