خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / دستگاه وکیوم چیست ؟
دستگاه وکیوم چیست ؟
دستگاه وکیوم چیست ؟

دستگاه وکیوم چیست ؟

دستگاه وکیوم چیست ؟Reviewed by bestmarital on Aug 5Rating: 5.0

در اینب خش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع دستگاه وکیوم می پردازیم , در مواردی که مردان و زنان دارای مشکلات جنسی باشند علاوه بر استفاده از دارو های جنسی روش های کم خطر دیگری نیز برای رفع اختلالات جنسی وجود دارد و میتوان با استفاده از این روش ها به رفع و درمان مشکلات در زندگی زناشویی پرداخت . دستگاه وکیوم یکی از مواردی است که میتوان از آن برای رفع مشکلات و اختلالات جنسی استفاده کرد .

دستگاه وکیوم چیست ؟

دستگاه وکیوم چیست ؟ دستگاه واکیوم یکی از وسیله هایی است که پس از تایید پزشکان برای درمان ناتوانی های جنسی مورد استفاده قرار میگرد و یکی از بی خطر ترین و کم عوارض ترین روش ها در رفع بیماری های جنسی و ناتوانی های مختلف است . یکی از بزرگترین دلایل بروز اختلالات جنسی در هر دو جنس مرد و زن عدم خونرسانی کافی به دستگاه تناسلی است و به همین دلیل مشکلات مختلفی در قالب های مختلف برای زوجین بوجود می آید پس از این رو روش استفاده از وکیوم به عنوان یکی از روش ها برای رفع این ناتوانی ها و بهبود خونرسانی به آلت مورد استفاده قرار میگیرد . استفاده از دستگاه واکیوم علاوه بر رفع مشکلات جنسی موجب افزایش اعتماد به نفس جنسی در روابط زناشویی میشود .

افراد زیادی با خرید دستگاه وکیوم به درمان ناتوانی های خود پرداخته اند و لازم به ذکر است که استفاده از وکیوم بعد از داروی جنسی سیلدنافیلد رایج ترین روش برای درمان اختلالات است و درد کمی که در هنگام استفاده در روز های اول ایجاد میشود با گذشت زمان و مسلط شدن فرد بر نحوه استفاده از وکیوم برطرف میشود , واکیوم با طرز استفاده راحت و عدم بروز عوارض مختلف و سایر مزیت هایی که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم یکی از پر استقبال ترین روش ها در میان روش های رفع و درمان ناتوانی های جنسی مختلف است .

مزیت استفاده از وکیوم

دستگاه وکیوم یکی از بی خطر ترین و موثر ترین روش ها برای درمان ناتوانی های جنسی است , در مقایسه با روش استفاده از قرص های جنسی مختلف دارای عوارض و خطر کمتری است , دارای پاسخدهی قطعی است , قیمت دستگاه وکیوم در مقایسه با روش های دیگر مانند پروتز آلت تناسلی بسیار ارزان قیمت است , باعث تنگی مجرا و سایر عوارض نمیشود , بهتر است هنگام استفاده از این دستگاه با همسرتان همکاری داشته باشید تا استفاده از این دستگاه بهتر و موثر تر واقع شود .

استفاده از وکیوم برای بزرگ کردن آلت تناسلی

در رابطه با بزرگ کردن آلت با وکیوم در بیماران مبتلا به میکروپنیس باید گفت که وکیوم نیز میتواند در مواردی سبب افزایش اندازه آلت تناسلی مرد شود البته این تغییرات بستگی به این دارد که شخص استفاده کننده به استفاده از دستگاه چقدر مسلط باشد و نحوه انجام تمرینات او چگونه باشد . دستگاه وکیوم دارای یک سیلندر پلاستیک – شیشه ای با اندازه ثابت است و همراه با خرید دستگاه وکیوم سه عدد سیلندر لاستیکی نیز به شما ارائه میشود که استفاده از این سیلندر ها باید متناسب با اندازه آلت تناسلی باشد و با گذشت زمان و یا افزایش اندازه آلت اقدام به تعویض و تغییر سیلندر ها کنید .

استفاده از وکیوم در افراد مبتلا به اختلال در نعوظ

در مواردی که فرد با اختلال در نعوظ و یا از دست دادن نعوظ در هنگام رابطه جنسی مواجه باشد میتوان بجای استفاده از دارو های جنسی مختلف برای رفع این مشکل همچون سیالیس و ویاگرا و … از وکیوم برای درمان اختلال در نعوظ استفاده کرد زیرا مکانیسم طراحی این دستگاه بر اساس مکانیسم عملکرد طبیعی آلت قرار داده شده که برای درمان این مورد آلت تناسلی در داخل پمپ شیشه ای وکیوم قرار میگیرد و با استفاده از پمپ و ایجاد خلا میزان جریان خون را افزایش میدهند و با انجام این کار حداقل چهل دقیقه نعوظ آلت را حفظ کرد و در صورت نیاز دوباره آنرا انجام داد . بیمارانی که در اثر بروز دیابت و بیماری های پروستات و … به ناتوانی در حفظ نعوظ مبتلا هستند با استفاده از این دستگاه میتوانند مشکلات خود را رفع کنند .

استفاده از وکیوم در افراد مبتلا به زود انزالی

زود انزالی یکی از شایع ترین اختلالات در میان مردان است که درصد شیوع بالایی دارد و باعث میشود تا طرفین در هنگام برقراری رابطه جنسی بدون اینکه به اوج لذت جنسی برسند ارضا شوند , این نوع ارضا شدن فقط با کمی لذت همراه است و مردان زود تر از زنان ارضا میبشوند و دیگر توانایی ادامه رابطه را ندارند و زن بدون اینکه به ارگاسم برسد ممکن است با رفتار هایی همچون خود ارضایی سبب ارضای خود شود پس بجای استفاده از قرص زود انزالی با استفاده از وکیوم میتوان به ارضا کردن زنان پرداخت .

دستگاه وکیوم زنانه

وکیوم در دو مدل وکیوم مردانه ( وکیوم آقایان )  و وکیوم زنانه وجود دارد , همانطور که گفته شد دستگاه وکیوم دارای سه سیلندر است و اجزای دستگاه از هم جدا میشوند و قسمت انتهای سیلندر میتواند به دو روش برای خانم ها مورد استفاده قرار گیرد که مورد اول برای خانم هایی که دارای تحریک پذیری کم هستند میتواند موثر باشد که با استفاده از آن میتوان موجب افزایش خونرسانی به کلیتوریس شد و در مورد دوم میتوان با استفاده از وکیوم زنانه به برجسته کردن آلت تناسلی پرداخت که با استفاده از تمرینات فیزیوتراپی مداوم میتوان موجب بروز این امر شد .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *