خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / رابطه جنسی از دیدگاه طب سنتی
رابطه جنسی از نظر طب سنتی
رابطه جنسی از نظر طب سنتی

رابطه جنسی از دیدگاه طب سنتی

رابطه جنسی از دیدگاه طب سنتیReviewed by زناشویی برتر on May 7Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع رابطه جنسی از دیدگاه طب سنتی می پردازیم , طب سنتی نیز یکی از طب های محبوب در میان مردم است که افراد زیادی مراجعه کننده به این طب و اصول پزشکی و بهداشتی آن هستند که با توجه به استفاده این نوع طب از مواد طبیعی همواره نتیجه خوبی برای افراد به ارمغان آورده است . در ادامه این مقاله به بررسی موضوعاتی همچون نزدیکی از دیدگاه طب سنتی و مواقع انجام نزدیکی از نظر طب سنتی و … می پردازیم .

رابطه جنسی از دیدگاه طب سنتی

رابطه جنسی از دیدگاه طب سنتی عبارت است از اعمالی که سبب پاکسازی جسم و روح از آلودگی ها میشود و یکی از راه های کسب سلامتی محسوب میشود . رابطه جنسی از نظر طب سنتی باعث سرحال شدن و شادی افراد , رفع وسواس فکری , احساس سبکی فرد میشود و عدم انجام رابطه زناشویی جنسی سبب تب , سر سنگینی , سرگیجه و تپش قلب و سایر مشکلات میشود و حتی میتواند در دراز مدت سبب بروز سایر مشکلات جنسی نیز شود . از نظر طب سنتی رابطه ای که سبب ایجاد لرزش و سرما در طول نزدیکی شود و همچنین سبب ایجاد درد و سوزش در اندام تناسلی و سایر قسمت های بدن شود رابطه ای زیان آور است و در صورت مشاهده چنین حالاتی باید انجام رابطه به مدت یک هفته متوقف شود و در این مدت با مصرف مواد گیاهی و طبیعی تجویز شده توسط متخصصین طب سنتی و غذاهای مفید این مشکلات برطرف شود و قوای جنسی فرد بازگردانده شود .

در رابطه با نظر طب سنتی در مورد رابطه جنسی و جثه افراد باید گفت که از نظر این علم افرادی که دارای هیکل تنومند و گرم مزاج هستند از نزدیکی اسیب کمتری می بینند و افرادی که دارای هیکل لاغر و سرد مزاج هستند بیشترین آسیب را از رابطه جنسی میبرند . از نظر این طب نزدیکی سبب خشکی و سردی بدن میشود و افراد لاغر و سرد مزاج باید بیش از یک بار در هفته رابطه جنسی نداشته باشند . همچنین طب سنتی اوقاتی را برای برقراری رابطه جنسی زناشویی مناسب میداند و انجام رابطه را در برخی از مواقع نا مناسب میداند که در ادامه به برخی از مواقع نامناسب برقراری رابطه جنسی از دیدگاه طب سنتی می پردازیم :

  • انجام نزدیکی پس از ورزش و کار سنگین و حکام مناسب نیست .
  • نزدیکی جنسی از نظر طب سنتی هنگام گرسنگی و بعد از غذا خوردن و مصرف نوشیدنی مناسب نیست .
  • نزدیکی جنسی بعد از شادی و غم زیاد نیز مناسب نیست و تا فروکش شدن هیجان ناشی از شادی و غم باید صبر کنید .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات زناشویی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *