خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / توصیه هایی برای قبل از رابطه جنسی
توصیه هایی برای قبل از رابطه جنسی
توصیه هایی برای قبل از رابطه جنسی

توصیه هایی برای قبل از رابطه جنسی

توصیه هایی برای قبل از رابطه جنسیReviewed by bestmarital on Aug 30Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع توصیه های قبل از رابطه جنسی می پردازیم , همانطور که میدانید رابطه جنسی فرآیندی بسیار مهم در زندگی زناشویی افراد است و این رابطه است که کیفیت زندگی زوجین را تعیین میکند و از همه لحاظ قابل توجه است برای مثال این رابطه مورد اهمیت حوزه های سلامت خانواده و تنظیم خانواده است و از لحاظ این مباحث حائز اهمیت است و برای این رابطه هدفمندی ها و برنامه ریزی های خاصی وجود دارد از این رو در ادامه این مقاله به بررسی موضوع قبل از دخول چه باید کرد ؟ می پردازیم .

توصیه هایی برای قبل از رابطه جنسی

در رابطه با توصیه هایی برای قبل از رابطه جنسی باید گفت که رابطه جنسی یکی از بهترین و لذت بخش ترین تجربه های افراد در طول زندگی است بخصوص برای اولین بار رابطه جنسی بسیار به یاد ماندنی و لذت بخش خواهد بود اما ممکن است در هنگام آماده سازی خود برای انجام این کار دچار اشتباهاتی شوید و از لذت رابطه جنسی کاسته شود از این رو در ادامه این مقاله به بررسی اقدامات قبل از نزدیکی می پردازیم تا دچار اشتباهاتی نشوید که دچار کم شدن لذت رابطه زناشویی شما شود .

قبل از دخول چه کنیم ؟

  • قبل از رابطه جنسی زیاد غذا نخورید

غذا خوردن زیاد باعث میشود تا شما احساس سنگینی کنید و نتوانید فعالیت مناسب در طول رابطه جنسی داشته باشید و نتوانید پوزیشن های تحریک بر انگیز و رساننده شما به اوج میل جنسی را انجام دهید پس از خوردن غذای زیاد و غذا های سنگین دارای کربوهیدرات و چربی همچون برنج و گوشت های سنگین خودداری کنید و به مصرف میوه های تازه و مفید که در تقویت قوای جنسی موثر هستند بپردازید .

  • قبل از رابطه جنسی نوشابه ها و مواد انرژی زا مصرف نکنید

از اقدامات قبل از رابطه جنسی باید به عدم مصرف نوشابه های انرژی زا و مواد انرژی زای دیگر اشاره کرد زیرا این مواد در ابتدا سطح انرژی شما را بالا میبرند و بعد از چند دقیقه احساس خستگی به شما دست میدهد .

  • قبل از رابطه جنسی به دعوا نپردازید

دعوا و مشاجره بین زوجین ممکن است در سال های ابتدای ازدواج همچنان برقرار باشد و با مرور زمان حل میشود اما سعی کنید در زندگی مشترک و زناشویی خود به دعوا نپردازید زیرا خاطره این دعوا در ذهن او باقی می ماند و حتی بعد از آشتی نیز ممکن است در گوشه ای از ذهن او باقی مانده باشد و موجب بروز رفتار هایی همچون سرد مزاجی در زنان و سرد مزاجی در مردان شود و تمایل اولیه افراد برای برقراری رابطه جنسی باقی نماند .

  • قبل از دخول قرص نعنا مصرف نکنید

ممکن است برخی از افراد برای از بین بردن بوی بد دهان برای اقدامات قبل از رابطه جنسی قرص نعنا مصرف کنند اما باید بدانند که مواد موجود در قرص نعنا موجب میشود تا سطح تستوسترون کاهش یابد و فرد دچار بی میلی و مشکلات جنسی همچون اختلال در نعوظ شود که این مورد بسیار نادر است در اثر کمبود تستوسترون اتفاق بیفتد .

  • قبل از نزدیکی استرس و اضطراب را کنار بگذارید

استرس و اضطراب دشمن رابطه جنسی هستند و باعث بروز مشکلات و اختلالات جنسی همچون واژینیسموس و … میشوند که برای بهبود این وضعیت میتوانید قبل از شروع رابطه به حرف زدن با همسر خود بپردازید و یا با افزایش اعتماد به نفس جنسی موجب از بین رفتن این استرس شوید و مصرف میوه ها و مواد برای استقامت جنسی نیز میتوانند موثر باشند . اگر دچار بیماری های جنسی همچون زود انزالی و … هستید میتوانید از روش هایی همچون ارضا کردن همسر با دست و معاشقه زیاد و روش های بوسیدن مختلف و بغل کردن همسر استفاده کنند .

  • توجه تان را روی بدنتان متمرکز نکنید

زیاد به بدنتان توجه نکنید و نگویید شکمم چاق است و … بلکه بر روی نقاط حساس توجه کنید و به تحریک آنها بپردازید پس مردان با استفاده از لمس نقاط حساس بدن زنان و زنان نیز با لمس نقاط حساس بدن مردان میتوانند به تحریک یکدیگر بپردازند , معاشقه و روش های عشق بازی با همسر و نقش کلیتوریس و رابطه جنسی را فراموش نکنید .

  • از تماشای فیلم های پورنو قبل از رابطه جنسی اجتناب کنید

فیلم های پورنو تاثیر مخرب ذهنی و جسمی بر افراد میگذارند و موجب میشوند تا رابطه جنسی زناشویی افراد از حالت طبیعی خارج شود که در این رابطه میتوانید به مطالب تاثیر فیلم مستهجن بر روابط زناشویی و دیدن فیلم مستهجن با همسر مراجعه کنید .

  • خود ارضایی نکنید قبل از رابطه جنسی

ممکن است برخی از افراد برای رسیدن به ارگاسم چند گانه در مردان قبل از رابطه جنسی به خود ارضایی بپردازند و با این کار سبب دیر انزالی و تاخیر انداختن در انزال شوند اما ممکن است این عمل برعکس نتیجه دهد و باعث از دست دادن نعوظ در هنگام رابطه جنسی شود .

  • دخانیات و قرص های مختلف مصرف نکنید

ممکن است برخی از افراد برای تقویت قوای جنسی خود از دخانیات و الکل استفاده کنند اما باید توجه داشت که این مواد تاثیرات مخربی بر روابط زناشویی افراد دارند . از مصرف دارو های جنسی مانند ویاگرا و سیالس و واردنافیل و … خودداری کنید زیرا نسخه های تقلبی این دارو ها بیشتر از اصل انها موجود است و سبب بروز عوارض زیاد میشوند .

در رابطه با مطالب مرتبط با این موضوع میتوانید به مطالب زیر مراجعه کنید :

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *