خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / تمایل به داشتن رابطه جنسی خشن
تمایل به داشتن رابطه جنسی خشن
تمایل به داشتن رابطه جنسی خشن

تمایل به داشتن رابطه جنسی خشن

تمایل به داشتن رابطه جنسی خشنReviewed by زناشویی برتر on Jun 3Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به بررسی موضوع تمایل به داشتن رابطه جنسی خشن می پردازیم , تمایل به داشتن رابطه جنسی در زندگی زناشویی همه زوجین وجود دارد مگر در مواردی مانند سرد مزاجی مردان و سرد مزاجی زنان و یا به علت سایر عواملی مانند مشکلات جنسی و انواع بیماری های جنسی این تمایل کمی کمرنگ شود , از آنجایی که سلیقه و رفتار و شخصیت هر فردی متفاوت است پس ممکن است هر کسی دوست داشته باشد تا با تنوع و روش خاصی با همسر خود رابطه برقرار کند که در ادامه به بررسی موضوعاتی همچون دلایل تمایل به داشتن رابطه جنسی خشن و … می پردازیم .

تمایل به داشتن رابطه جنسی خشن

داشتن رابطه جنسی خشن و تمایل به برقراری رابطه جنسی خشن نیز یکی از رفتار هایی است که ممکن است مورد علاقه بسیاری از افراد باشد و این نوع تمایل ممکن است در هر دو جنس مرد و زن وجود داشته باشد که در برخی موارد ممکن است این خشونت از سوی یکی از طرفین باشد و موجب ناراحتی طرف مقابل و در نتیجه بروز مشکل در زندگی زناشویی آنها شود , این در حالیست که در برخی از موارد هر دو طرف موجود در رابطه به داشتن چنین رابطه ای تمایل دارند اما در حالت کلی اگر خشونت در رابطه جنسی به منظور لذت برای فاعل باشد ناشی از سادیسم جنسی و اگر خشونت به منظور لذت برای مفعول باشد ناشی از مازوخیسم جنسی است . در تعریف کلی رابطه جنسی خشن میتوان گفت که اگر انجام کارهایی خشن که به خود فرد یا طرف مقابل آسیب وارد میکند از سوی یکی از افراد انجام شود فرد مبتلا به یکی از اختلالات روانی است و نیاز به درمان دارد . در ادامه به بررسی علل تمایل به داشتن رابطه جنسی خشن می پردازیم .

علت تمایل به داشتن رابطه خشن از نوع مازوخیزم ( خود آزاری )

افرادی که در کودکی و در سنین کم مورد تحقیر و مورد آزار جنسی قرار میگیرند از همان آغاز کودکی در خیال پردازی های خود به داشتن رابطه جنسی با خشونت فکر میکنند که این افراد مبتلا به مازوخیسم هستند و باید به درمان این اختلال روانی بپردازند . در ادامه به بررسی موضوع برخی از تخیلات افراد مبتلا به مازوخیسم جنسی می پردازیم .

  • تحقیر شدن در هنگام رابطه جنسی

این افراد از اینکه الفاظ رکیک به انها اطلاق شود و در حین رابطه جنسی تحقیر شوند لذت می برند و انجام این کار را از شرایط موفق بودن یک رابطه و افزایش کیفیت ارگاسم میدانند و معتقدند که این کار باعث میشود تا فرد به اوج لذت جنسی برسد .

  • مورد آزار فیزیکی قرار گرفتن از سوی طرف مقابل

این افراد تا زمانیکه از طرف مقابل آزار فیزیکی و اجبار مشاهده نکنند از برقراری رابطه جنسی خودداری میکنند و دوست دارند تا با اعمال اجبار و رفتار هایی مانند بستن دست و پا به برقراری رابطه جنسی بپردازند .

  • رابطه جنسی بدون هیچ ملایمت و داشتن احساسی

این افراد هیچگونه تمایل و اعتقادی به داشتن معاشقه و پیش نوازی برای برقراری رابطه جنسی ندارند .

  • مورد تجاوز قرار گرفتن

این افراد از برقراری رابطه جنسی آرام سر باز میزنند تا زمانیکه فرد مقابل را به حدی تحریک میکنند که او به رفتاری همچون اجبار و تجاوز تکیه میکند .

علت تمایل به داشتن خشونت در رابطه جنسی از نوع سادیسم جنسی

سادیسم عبارت است از آزار دادن دیگران و احساس لذت بردن از این کار که افرادی که مبتلا به سادیسم جنسی هستند اکثرا یا مورد تجاوز و آزار جنسی قرار گرفته اند یا شاهد این صحنه ها بوده اند و یا با مشاهده فیلم های پورنو و یا داشتن حس تنوع طلبی یک نوع حس انتقام جویی نسبت به سایر افراد پیدا میکنند و از اینکه فردی را در طی رابطه جنسی مورد آزار و خشونت قرار دهند لذت میبرند از این رو به انجام رابطه خشن تمایل پیدا میکنند . در ادامه به بررسی موضوع تخیلات جنسی افراد مبتلا به سادیسم جنسی می پردازیم .

  • میل به داشتن خشونت در طی رابطه جنسی
  • میل به داشتن رابطه های متنوع
  • میل داشتن به آسیب رساندن و آزار دادن طرف مقابل موجود در رابطه
  • تمایل به آزار جنسی کودکان

نشانه های افراد مبتلا به سادیسم جنسی

افرادی که به سادیسم جنسی مبتلا هستند حتی در صورت ناراحتی طرف مقابل باز هم به انجام کار های خود ادامه میدهند و هیچ توجهی به اعتراض طرف مقابل ندارند زیرا این افراد از اینکه می بینند طرف مفعول بیشتر آزار می بیند لذت میبرند و با شدت بیشتری این آزار رساندن را ادامه میدهند . آسیب رساندن به اندام های طرف مقابل , اعتیاد به فیلم های پورنو , تنوع طلبی رابطه و … از نشانه های افراد مبتلا به سادیسم جنسی است . افراد مبتلا به این نوع رفتار های جنسی با مراجعه به کلینیک های روانپزشکی میتوانند اقدامات لازم برای درمان را انجام دهند .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *