خانه / موفقیت در زندگی / سیاست رفتاری زن / خصوصیاتی که آقایان دوست ندارند
خصوصیاتی-که-مردان-دوست-ندارند
خصوصیاتی که مردان دوست ندارند

خصوصیاتی که آقایان دوست ندارند

خصوصیاتی که آقایان دوست ندارندReviewed by زناشویی برتر on Apr 22Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به سیاست رفتاری زن به ارائه مطلبی با عنوان خصوصیاتی که آقایان دوست ندارند می پردازیم . در یک رابطه مشترک و زناشویی هر دو طرف دوست ارند که با انجام کارهای مختلف و بیان سخنان مختلف توجه و علاقه ی یکدیگر را به هم جلب کنند و در این میان هر کدام سعی میکنند تا با سیاست های رفتاری مختلف میزان علاقه و محبت یکدیگر را به هم نشان بدهند و این بحث بیشتر مورد توجه خانم ها است زیرا آنها به انجام رفتارهایی که سبب جذب بیشتر مرد شود بیشتر تمایل نشان میدهند . در ادامه به برخی از خصوصیاتی که مردان دوست ندارند همسرشان اینگونه باشد اشاره میکنیم .

خصوصیاتی که آقایان دوست ندارند

مسلما هر کسی بنا به شخصیت و طرز فکری که دارد مسائلی را دوست دارد و با انجام آنها از سوی همسرش خوشحال نیز میشود ولی در این میان بعضی مردها برخی از رفتار ها را دوست ندارد و با انجام آنها از سوی کسی بخصوص همسرشان آزرده میشود و حس بدی به آنها دست میدهد . در ادامه به خصوصیاتی که آقایان دوست ندارند اشاره میشود تا خانم ها با عدم انجام آنها باعث ناراحتی همسر خود نشوند البته رفتارهایی که در زیر بیان میشود ممکن است برای برخی از مردان خوشایند باشد و تشخیص درست یا نادرست بودن این رفتار ها برعهده خود زن و شناخت او از شخصیت همسرش می باشد تا با انجام یا عدم انجام آنها سبب خوشحالی شوهرش شود و هر دو به موفقیت در زندگی برسند .

  • رفتار هایی که سبب وابستگی مرد میشوند

مردان بطور کلی از احساس وابستگی به شخصی یا چیزی فرار میکنند و تا جایی که امکان دارد سعی میکنند که وابسته نشوند و مردان وقتی ببینند که دارند به زنی وابسته میشوند همواره از او فرار میکنند و دست به انجام هر کاری برای دور شدن از او میزنند تا آزادی خود را دوباره بدست آورند .

  • زنانی که سعی در تصمیم گیری بجای مرد دارند

بطور کلی مردان دوست دارند که تصمیم گیری ها و کارهای مردانه را خودشان انجام دهند و کسی در انجام انها دخالت نکند زیرا با تصمیم گیری از سوی زن آنها حس میکنند که در تصمیم گیری آنقدر ناتوان شده اند که همسرشان بجای آنها انتخاب کند . البته هیچ اشکالی ندارد که زنی بعد از گذشت سالیان زیادی و شناخت کامل همسر خود بجای شوهرش دست به انتخاب بزند اما زن همواره باید سعی کند که در ابتدای رابطه و زندگی مشترک از انجام چنین کاری خودداری کند .

  • زنانی که خصوصیات زنانه ندارند

از نظر آقایان زن باید در هر شرایط و مقامی که قرار دارد زنانگی و رفتار های مختص به زنان را از دست دهد برای مثال نوع لباس پوشیدن و صحبت کردن زنانه خانم ها باعث میشود که مردشان به وجود آنها افتخار کند و به تحسین آنها بپردازد .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات موفقیت در زندگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *