خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / توصیه هایی برای بعد از رابطه جنسی
توصیه هایی برای بعد از رابطه جنسی
توصیه هایی برای بعد از رابطه جنسی

توصیه هایی برای بعد از رابطه جنسی

توصیه هایی برای بعد از رابطه جنسیReviewed by bestmarital on Aug 31Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع توصیه های بعد از رابطه جنسی می پردازیم , رابطه جنسی یکی از مهم ترین ارکان ازدواج محسوب میشود و نیازمند توجه خاصی است زیرا توجه به این بخش از زندگی موجب میشود تا سایر روابط بین زن و شوهر در زندگی مشترک و زناشویی نیز بهبود پیدا کند و زوجین با صمیمیت و عشق بیشتری به ادامه زندگی بپردازند و به اهداف خود برسند از این رو در ادامه این مقاله به بررسی موضوع بعد از رابطه جنسی چه باید کرد ؟ می پردازیم .

توصیه هایی برای بعد از رابطه جنسی

در رابطه با توصیه هایی برای بعد از رابطه جنسی باید گفت که از نظر اکثر زوجین فقط لازم است که قبل از رابطه جنسی به مواردی توجه کنند و بعد از رسیدن به اوج لذت جنسی و اتمام رابطه دیگر نیازی به انجام کار خاصی نیست اما باید گفت که همانطور که افراد برای برقراری رابطه جنسی و آغاز آن به موارد زیادی توجه میکنند باید پس از اتمام رابطه نیز توجه خاصی داشته باشند تا رابطه جنسی موفقی داشته باشند . در مطالب قبلی در رابطه با موضوع توصیه هایی برای قبل از رابطه جنسی به ارائه مطالبی پرداختیم و از این رو در ادامه به بررسی موضوع اقدامات بعد از رابطه جنسی می پردازیم .

بعد از دخول چه کنیم ؟

  • بعد از اتمام رابطه فورا به دستشویی نروید

برخی از افراد درست بعد از اتمام رابطه و بدون اینکه حتی یک کلمه حرف بزنند به سرعت به دستشویی میروند و به ظاهر خود می پردازند و موهایشان را درست میکنند و دوش میگیرند و … در این رابطه باید گفت که درست است افراد باید همیشه آراسته و ظاهر مناسب داشته باشند اما کمی ماندن در کنار شریک جنسی و حرف زدن با او درباره رابطه و حتی مسائل دیگر موجب میشود تا او حس بهتری نسبت به رابطه و خود شما داشته باشد . بهتر است بعد از رابطه جنسی کمی به خود نیز استراحت بدهید و محل رابطه را ترک نکنید در غیر اینصورت ممکن است صمیمیت میان شما از بین برود .

  • بعد از رابطه جنسی فراموش نکنید که همسرتان را نوازش کنید

بهترین زمان برای ابراز عشق و علاقه بعد از رابطه جنسی است پس بهتر است بعد از رابطه به خواب نروید و کمی به نوازش کردن همسرتان بپردازید . با انجام این کار و بغل کردن همسر میتوانید عشق و علاقه خود را به او ثابت کنید و با استفاده از روش های بوسیدن مختلف و روش های عشق بازی با همسر به بیان احساسات خود بپردازید .

  • بلافاصله بعد از رابطه جنسی اتاق را ترک نکنید

اگر بعد از رابطه جنسی سریع لباس هایتان را بپوشید و از اتاق بیرون بروید طرف مقابلتان فکر میکند که تنها برای ارضای جنسی خود به برقراری رابطه تن داده اید و این مورد میتواند دلیلی برای بروز سرد مزاجی در مردان و سرد مزاجی در زنان باشد , فراموش نکنید که حتی یک دقیقه نگاه کردن در چشم های همسرتان بعد از رابطه میتواند معانی مختلفی را برای او تداعی کند .

  • از خودتان تعریف نکنید

اگر شما بهترین لذت و بهترین حالت را برای خود و همسرتان رقم زده اید نباید این را به زبان بیاورید اگر واقعا خوب بوده اید این قضاوت را بر عهده همسرتان بگذارید نه اینکه خودتان با زبان خودتان به بیان این مسئله بپردازید در غیر اینصورت ممکن است طرف مقابل خود را کوچکتر از شما بداند و دچار عدم اعتماد به نفس و در نتیجه سرد مزاجی به رابطه جنسی شود .

  • بعد از رابطه جنسی به سراغ موبایل و … نروید

تقریبا بیشتر افراد بعد از رابطه جنسی به سراغ وسایلی همچون موبایل میروند که این کار باعث میشود تا همسرتان فکر کند که او برای شما اهمیتی ندارد و کارهایتان مهم تر از او هستند پس از انجام این رفتار خودداری کنید .

  • بعد از رابطه جنسی به سراغ تلویزیون نروید

برخی از افراد ممکن است تصور کنند که دیدن فیلم ممکن است بعد از رابطه جالب باشد اما باید گفت که تماشای تلویزیون کار نادرستی است بعد از رابطه جنسی و در صورت تمایل بهتر است به تماشای فیلمی بپردازند که مورد علاقه هر دوی آنها باشد .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *