خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / رابطه جنسی برای بارداری
رابطه جنسی برای بارداری
رابطه جنسی برای بارداری

رابطه جنسی برای بارداری

رابطه جنسی برای بارداریReviewed by زناشویی برتر on May 2Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی در رابطه با موضوع رابطه جنسی برای بارداری مطالب را ارائه خواهیم داد , مسلما هر رابطه ای که به منظور بارداری و قصد و نیت دو طرف از بارداری برقرار شود با رابطه های قبلی که به منظور ارضای جنسی و رسیدن به اوج لذت جنسی صورت میگرفت دارای تفاوت هایی است که اینگونه رابطه ها را از یکدیگر مجزا میکند که در ادامه به بررسی موضوعات رفتار هنگام رابطه جنسی برای بارداری و … می پردازیم .

رابطه جنسی برای بارداری

در مورد رابطه جنسی برای بارداری در ادامه نکاتی ارائه میشود اما هنگامی که در زندگی زناشویی زوجین به منظور بارداری و بچه دار شدن اقدام به برقراری رابطه جنسی میکنند مسلما این رابطه با دفعات قبلی که این کار را انجام میداده اند دارای تفاوت هایی است و در هنگام این عمل باید علاوه بر مسائلی همچون ارضا شدن دو طرف به ماموریت و وظیفه ای که دارند به درستی عمل کنند تا علاوه بر داشتن رابطه ای لذت بخش و موفق به هدف خود نیز برسند که معمولا اکثر زوجین برای انجام چنین کاری دارای استرس هستند که در این هنگام چگونه رفتار کنند که به اهدافی که در ذهن داشته اند دست پیدا کنند . در حالتی که زوجین برای باردارشدن اقدام به رابطه جنسی میکنند نباید توجه خود را فقط بر روی این مسئله بگذارند و از لذت بردن بی بهره بمانند زیرا طی تحقیقات انجام گرفته افرادی که در طی روابط خود لذت بیشتری میبرند بارداری های موفق تری داشته اند .

بنابراین با استفاده از روش های مختلف  و موثر برای کسب لذت بیشتر میتوانید باروری موفق تری داشته باشید برای این کار برطرف کردن نیاز های همسرتان از قبیل نیاز عاطفی و پیش نوازی و معاشقه را فراموش نکنید تا رابطه لذت بخش تری را تجربه کنید , قبل از اینکه به سراغ دخول بروید به اندازه کافی پیش نوازی انجام دهید که برای رسیدن به ارگاسم نیاز به انجام اعمال بیشتری نباشد . پس با دور کردن استرس از خود و همچنین استفاده از پوزیشن های متناسب با بارداری به برقراری یک رابطه موفق بپردازید .

در خصوص ارتباط رابطه جنسی و بارداری باید گفت که معمولا حدود ۹۰ درصد زوجینی که از وسایل جلوگیری کننده از بارداری استفاده نمیکنند در همان یک سال اول ازدواج باردار میشوند و اکثرا بارداری ناخواسته دارند که بارداری های ناخواسته ممکن است برای افرادی که هنوز آمادگی لازم برای بچه دار شدن را ندارند بسیار ناخوشایند باشد و سبب بروز عواملی مانند افسردگی و سایر بیماری های روحی شود . بنابراین با استفاده از وسایل جلوگیری کنننده که در صدر آنها کاندوم قرار دارد میتوان از بارداری های ناخواسته جلوگیری کرد زیرا تنها عاملی که از انتقال بیماری هایی همچون ایدز جلوگیری میکند کاندوم است .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *