خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / درد پرده بکارت
درد پرده بکارت
درد پرده بکارت

درد پرده بکارت

درد پرده بکارتReviewed by bestmarital on Aug 15Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع درد زدن پرده بکارت می پردازیم , یکی از مواردی که سبب بروز استرس و اضطراب در ذهن جوانان میشود شب زفاف و مسئله پاره شدن پرده بکارت است از این رو در همان روز های ابتدای ازدواج نیز سوالاتی در این رابطه در ذهن زوجین بوجود می آید سوالاتی نظیر آیا پاره شدن بکارت درد دارد ؟ و … . در ادامه این مقاله به بررسی موضوع درد پاره شدن بکارت می پردازیم .

درد پرده بکارت

در رابطه با درد پرده بکارت باید گفت که یکی از مسائل مهم در رابطه جنسی و یا در آغاز رابطه جنسی گذراندن شب زفاف یا اولین شب ازدواج است که زوجین باید اولین رابطه جنسی از واژن را تجربه کنند و بعد از انجام رسم و رسومات مخصوص این شب را به پایان برسانند . شب زفاف یکی از مهم ترین اتفاقاتی است که در زندگی مشترک زوجین اتفاق میفتد زیرا کارها و رفتار هایی که در این شب انجام میشود اگر درست و صحیحی باشد میتواند پایه ساز یک رابطه قوی و مستحکم با عشق و علاقه باشد اما اگر این کار ها نادرست و غلط باشد میتواند موجب از هم فروپاشی بنیان ازدواج و خانواده های تازه شکل گرفته شود .

پارگی پرده بکارت با کمی درد همراه است اما استرس و اضطراب ناشی از رابطه جنسی اول و درد پارگی پرده بکارت موجب میشود تا خانم ها از انجام این کار بترسند و تمایلی به انجام رابطه برای زدن پرده نشان ندهند اما اگر این کار به طور درست انجام شود و مرد با استفاده از پیش نوازی های لازم و بیان جملات آرامش بخش این کار را انجام دهد میتواند موجب شود تا زن نیز با فرو نشاندن استرس و اضطراب خود به انجام این کار تمایل نشان دهد و درد کمتری را تحمل کند . برای مراقبت بعد از پارگی بکارت لازم نیست تا کار خاصی انجام شود بلکه در آغوش گرفتن و بیان کلمات عاشقانه و آرامبخش به تنهایی میتواند موجب شود تا زوجین بعد از رابطه نیز در آرامش به سر ببرند پس بیان جملات احساسی و روش های بوسیدن مختلف و در آغوش کشیدن میتواند موجب کاهش درد بکارت شود .

پاره کردن پرده بکارت

بهتر است که رابطه جنسی و پاره کردن پرده بکارت به شب اول ازدواج محدود نشود و این کار را برای وقتی گذاشت که هر دو فرد امادگی روحی و ذهنی مناسب داشته باشند زیرا این کار و شب زفاف تا آخر عمر در ذهن زوجین باقی میماند پس درست انجام دادن آن میتواند تاثیرات مثبتی در زندگی زناشویی افراد داشته باشد . بهتر است در هنگام برقراری رابطه جنسی برای پاره کردن پرده بکارت پیش نوازی به مقدار لازم انجام شود و بعد از ان با بیان جملات آرامش بخش طرف مقابل را برای رابطه آماده کرد همچنین بوسیدن و معاشقه و لمس نقاط حساس بدن زنان را نباید فراموش کرد زیرا این کار ها موجب میشود تا مشکلات جنسی همچون خشکی واژن در اثر استرس بروز نکند و فرد برای رابطه امادگی داشته باشد , پس از تحریک زن به مقدار کافی میتوانید با استفاده از ژل لوبریکانت ( در صورت لزوم استفاده از کاندوم ) اقدام به دخول بکنید . برای این کار پس از مالیدن ژل به واژن و آلت تناسلی خود به آرامی دخول را انجام دهید و آلت خود را وارد واژن کنید .

بعد از اینکه پرده پاره شد کمی خونریزی صورت میگیرد که مقدار خونریزی پاره شدن بکارت و رنگ خون پاره شدن بکارت میتواند در افراد متفاوت باشد و حتی علائم بعد از پارگی بکارت نیز در زنان میتواند متفاوت باشد و میزان و شدت خونریزی و طول زمان خونریزی نیز در افراد متفاوت است . درد بعد از پارگی بکارت نیز میتواند تا چند مدت ادامه داشته باشد و باعث شود تا افراد نتوانند تا مدت زمان خاصی اقدام به رابطه جنسی مجدد بکنند . بعد از اینکه پرده پاره شد در صورت توانایی ادامه رابطه زوجین میتوانند تا رسیدن به اوج لذت جنسی به رابطه خود ادامه دهند . توجه داشته باشید که ممکن است افرادی بطور مادرزاد پرده نداشته باشند و یا پرده از نوع ارتجاعی باشد و پاره نشود از این رو خونریزی صورت نگیرد که این موضوع دلیل بر سابقه داشتن رابطه نیست و در این رابطه میتوانید به مطالبی همچون پاره شدن پرده بکارت با انگشت , ترمیم پرده بکارت , تشخیص باکره بودن , چگونگی دریافت گواهی بکارت از پزشک قانونی و تاثیر اندازه آلت و نوع پرده بکارت بر رابطه جنسی مراجعه کنید .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *