خانه / ازدواج / جذاب بودن در رابطه
جذاب بودن در رابطه
جذاب بودن در رابطه

جذاب بودن در رابطه

جذاب بودن در رابطهReviewed by زناشویی برتر on May 19Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به سیاست رفتاری مرد به بررسی موضوع جذاب بودن در رابطه می پردازیم , مسلما هر کسی دوست دارد تا فردی جذاب باشد و به نحوی چشم بیشتر افراد دنبال او باشد از این رو هر کسی میکوشد تا با انجام کارهای مختلف شخصیتی جذاب و مجذوب کننده را بپروراند به گونه ای که هر کسی دوست داشته باشد با او معاشرت کند و رابطه داشته باشد . در ادامه به بررسی راه های جذاب بودن و راه های جذب دختر می پردازیم .

جذاب بودن در رابطه

همانطور که گفته شد هر شخصی بدنبال راه هایی برای جذب افراد است بخصوص این جذابیت زمانی بیشتر مد نظر فرد قرار میگیرد که در روابط عاشقانه و حتی روابط زناشویی قرار داشته باشد . هنگامی که فردی با جنس مخالف رابطه داشته باشد به هر دری میزند که از نظر طرف مقابل جذاب به نظر برسد و طرف مقابل را به شخصیت خود مجذوب نماید . با توجه به اینکه روابط عاشقانه و رابطه پسر و دختر امروزه رواج بیشتری گرفته است هر دو جنس بدنبال راه هایی برای کسب جذابیت هستند و در این میان دچار اشتباهاتی نیز میشوند که در رابطه با این موضوع میتوانید به اشتباهات عاشقانه مراجعه کنید . در ادامه این مقاله به بررسی راه های جذاب بودن در رابطه می پردازیم .

  • دختران نیازمند ابراز علاقه هستند و از ابراز علاقه طرف مقابل خوششان می آید اما اینکه هر روز با گفتن جمله دوستت دارم این علاقه را به آنها نشان دهید فقط باعث زده شدن آنها از شنیدن این جمله میشود و نوعی حس بی تفاوتی در آنها بوجود می آید پس تعادل را در گفتن دوستت دارم رعایت کنید و از گفتن بیش از حد کلمات تکراری محبت آمیز خودداری کنید .
  • به بهانه مناسیت های مختلف با گرفتن هدیه کوچکی او را خوشحال کنید و یا حتی با تبریک مناسبت هایی مانند تولد و تاریخ آشنایی و … خود را بیشتر در قلب او جا دهید .
  • درست است که هر کسی نیاز جنسی دارد و از بیان برخی از حرف های جنسی خوشش می آید اما نباید فراموش کنید که صحبت کردن زیاد در رابطه با مسائل جنسی میتواند این طرز فکر را در او بوجود آورد که شما او را برای رفع نیاز جنسی خود میخواهید پس از پرداختن زیاد به مسائل مربوط به موارد جنسی خودداری کنید .
  • زیاد مغرور نباشد و زیاد هم خاکی نباشید به این معنی که غرور بجا داشته باشید نه اینکه در هر موردی که پیش بیاید شما غرور خود را حفظ کنید و او پیش قدمی کند نه آغاز رابطه عاشقانه یعنی غرور را کنار گذاشتن پس زیادی مغرور نباشید و از بیان احساسات خود خودداری نکنید .
  • هیچوقت خود را به او وابسته نشان ندهید زیرا این کار باعث میشود که او هر کاری دلش خواست با شما بکند و این فکر را بکند که شما همیشه می مانید زیرا به او وابسته هستید پس وابستگی خود را پنهان کنید .
  • رفتاری متواضع و سر به زیر داشته باشید به گونه ای که تعریف دیگران از شما در برابر دختر سبب شود تا او به وجود شما افتخار کند .
  • نحوه نگاه کردن شما میتواند تاثیر زیادی در حس دختر نسبت به شما داشته باشد زیرا دختر ها خوب میدانن چه نگاهی از روی عشق است و چه نگاهی از روی هوس ! همچنین از نگاه کردن به سایر دختران خودداری کنید زیرا در غیر اینصورت حس حسودی در طرف مقابلتان بوجود می آید و ممکن است سبب بروز مشکلاتی در رابطه شما شود .

منبع : زناشویی برتر مرجع ارائه مقالات موفقیت در زندگی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *