خانه / زناشویی / دانستنی های جنسی / تعداد رابطه جنسی در ماه برای مردان
تعداد رابطه جنسی در ماه برای مردان
تعداد رابطه جنسی در ماه برای مردان

تعداد رابطه جنسی در ماه برای مردان

تعداد رابطه جنسی در ماه برای مردانReviewed by bestmarital on Aug 17Rating: 5.0

در این بخش از مطالب مربوط به دانستنی های جنسی به برسی موضوع تعداد رابطه جنسی مفید برای مردان در ماه می پردازیم , رابطه جنسی به عنوان یکی از ارکان زندگی زناشویی محسوب میشود که موفق بودن و عدم موفق بودن این امر تاثیرات زیادی بر زندگی مشترک افراد دارد و میتواند موجب تغییرات بزرگی در زندگی افراد شود از این رو بدون در نظر گرفتن بیماری های جنسی و سایر مشکلات باید محدوده خاصی برای انجام این مورد وجود داشته باشد که در این مقاله به بررسی یکی از موضوعات مرتبط با تعداد رابطه جنسی با عنوان تعداد دفعات دخول می پردازیم .

تعداد رابطه جنسی در ماه برای مردان

شاید برای برخی از افراد مسئله تعداد رابطه جنسی در ماه برای مردان بسیار قابل اهمیت نباشد و بر این باور باشند که حداقل و حداکثر تعداد رابطه زناشویی میتواند در هر زمانی متغیر باشد اما باید توجه کرد که با برنامه ریزی خاصی برای رابطه جنسی هم میتوان میزان موفقیت و اثرات رابطه جنسی بر ظاهر زنان و مردان را افزایش داد و موجب شد تا افراد از زندگی زناشویی خود لذت بیشتری را تجربه کنند . همانطور که میدانید تعداد دفعات ارضا شدن زنان در طول یک رابطه میتواند از یک بار هم بیشتر باشد اما بیشتر مردان این توانایی راندارند مگر اینکه بر روی کار هایی برای ارگاسم چند گانه در مردان تمرکز کنند تا این توانایی را کسب کنند .

طبق تحقیقات انجام شده تعداد دفعات نزدیکی در مردان در هر ماه باید ۲۱ بار باشد به این معنی که بطور میانگین تعداد رابطه زناشویی در هفته باید ۵ بار باشد که خود فرد میتواند در صورت ایده آل بودن این وضعیت از نظر همسر هم به تعداد رابطه مشخصی بپردازد برای مثال تعداد دفعات نزدیکی با همسر در روز را مشخص کند بطوریکه فرد در هر ماه ۲۱ بار انزال را تجربه کرده باشد . البته توجه داشته باشید که این تعداد رابطه جنسی باید مورد توافق همسر نیز باشد زیرا ممکن است این مسئله و تعداد زیاد آن موجب نارضایتی همسر و در نتیجه بروز مشکلات در زندگی زناشویی افراد شود .

فواید تعداد رابطه جنسی ۲۱ بار در ماه برای مردان

طبق تحقیقات انجام گرفته مشخص شده است که افرادی که در بین سنین ۲۰ تا ۲۹ سالگی هستند و در هر ماه حدود ۲۱ بار انزال داشته اند در مقایسه با افرادی که تعداد رابطه در هفته و ماه کمتری داشته اند ۲۸ درصد کمتر به سرطان پروستات و سایر مشکلات اندام تناسلی مبتلا هستند و حتی افراد مسن تر هم که میان سال هستند هم همینطور بوده اند و افراد میانسال هم که در هر ماه ۲۱ بار انزال را تجربه کرده باشند کمتر به بیماری های جنسی همچون پروستاتیت و سرطان پروستات مبتلا شده اند . طبق تحقیقات انجام شده میزان انزال و بروز سرطان پروستات برعکس یکدیگر هستند به این معنی که هر چقدر فرد تعداد دفعات انزال بیشتری داشته باشد خطر ابتلا به سرطان کمتری او را تهدید میکند . توجه داشته باشید که حتما لازم نیست که این انزال ها از طریق رابطه جنسی واژنی و اختصاص دادن مدت زمان رابطه جنسی از واژن باشد بلکه میتوان از راه های دیگری همچون لمس نقاط حساس بدن زنان و معاشقه و حتی خود ارضایی نیز موجب انزال شد ( توجه داشته باشید که انجام رفتار های پر خطر جنسی همچون خود ارضایی میتواند موجب آسیب های جسمی و روحی به شما شود ) .

منبع : وب سایت زناشویی برتر مرجع ارائه بهترین مقالات زناشویی و تنظیم خانواده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *